Potrebna pomoć dečaku iz Ribnikara: Drugari pokrenuli akciju, evo kako da im se pridružite
Podeli vest
Dečaku Vladimiru Popeviću Povketu, koji je teško povređen u OŠ "Vladislav Ribnikar", potrebna je pomoć, a humanitarnu akciju orgnizovao je Anđelko Aćimović, otac stradale Angline koju je usmrtio Kosta K.
Anđelko poziva sve ljude koji su u mogućnosti da doniraju novac uplatom na žiro račun koji se nalazi na sajtu fondacije Angelina.
Kosta K. 3. maja 2023. godine izvršio je masovno ubistvo u Osnovnoj školi ''Vladislav Ribnikar'' i tom prilikom usmrtio deset osoba. Samo dan kasnije, 4. maja Uroš Blažić ubio je u selima Malo Orašje i Dubona, devet, a teško ranio 12 osoba. Da li je slučajnost ili postoji mračna pozadina koja stoji iza ova dva slučaja?
Anđelko Aćimović, otac devojčice Angeline Aćimović koja je stradala u masakru u OŠ ''Vladislav Ribnikar'', neposredno nakon godišnjice nezapamćenog zločina, otvorio je dušu u emotivnoj ispovesti na Informer TV.
Prema rečima Angelininog tate iako je izneo bitku za život, Vlada i dalje svakodnevno vodi svoju najtežu borbu , a to je da ponovo prohoda.
- Danas se leči u Turskoj, a mi želimo da mu pokažemo da nije zaboravljen i da u toj borbi nije sam. Organizujemo posetu njegovih drugara, koji će preneti poruke podrške, ohrabrenja i ljubavi za njega i njegovu porodicu - napisano je na instagram stranici ove fondacije.
Anđelko Aćimović, otac devojčice koja je stradala u masakru u Ribnikaru u bolnoj ispovesti uoči druge godišnjice osvrnuo se na kazne izrečene roditeljima dečaka ubice, na odgovornost škole u svemu, kao i na činjenicu da Netfliks snima film o počiniocu masakra u ovoj osnovnoj školi.
Pokušaji Miljane Kecmanović, majke dečaka ubice koji je 3. maja 2023. godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu ubio desetoro ljudi, od kojih devetoro svojih vršnjaka i radnika obezbeđenja, da izvuče sina iz bolnice u kojoj boravi već nepune dve godine naišli su na osudu javnosti.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kosta K. 3. maja 2023. godine izvršio je masovno ubistvo u Osnovnoj školi ''Vladislav Ribnikar'' i tom prilikom usmrtio deset osoba. Samo dan kasnije, 4. maja Uroš Blažić ubio je u selima Malo Orašje i Dubona, devet, a teško ranio 12 osoba. Da li je slučajnost ili postoji mračna pozadina koja stoji iza ova dva slučaja?
Zamenica tužioca Međunarodnog krivičnog suda (MKS) u Hagu Nažat Šamim Kan izjavila je danas da istraga o ruskoj "invaziji" na Ukrajinu ne može biti obustavljena zbog mirovnih pregovora.
Istoričar i univerzitetski profesor Čedomir Antić u potpunosti je razotkrio na koji način su blokaderi planirali Majdan, ali je govorio i o nasilju koje svakodnevno sprovode kako njihovi lideri tako i same pristalice blokaderske opozicije.
Poslanik Srpske napredne stranke Nebojša Bakarec komentarisao je najavljene izbore u Srbiji i poručio da će "borba biti teška i neizvesna zbog toga što blokaderi i opozicija imaju ogromnu finansijsku pomoć iz inostranstva".
Ministar odbrane Srbije Bratislav Gašić najoštrije je večeras osudio optužbe i uvrede koje je na račun predsednika Srbije Alaksandra Vučića izneo ministar odbrane BiH Zukan Helez.
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Sjedinjene Američke Države žele da Evropa preuzme većinu konvencionalnih odbrambenih kapaciteta NATO, od obaveštajnih podataka do raketa, do 2027. godine, rekli su zvaničnici Pentagona diplomatama u Vašingtonu ove nedelje, što je kratak rok koji neki evropski zvaničnici smatraju nerealnim, prenosi Rojters.
Ukrajinski antikorupcijski biro NABU i SBU saopštili su da su razbili kriminalnu grupu na čijem čelu je poslanica Ana Skorohod iz stranke „Za budućnost“.
Evropska komisija kaznila je platformu Iks novčanom kaznom od 120 miliona evra zbog kršenja Zakona o digitalnim uslugama, saopštio je na brifingu u Briselu zvanični predstavnik Evropske komisije Toma Renje, prenosi TASS.
Nemački ministar spoljnih poslova Johan Vadeful oštro je reagovao na nedavno objavljeni dokument administracije Donalda Trampa, u kojem se tvrdi da Evropa u naredne dve decenije rizikuje „civilizacijsko brisanje“ zbog migracija i integracije u EU.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Nova 2026. godina se bliži, a evropske metropole već spremaju spektakl kakav se pamti. Ovo je lista gradova koji su uvek rasprodati i poznati po dočeku o kom se priča mesecima.
Dženifer Lopez (56) je živi dokaz da su godine samo broj. Podigla je temperaturu kada je na Instagramu objavila snimak sa nastupa u minijaturnom kostimu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar