• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

31.12.2025

23:30

Hitno se oglasio RHMZ! Nova godina može da počne - Evo gde je pao sneg

Tanjug/AP

Vesti

Hitno se oglasio RHMZ! Nova godina može da počne - Evo gde je pao sneg

Podeli vest

Prema najnovijim podacima Republičkog hidrometeorološkog zavoda, večeras i tokom novogodišnje noći očekuje se oblačno vreme uz umeren mraz, dok će vetar dodatno pojačavati osećaj hladnoće.

"U toku večeri i novogodišnje noći umereno do potpuno oblačno uz slab i umeren mraz, a ponegde u Vojvodini i na istoku Srbije i uz provejavanje slabog snega sa temperaturom u intervalu od -4 do -1 stepeni, na jugu zemlje hladnije, oko -7 stepeni. Duvaće slab i umeren, na severu i istoku i jak, severozapadni vetar", glasi saopštenje RHMZ-a.

Kako prenosi portal Blic, u Kragujevcu je za razliku od Beograda pala veća količina snega, te će sada meštani Novu godinu dočekati uz snežni prekrivač.

Kada je reč o Vojvodini i istoku Srbije, očekuje se provejavanje slabog snega sa temperaturom u intervalu od -4 do -1 stepeni. Na jugu zemlje hladnije, oko -7 stepeni Celzijusovih.

"Duvaće slab i umeren, na severu i istoku i jak, severozapadni vetar", navodi RHMZ.

BONUS VIDEO

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije
Live TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije

Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.

23.03.2026

18:29

JOŠ TV VESTI

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set