Na pojedinim graničnim prelazima i ovog jutra je potpuni kolaps, a vozila čekaju i do sat vremena.
Prema saopštenju Auto moto savez Srbije (AMSS) očekuje se povećanu intenziteta saobraćaja na frekventnim putnim pravcima u zemlji.
Veći broj vozila može se od danas očekivati na auto-putevima, prilazima većim gradovima, kao i na putevima koji vode ka turističkim centrima i graničnim prelazima.
Na naplatnim stanicama na autoputevima nema zadržavanja vozila. Radovi su u toku na brojnim deonicama.
Iz JP "Putevi Srbije", podsećaju da je od 1. jula u primeni kaznena politika za vlasnike i korisnike vozila četvrte kategorije koji putarinu ne plaćaju elektronski, upotrebom TAG uređaja, i pozivaju prevoznike koji još nisu uveli TAG uređaje da to učine kako bi obezbedili brži prolazak kroz naplatne stanice i izbegli dodatne kazne.
Na većini graničnih prelaza ovog jutra potpuni je kolaps, a prema rečima putnika čeka se i više od 3 sata. Zbog radova, saobračaj ka Gradini je obustavljen, što stvara dodatne kolone i kolaps.
Putnici koji kreću iz Srbije ka Grčkoj ili Bugarskoj, ali i svi drugim zemljama, neka se spreme na kilometarske kolone i čekanja na graničnim prelazima.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na većini graničnih prelaza ovog jutra potpuni je kolaps, a prema rečima putnika čeka se i više od 3 sata. Zbog radova, saobračaj ka Gradini je obustavljen, što stvara dodatne kolone i kolaps.
Akademik za semafore, ideolog blokadera Dušan Teodorović tokom gostovanja na Novoj S žestoko se nalupetao o Kosovu i Metohiji, ali su njegove budalaština naišle na plodno tle među pojedinim strancima.
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" pokazali smo vam kakvu to kampanju vodi političar u pokušaju Miki Aleksić, šta ovih dana radi profesor blokader Milo Lompar, koje propise krši samozvani ekolog Aleksandar Jovanović Čuta, čime se bavi potrčko Dragana Đilasa, Borko Stefanović…
U najnovijoj epizodi emisije "Na merama" videćete kakvu to kampanju vodi političar u pokušaju Miki Aleksić, šta je ovoga puta uradio profesor blokader Milo Lompar, kako se bahati lažni ekolog Aleksandar Jovanović Ćuta, čime se bavi Đilasov potrčko Borko Stefanović…
Jedna obična rasprava oko mimoilaženja vozila u uskoj ulici, nažalost, pretvorila se u brutalni napad. Baranin A.K. (56) nedavno je teško povređen nakon što je, kako tvrdi, pokušao da trojici muškaraca pokaže kako da prođu ulicom. Ovaj incident samo je jedan u nizu primera u kojima su nesuglasice u saobraćaju umesto nekoliko reči u naletu njutnje završile fizičkim obračunom.
Na graničnom prelazu Batrovci, danas je uhapšen D.M. (47), zbog sumnje da je počinio ratni zločin protiv civilnog stanovništva 1999. godine na Kosovu i Metohiji i određen mu je pritvor do 30 dana
Dok su devedesetih bile statusni simboli i paravan za luksuz, žene mafijaša su postale ključne finansijske karike, a sve češće su primorane da sa optuženičke klupe dokazuju poreklo novca za svoje stanove, firme i račune.
Nuklearna elektrana "Tjanvan" u Kini, projekat ekonomske i energetske saradnje između Rusije i Kine, ušla je u fazu realizacije izgradnje sedmog energobloka.
Ava Karabatić nam je ustupila medicinsku i pravnu dokumentaciju koja, prema navodima iz dostavljenih dokumenata, beleži povrede nakon incidenta koji je prijavila policiji.
Bivši rijaliti učesnik Bora Santana podelio je na svom Instagramu oitresne snimke svog oca koji se tranutno nalazi u komi, kako nam je rekao kada smo ga pozvali.
Voditelj televizije "Pink" Darko Tanasijević oglasio se povodom velikog požara koji je zahvatio Deliblatsku peščaru, predeo za koji je emotivno vezan i gde je odrastao.
Pevačica Sandra Afrika objavila je na svom Instagramu slike na kojima se oprobala u vožnji daske za vodu, a njeno umeće palo je u drugi plan zbog njenih vrelih atributa.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.