(VIDEO) DIJETA U DOBA KORONE! DAN 18: Mislili ste da je Crni odustao? Moša! Danas će odgovoriti na pitanje da li sme da se drži dijeta tokom epidemije virusa!
Podeli vest
Dragi moji verni pratioci i sapatnici, prvi put od početka ovog "čelendža" me nije bilo ceo jedan dan. Ako ste pomislili da sam odustao, moram da vam u stilu dece kažem "moša", jer tako nešto kod mene ne postoji kao opcija
Nije me bilo jer mi se učinilo da ste se malo uljuljkali pa sam želeo da vas "presečem" i prodrmam, a i kako bih skupio što više informacija da vam odgovorim na pitanje koje mi sve češće postavljate. Naime, poslednjih dana se svako malo pojavi neki lekar koji javno apeluje na ljude da ne drže dijete, i onda vi u panici meni pišete, i pitate me, da li je ovo što radimo zdravo u jednom ovakvom trenutku. Nakon konsultacija sa brojnim lekarima, rećiću vam da što se tiče "Crni dijete" ne treba da se plašite jer je izuzetno zdrava pogotovo u ovakvim vremenima.
Dragi moji gurmani i gurmanke, dobri rezultati uvek su razlog za slavlje, a nezaobilazan deo svakog veselja u našoj zemlji je alkohol. Pogotovo što smo sada uglavnom kod kuće sa svojim porodicama, što vikendom važi policijski čas i što smo pod stresom zbog pandemije virusa, pa bi nam neko žestoko piće dobro došlo
03.04.2020
19:21
Kako bih vam sve plastičnije objasnio prvo moram da vam kažem da su lekari u pravu kada vam kažu da ne treba sada da držite dijete, jer je 99 odsto regulacija ishrane koje možete da pronađete nezdravo i iscrpljuje vaš organizam što je pogubno u vreme pandemije jednog ovako opasnog virusa. I sam se slažem da su one popularne dijete u kojima svaki dan jedete drugu namirnicu ili pak one u kojima jedete samo meso, svojevrsna samoubilačka misija u ovakvom trenutku. Međutim, sve ovo se ne odnosi na "Crni dijetu" jer sam je kao neko iz lekarske porodice brižljivo osmišljavao konsultujući svako malo zdravstvene radnike.
Zbog toga jedemo pet odbroka dnevno, zbog toga nam se ishrana bazira na voću i povrću uz pomalo jaja i mesa, zbog toga potenciram određeno voće i povrće, zbog toga vas teram da budete aktivni i zabranjujem vam da pijete alkohol, zbog toga sam ubacio toliko vitamina i suplemenata koji dodatno jačaju imuni sistem i onaj najbitniji organ- srce... Ako niste primetili, zdravlje je uz brz i efikasan gubitak kilograma glavna stvar ove naše regulacije ishrane. Pa ni ja niti bilo ko od vas dragi debelići, u poslednjih godinu dana nije uneo ovoliko vitamina koliko smo uneli za ovih 18. dana.
Tako da se sve ovo što pričaju lekari ne odnosi na nas. Oni ovaj apel upućuju onima koji izgledaju normalno i želeli bi možda da izgube nekoliko kilograma, za šta zaista nije trenutak. Nama sa prekomernom kilažom je svaki dan koji živimo ogroman rizik za zdravlje i svako ko je makar prošao pored Medicinskog fakulteta bi nam rekao da pod hitno moramo da smršamo. Uz to oni ovim apelom misle na stotine neproverenih režima ishrane koji zaista uništavaju zdravlje, a tu "Crni dijeta" ne spada. Ovo što mi radimo je najzdraviji mogući režim. Tako da samo napred, nema odustajanja, jer smo svaki dan sve zdraviji i sve mršaviji.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dragi moji gurmani i gurmanke, dobri rezultati uvek su razlog za slavlje, a nezaobilazan deo svakog veselja u našoj zemlji je alkohol. Pogotovo što smo sada uglavnom kod kuće sa svojim porodicama, što vikendom važi policijski čas i što smo pod stresom zbog pandemije virusa, pa bi nam neko žestoko piće dobro došlo
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp nazvao je telefonski razgovor sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, koji je juče trajao skoro dva sata, "sjajnim" i rekao da su razgovarali o "mnogim temama" u cilju postizanja mira u ratu između Rusije i Ukrajine.
Premijer Srbije Miloš Vučević govorio je o važnim društveno-političkim temama za Pink televiziju u emisiji "Novo jutro", gde je istakao da će svi koji su širili dezinformacije o upotrebi zvučnog topa odgovarati.
Tokom obraćanja novinarima nakon sastanka s generalnim sekretarom NATO, predsedniku Srbije pitanje je postavio i dopisnik N1 iz Brisela, Nikola Radišić.
Evropska komesarka za proširenje Marta Kos ocenila je večeras da je njen sastanak u Briselu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem bio konstruktivan, navodeći da su razgovarali o konkretnim koracima na putu Srbije ka EU i primeni Plana rasta za Zapadni Balkan.
Oko 18.30 časova na magistralnom putu Zrenjanin Melenci dogodila s eteška saobraćajna nesreća u kojoj su tri osobe smrtno stradale, a četiri osobe su teško povređene i odvezene u Urgentni centar.
U nastavku borbe protiv korupcije, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za borbu protiv korupcije UKP, po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu, uhapsili su B. M. (1985), odgovorno lice Privrednog društva „Marex Co“ doo Beograd, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo prevara u obavljanju privredne delatnosti u saizvršilaštvu.
Više javno tužilaštvo u Leskovcu okončalo je istragu ubistva sedamnaestogodišnjeg Andrije I. kojeg je 27. novembra prošle godine u Vlajkovoj ulici u ovom gradu, nasmrt pretukao njegov drug Nemanja Azirović (18).
Bivši fudbaler Partizana i reprezentacije Crne Gore Andrija Delibašić biće sahranjen u petak, 21. marta, na Gradskom groblju u Nikšiću. Ceremonija sahrane zakazana je za 15 časova.
Prema navodima portala "Bekdor podkast", Crvena zvezda je navodno ponudila srpskom košarkašu Vasiliju Miciću ugovor vredan 4,2 miliona evra kako bi se pridružio ekipi sa Malog Kalemegdana.
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi obratio se iz Beča pred prvi meč baraža za opstanak u A diviziji Lige nacija, u kome će Austrija dočekati "orlove" (četvrtak, 20.45).
Za azil u Sjedinjenim Američkim Državama zainteresovano je oko 70.000 državljana Južne Afrike, nakon ponude Vašingtona da će primiti pripadnike zajednice belaca Afrikanersa, zbog toga što su navodno diskriminisani, saopštila je Južnoafrička trgovinska komora u SAD (Saccusa).
Američki savezni sudija naložio je Ministarstvu za efikasnost vlade (DOGE), na čijem je čelu Elon Mask, da obustavi rasformiranje Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID).
Republikanski poslanici u Minnesoti podneli su predlog zakona kojim bi se izmenio državni zakon i ‘Sindrom poremećaja zbog Trampa’ (TDS) zvanično klasifikovao kao mentalni poremećaj.
Vlasti Amsterdama morale su proteklih nekoliko nedelja da odbiju ukrajinske izbeglice zbog nedostatka prostora u prihvatnim centrima, što se dogodilo prvi put, prenose danas holandski mediji.
Stručnjaci za sajber bezbednost upozoravaju korisnike pametnih telefona na tri vrste aplikacija koje, iako naizgled bezopasne, mogu prikupljati lične podatke bez znanja korisnika.
Nošenje crvenog konca oko zgloba ruke je običaj koji se javlja u različitim kulturama i religijama, a mnogi nisu upoznati sa pravim značenjem ovog običaja.
Redovno kretanje ključno je za zdravlje i sreću psa, ali koliko često treba šetati ljubimca zavisi od njegovih specifičnih potreba, rase, veličine i zdravstvenog stanja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar