• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: A. Crnomarković

18.09.2020

21:16

(ANKETA/VIDEO) ‚DIJETA U DOBA KORONE! DAN 181! Spustili smo ispod 110kg, sada krećemo u poteru za stotkom ! Crni smršao 43 kilograma!

Vesti

(ANKETA/VIDEO) ‚DIJETA U DOBA KORONE! DAN 181! Spustili smo ispod 110kg, sada krećemo u poteru za stotkom ! Crni smršao 43 kilograma!

Podeli vest

Dragi moji gurmani i gurmanke, debelići i debelice, i svi vi koji me pratite jer vam je zabavno, došlo je novo merenje na kome sam ponovo postigao dobar rezultat

U poslednjih sedam dana sam izgubio još jedan kilogram, što znači da sam od početka "lakši" za neverovatnih 43. kilograma. Sada već sitno brojim do konačne pobede za koju mi treba da skinem još oko 17. kilograma.

Prevedeno u brojke to znači da sam sa 151,95 kilograma, koliko sam imao pre 26. nedelja kada sam započeo ovaj "čelendž", spao na 109 kilograma. To je jako dobar rezultat u koji niko osim mene i još nekoliko meni bliskih ljudi nije verovao. Uz to nakon barijere od 150,140,130 i 120 kilograma, uspeli smo da srušimo i onu od 110 kg i sada hrabro napadamo "stotku".

Sve ove brojke još jednom pokazuju da je "Crni dijeta" najbolja i najefektivnija u skidanju suvišnih kilograma i borbi sa masnim naslagama i gojaznošću, čak i kada vas zadesi onako veliki zdravstveni peh kao mene.

Sve što sam naveo nam je dodatni vetar u leđa da nastavimo dalje još hrabrije i odlučnije. Rezultat je dobar, ali ne smemo da se opustimo već moramo da zapnemo još jače i da u narednim nedeljama gubimo još više kilograma. Na meni je da se što pre vratim u top formu i se trudim više nego ikada a vi dragi moji na prvom mestu čuvajte zdravlje i poštujte sve epidemiološke mere da ne prođete kroz pakao koji sam ja prošao pre dva meseca.

Obavezno se i pridržavajte propisane ishrane uz što više fizičke aktivnosti na otvorenom, kako bismo na kraju pobedili u ovom ratu protiv masnih naslaga i gojaznosti koja je jedna od najopasnijih bolesti modernog vremena. Budite mi zdravi, i samo hrabro, jedino odustajanje nikada nije bila i nikada ne sme biti opcija.

P.S. Ova objava vam je ujedno i poslednja šansa da glasate za to da li da nosim brkove ili da ih obrijem. Glasanje završavamo sutra ujutru i u toku sutrašnjeg dana ću vam saopštiti i rezultate. Kako vi izglasate tako će biti.

Anketa

Anketa



 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
nunfuck legion

pre 5 godina

Salo na guzici i stomaku su najsigurniji kapital! Stalno ga nosiš sa sobom. Zajebano je samo kad treba da pišaš. Moraš da digneš mešinu da bi našao kurac.

Politika

Bakarec: Kršenje zakona tužiteljke Savović - bez posledica!
Kolumne

Bakarec: Kršenje zakona tužiteljke Savović - bez posledica!

Nakon što je u javnost dospeo audio-snimak na kojem tužiteljka Bojana Savović iz Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, na sastanku „plenuma“ savetuje studente blokadere i opisuje im kako ona i njene kolege, politički tužioci i sudije, krše zakon, rasprava u javnosti ne jenjava.

22.02.2026

18:37

Exatlon

TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

Prethodne sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam da li je rektor Vladan Đokić i dalje poželjan za studente blokadere, kako van reflektora izgleda voditeljka Maja Nikolić, da li je političarka u pokušaju Biljana Đorđević uspela da sebe predstavi kao "ženu iz naroda", kuda šetaju najpoznatiji najbolji drugari naše javne scene - Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos…

20.02.2026

10:18

JOŠ TV VESTI

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set