Svi koji se vakcinišu danas ispred TC Ušće dobiće besplatnu kartu za Mjuzik vik, a ko to učini 3. i 4. septembra ispred stadiona "Rajko Mitić" dobiće dve karte za fudbalsku utakmicu reprezentacije, rekao je danas zamenik gradonačelnika Goran Vesić
Autobus za vakcinisanje biće danas ispred tog tržnog centra, a narednih dana ispred stadiona, objasnio je on za TV Pink.
Premijerka Ana Brnabić izjavila je večeras da se epidemiološka situacija u zemlji komplikuje i ocenila da će medicinski deo Kriznog štaba ponovo insistirati na uvođenju kovid propusnica
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Premijerka Ana Brnabić izjavila je večeras da se epidemiološka situacija u zemlji komplikuje i ocenila da će medicinski deo Kriznog štaba ponovo insistirati na uvođenju kovid propusnica
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da je tokom incidenata nakon skupa u subotu, 23. maja, u Beogradu povređeno 17 policijskih službenika, kao i da je 47 lica dovedeno u prostorije MUP-a, od čega je jedno lice imalo diplomatsku ličnu kartu.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapšeno je još jedno lice u okviru istrage koja se vodi povodom izvršenja krivičnog dela Teško ubistvo 12. maja 2026. godine u restoranu "27" na Senjaku.
Sinoćni protest pod nazivom „Ti i ja, Slavija“ doživeo je potpuni fijasko, a organizatori i njima bliske organizacije ponovo su posegnuli za lažima i fotošopiranjem stvarnosti kako bi opravdali neuspeh.
Lepo je predsednik rekao da će morati da ih brani jedne od drugih...Blokaderi sa fakulteta toliko su povredili tanana osećanja blokadera sa N1 da razmišljaju da se povuku iz novinarstva.
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić oglasila se na svom Instagram nalogu nakon posete Aleksincu, poručivši da joj je bila velika čast što je dan provela sa građanima koji su joj, kako je navela, pružili ogromnu podršku i poslali snažne poruke predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapšeno je još jedno lice u okviru istrage koja se vodi povodom izvršenja krivičnog dela Teško ubistvo 12. maja 2026. godine u restoranu "27" na Senjaku.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da su svi koji su povezani sa ubistvom na Senjaku uhapšeni u rekordnom roku i da država mora da pokaže da nema zaštićenih.
Kruševljanin D.S. (25) odležaće osam godina zatvora jer je u noći između 2. i 3. juna 2024. godine u njenoj kući u jednom selu u okolini ovog grada, brutalno tukao i silovao svoju tada devetnaestogodišnju bivšu vanbračnu suprugu.
Filip I. (21) poginuo je juče u stravičnoj saobraćajnoj nesreći na Ibarskoj magistrali kod Beograda, na delu puta između Ripnja i Rušnja u smeru ka Beogradu, naočigled dvojice drugara sa kojima je bio u automobilu.
Ministarstvo odbrane Ruske Federacije potvrdilo je da su u seriji snažnih vazdušnih udara na Kijev i Kijevsku oblast uspešno neutralisani ključni vojni ciljevi u Ukrajini.
U Starobeljsku su utvrđena imena svih studenata koji su poginuli u terorističkom napadu Oružanih snaga Ukrajine (OSU) na koledž i studentski dom, saopštila je administracija šefa Luganske Narodne Republike.
Snimak na kojem ruski predsednik Vladimir Putin pokušava da povede trostruko „ura“ tokom susreta sa učesnicima programa „Vreme heroja“ uklonjen je sa zvaničnih kanala Kremlja ubrzo nakon objave, tvrde opozicioni i ukrajinski mediji koji su preneli sporni kadar.
Iran je pokrenuo inicijativu za stvaranje velikog vojno-političkog saveza muslimanskih zemalja, koji bi obuhvatio 57 država islamskog sveta i imao ambiciju da postane nova bezbednosna sila na međunarodnoj sceni.
Dečja internet zvezda i kreator popularnog edukativnog programa Danijel Kolman, poznat kao Danny Go saopštio je da je njegov sin Azjak preminuo u 14. godini.
Velimir Bata Živojinović je od uloge u filmu "Valter brani Sarajevo" (1972) zaradio 4.800 dolara, što je u to vreme bilo jednako sa 53 prosečnih srpskih plata.
Stručnjaci za sajber bezbednost upozoravaju da neki saveti koje smo godinama slušali više ne pružaju pravu zaštitu i da je vreme da se pristup lozinkama promeni.
Iako psi često upućuju molećive poglede dok jedemo, važno je imati na umu da mnoge namirnice koje su bezbedne za ljude mogu biti izuzetno opasne za pse.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar