LJUDI BESNI, DA BI DOŠLI DO SVOG SEFA U BANCI ČEKAJU POLA SATA I VIŠE! Kad naplaćaju papreno, onda i nek me usluže!
Podeli vest
Iako građani plaćaju priličan iznos mesečno za čuvanje vrednih stvari u sefu, u pojedinim bankama, oni moraju da čekaju i duže od pola sata kako bi uopšte dobili pristup svojim dragocenostima.
Naime, takva iskustva je imao i jedan Novosađanin, koji je, revoltiran zbog čekanja, banci poslao email u kojem je zahtevao da se ovaj problem reguliše. Njegov email objavljen je i na Fejsbuk profilu Udruženja potrošača "Efektiva".
Zagrebačka policija uhapsila je dve prevarantkinje, od kojih se jedna lažno predstavila 76-godišnjoj ženi kao njena bankarka i nagovorila je da joj preda 36.000 evra kako bi ih prebacila u drugu banku na "zaštićeni račun"
30.12.2021
15:59
- Ja sam vaš klijent, imam tekući račun i sef u Novom Sadu. Svaki put kada dođem u sef, čekam minimum pola sata za pristup sefu. Ovo je nečuveno. Da se jednom desi, ništa ne bih rekao, ali baš svaki put... Radnici se žale da niko nije zaposlen u sefu nego sa šaltera moraju da idu da usluže klijente koji žele u sef, i da ne mogu obe stvari da rade. Direktor filijale nam je rekla da promenimo banku ako nam se ne sviđa. Sramotno! - zaključio je ovaj Novosađanin.
On je banku zamolio da to reguliše i ljutito dodao da, ako plaća neku uslugu, očekuje da mu je ona i na raspolaganju.
- Ako naplaćujete 1.200 dinara za sef, a imate stotine sefova, onda je red da me neko i usluži kada toliki novac dajem za sef. Najbolje da naplaćujete uslugu, a ne vršite je savesno. Ne mogu i pare i nerad. Ako nemate zaposlenog u sefu, zatvorite sef. Ne mogu i jare i pare u životu - zaključio je on.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zagrebačka policija uhapsila je dve prevarantkinje, od kojih se jedna lažno predstavila 76-godišnjoj ženi kao njena bankarka i nagovorila je da joj preda 36.000 evra kako bi ih prebacila u drugu banku na "zaštićeni račun"
Zamenica tužioca Međunarodnog krivičnog suda (MKS) u Hagu Nažat Šamim Kan izjavila je danas da istraga o ruskoj "invaziji" na Ukrajinu ne može biti obustavljena zbog mirovnih pregovora.
Istoričar i univerzitetski profesor Čedomir Antić u potpunosti je razotkrio na koji način su blokaderi planirali Majdan, ali je govorio i o nasilju koje svakodnevno sprovode kako njihovi lideri tako i same pristalice blokaderske opozicije.
Kosovo i Metohiju, situaciju sa NIS-om kao i potpunu kontrolu nad medijima koju je imala bivša vlast, sve to Nataša Kandić objedinila je u svojoj objavi na "Iks" mreži, s posebnim akcentom na Borisa Tadića.
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Jedan od osumnjičenih u predmetu tužilaštva za organizovani kriminal u istrazi finansijskih tokova, a u vezi sa padom nadstrešnice u Novom Sadu, Goran R. uhapšen je 1. novembra u Hrvatskoj.
Nemački ministar spoljnih poslova Johan Vadeful oštro je reagovao na nedavno objavljeni dokument administracije Donalda Trampa, u kojem se tvrdi da Evropa u naredne dve decenije rizikuje „civilizacijsko brisanje“ zbog migracija i integracije u EU.
Snažan zemljotres jačine 7,3 stepena Rihterove skale koji bi pogodio metropolitansko područje Tokija i okolinu mogao bi da usmrti oko 18.000 ljudskih života i izazove ekonomsku štetu od 535 milijardi dolara, pokazao je nacrt nove vladine procene.
Bivši lekar Natanijel Spenser (38) optužen je za jezive seksualne napade nad čak 38 pacijenata u periodu od 2017. do 2021. godine u bolnicama Roјal Stouk u Stouk-on-Trentu i Rasels Hol u Dadliju, prenosi Skaj Njuz.
Administracija američkog predsednika Donalda Trampa pokrenula je novu stranicu na zvaničnom sajtu Bele kuće pod nazivom „Medijski prestupnik nedelje“, sa ciljem da istakne primere za koje smatra da predstavljaju netačno ili pristrasno izveštavanje.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Posna lenja pita na čaše je mekana, sočna i mirisna, a priprema je jednostavna i praktična. Idealan kolač kada želite brz i ukusan desert bez mnogo komplikacija
Većina nas prostor ispod kreveta koristi privremeno skrovište za stvari. Feng šui stručnjaci upozoravaju da pet stvari nikako ne treba držati, jer privlače nesreću u dom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar