Koncert nemačkog benda Ramštajn koji je nedavno održan u Beogradu sigrurno je bio nezaboravan za jednu našu devojku, ali možda ne toliko zbog samog koncerta koliko zbog jednog momka iz Foče.
Ova devojka je na društvenoj mreži Redit ispričala kako je na ovom događaju upoznala mladića. Pričali su, kliknuli, ali nisu razmenili brojeve telefona, pa sada pokušava da ga nađe.
- Zdravo ljudi, imam jedno možda malo čudno pitanje, napravila sam Redit nalog samo zbog ovoga, iako ni ne znam da li ovde mogu da se postave ovakva pitanja... Nadam da će post biti odobren... - započinje ona priču i dodaje:
- Upoznala sam jednog dečka na koncertu Ramštajn u Beogradu, 24. maja. Bili smo na tribinama sektor A, ali, nažalost, nismo razmenili telefone niti bilo šta, a jako bih volela da stupim ponovo u kontakt sa njim. On je iz Foče. Pošto Foča nije tako veliko mesto, verujem da nije mnogo ljudi iz Foče išlo na koncert, pa možda ima nade da ga neko zna ili da je možda i on ovde na Redit - kaže ona.
Foto: printscreen
Dodaje da je već pretražila Fejsbuk i Instagram po imenu dečaka, ali bez uspeha jer nije mogla da se seti prezimena.
- Jedino se sećam da se prezime ne završava na "ić". I da, stvarno nisam neki progonitelj. Pričali smo i kliknuli, ali je mene malo spucala paranoja pošto sam išla sama na koncert plus sam pila pivo.
Mnogi korisnici ove društvene mreže ovaj post ocenili su kao veoma sladak i zaljubljenoj devojci poželi puno sreće u nalasku misterioznog momka:
- Sa srećom ti, sve najbolje ti želim. Verujem da ćeš ga naći - poručivali su mnogi.
- Nisam dečko iz Foče, niti sam bio na koncertu Ramštajna, ali može neko upoznavanje - upitao je šaljivo jedan, dok je drugi svojim komentarom nasmejao sve:
- Dečko iz Foče, muzikalan, prezime nije na "ić"? Da nije Božo Vrećo?! - upitao je šaljivo.
Međutim, kockice su se složile, sudbina je ovom paru očigledno bila naklonjena, i devojka je u jednom trenutku napisala: "Pronašla sam ga!".
Šta se potom desilo nije poznato, ali nadamo se da je ova romantična priča dobila srećan kraj.
Najpoznatija etno-umetnica, najlepša Srpkinja, veliki patriota i izvođač poznate pesme "Veseli se, srpski rode", Danica Crnogorčević, stiže na jug Srbije, gde će svoj solistički koncert održati 2. juna u Nišu!
Tačno u 21.05, čuvena šestorka spustila se liftom sa tornja na impresivnu binu, a nakon Hendlove kompozicije, najprepoznatljivije lice benda, pevač Til Lindeman, izveo je miks Rammsteinovih hitova u vidu numere „Ramm 4“.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Najpoznatija etno-umetnica, najlepša Srpkinja, veliki patriota i izvođač poznate pesme "Veseli se, srpski rode", Danica Crnogorčević, stiže na jug Srbije, gde će svoj solistički koncert održati 2. juna u Nišu!
Kako nezvanično saznaje Informer, u Palati pravde u petak popodne odvijala se prava drama nakon saslušanja Veselina Veska Milića, jer je njegov advokat Nemanja Vasiljević odbijao da tužilaštvu preda ključne dokaze.
Luka Đorđević, koji je u emisiji „Utisak nedelje“ kod Olje Bećković predstavljen kao student Pravnog fakulteta, zapravo je stranački aktivista – poverenik Organizacije mladih Narodnog pokreta Srbije Miroslava Aleksića u Nišu!
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Vozač automobila marke Audi, koji se kretao velikom brzinom iz pravca Bukovice ka Ivanjici, izgubio je kontrolu nad vozilom kod fabrike Javor, nakon čega je usledio pravi filmski scenario.
Ubrzo nakon dojave građana da je kod Bečmena pronađeno automobil "seat" kako pluta u jezeru, ekipe policije i vatrogasaca su pristigle na lice mesta, ali su potvrđene crne slutnje.
Šest osoba povređeno je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u subotu oko podne, na auto-putu kod Begaljice, u smeru ka Beogradu, kada su se sudarila tri putnička vozila.
Predsednik SAD Donald Tramp održaće u utorak sastanak na kojem će se razmatrati konkretne opcije za vojnu akciju protiv Irana, preneo je američki portal Aksios.
Nemački stručnjaci za međunarodnu bezbednost navode da bi Rusija mogla da razmotri napad na evropske zemlje kao radikalan potez sa ciljem da primora Evropu da obustavi vojnu i finansijsku podršku Ukrajini.
Tokom masovnog napada bespilotnih letelica na Moskovsku oblast u Rusiji, koji su izvele Oružane snage Ukrajine, stradao je jedan državljanin Indije, dok su još trojica povređena.
Glumac Milan Lane Gutović se jednom nije pojavio na snimanju serije "Bela lađa", a razlog nedolaska na set i danas se prepričava kao jedna od najvećih anegdota ove hit serije.
Vlastimir Đuza Stojiljković važi za jednog od najvećih glumaca srpske kinematografije, a za života je često pričao o svom teškom detinjstvu. Tokom jednog intervjua ispričao je da je išao bos, pešaka čak od Niša do Beograda.
Muzeje u Srbiji je tokom 2024. godine posetilo 2.125.437 ljudi, objavio je Republički zavod za statistiku povodom Međunarodnog dana muzeja koji se obeležava 18. maja.
Tamara Kalinić pojavila se na crvenom tepihu Kanskog festivala zajedno sa verenikom Filipo Testa, a njihov modni nastup privukao je pažnju zbog nenametljive elegancije i pažljivo uklopljenih detalja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar