• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

02.07.2024

22:14

"Ovo je poniženje!" Srbi zaratili zbog letovanja u Grčkoj: Nema tih para...

Reuters/shutterstock

Vesti

"Ovo je poniženje!" Srbi zaratili zbog letovanja u Grčkoj: Nema tih para...

Sa mesecom julom, glavnim delom sezone letnjih odmora počele su tradicionalno i ogromne gužve na graničnim prelazima ka Grčkoj, što govori i nedavno objavljena fotografija turista koji su se najvećim delom uputili ka Paraliji.

Fotografija koja pokazuje nepregledne kolone automobila na ulazu u Grčku, izazvala je pravi haos na mrežama zbog Srbina koji ju je na društvenim mrežama podelio sa drugima ali i, kako su neki ispod objave napisali, isprozivao ljubitelje Paralije.

"Srbi čekaju da uđu u Paraliju. Nema tih para za koje bi preživljavao ovo poniženje. Kao ideš na odmor", napisao je autor objave a onda i priložio fotografiju velike kolone automobila.

Foto: Rina

 

A onda je dodao:

"I onda igraju kolo u plićaku".

"Dobro, i šta je poenta tvita?

Njegova objava izazvala je različite reakcije kod Srba.

"Samo si željan pažnje. Čim si istakao ono Paralija, sve nam jasno: Svi su kmetovi, samo si ti prepametni baja. Samo nastavi, uzmi i veću kašiku"

"Svake godine idemo porodično u Grčku. Nikad više od pola sata čekanja, možda i 1h, više ne, ne vidim problem"

"Možda je Grčka tebi selendra, ali more bogovsko, meni super"

"Dobro, i šta je poenta tvita? Ne idite u Grčku?"  pisali su oni koji ipak nisu videli smisao ove objave.

Opet bili su i oni koji su se složili sa autorom tvita.

"Potpuni i**oti, krenu 30. ili 1. ili 2. i zaglave. Nikad mi nije bilo jasno zašto odmor mora da počinje baš 1. ili 15og. Ne mora ali se svi tako organizuju i onda kmeče. I po meni na pravi odmor se ide avionom", "Ozbiljno poremećeni, pa da mi plate ne bih išla po ovoj vrućini!", "I onda u povratku isto tako, pa voziš 10h...Onda kažu bili na odmoru", glase njihovi komentari.




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Srpska lista se hitno oglasila: Priština hoće da nas ućutka...
Politika

Srpska lista se hitno oglasila: Priština hoće da nas ućutka...

Srpska lista najoštrije je osudila današnje privođenje direktora osnovnih škola u Kosovskoj Kamenici, Negovana Vasića i Dragana Krstića, kao i upade pripadnika kosovske policije u njihove porodične domove i obrazovne ustanove u kojima obavljaju svoju časnu i odgovornu dužnost ističući da je reč o političkom pritisku Prištine i zastrašivanju svedoka i osoba koje su ukazale na izborne nepravilnosti.

11.06.2026

23:50

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Umro srpski kompozitor Vladimir Milačić
Kultura

Umro srpski kompozitor Vladimir Milačić

Istaknuti srpski kompozitor, muzički urednik i stvaralac, Vladimir Milačić umro je u 65. godini, a iza sebe je ostavio neizbrisiv trag u domaćoj muzici, pozorištu i na televiziji.

11.06.2026

14:21

Magazin

Džet set