Tri meseca od misterioznog nestanka farmaceuta iz Niša! "Gde si, sine?", neutešna MIlanova majka čeka vesti
Podeli vest
Tri meseca nema našeg Milana, kao da je "propao u zemlju“. Očajni smo, ne znamo gde da ga tražimo i kome da se obratimo za pomoć. Ne dao bog nikome ovo što smo mi doživeli - vidno potrešena govori Marica Đorđević, majka Milana Đorđevića koji je 10. juna nestao na izletištu Bojanine vode na Suvoj planini.
Marica je kazala za naš portal da i dalje uporno zove inspektore Policijske uprave Niš, ali da uvek dobija isti odgovor, da je predmet otvoren i da se za njenim sinom i dalje traga.
Republički hidrometeorološki zavod upozorio je na obilne padavine na području cele Srbije, a upozorenje je na snazi tokom današnjeg dana i u noći ka sredi.
Isplata avgustovskih penzija za korisnike iz kategorije zaposlenih koji penzije primaju preko tekućih računa počinje danas, a za one koji su se odlučili da primanja dobijaju na kućnim adresama ili poštanskim šalterima isplate će početi u sredu, objavio je Republički fond za penzijsko i invalidsko osiguranje (PIO)
10.09.2024
10:11
- Potražili smo pomoć i od crkve, poslali smo dopis i zatražili da nam kažu da li Milan nije u nekom od manastira. Samo da nam kažu da je živ, ne treba nam ništa više. Ukoliko je izabrao drugačiji život od onog koji je do sada živeo neka mu je sa srećom. Međutim, strahujemo da nije dobrovoljno negde otišao, već da ga je neko oteo. Čovek od dva metra i 100 kilograma ne može tek tako da nestane - kaže Marica.
Njen suprug i stariji sin i dalje s vremena na vreme odlaze na Suvu planinu, u nadi da će pronaći bar neki trag koji bi ih odveo do Milana.
Danas slavimo prepodobnog Mojseja Murina i prepodobnog Savu Pskovskog i Kripeckog. Njihove priče mogu da nam pomognu da pronađemo put kroz ovu životnu džunglu u kojoj živimo.
Mirko Stevanović (53) nestao je danas oko 14:30 u selu Šepšin kod Mladenovca
09.09.2024
22:31
Foto: D. K.
Tri meseca je prošlo od kada mu se izgubio trag
- Isključena je mogućnost da se ubio jer bi se pronašao barem deo njegove odeće ili obuće. Neko bi nešto primetio jer je mnogo ljudi bilo uključeno u potragu. Tragali su za njim i psi tragači i dronovi su pregledali teren, ali nigde ništa nije pronađeno. Policija nije pronašla ništa sumnjivo ni u Milanovim telefonima i laptopu. Nadali smo se da će pronaći nešto tu što bi pomoglo u Milanovom pronalaženju, ali ništa. Zato molimo sve ljude koji imaju neku informaciju o našem sinu ili su ga negde videli da nam pomognu - vapi Marica.
Prema njenim rečima, ko god da ih od prijatelja, komšija i rođaka sretne sa nevericom i dalje svi odmahuju glavom i ne mogu, kao ni oni da shvate da jedan čovek može tako da nestane "bez traga i glasa".
Porodica je, podsetimo, svhatila da se nešto dogodilo sa Milanom 10. juna popodne kada nije došao s posla da vodi sina na rođendan.
Pre toga se oko podneva javio supruzi i rekao da ne može da stigne da uzme ćerku iz vrtića, ali da će stići da vodi sina na rođendan. - Kad se nije pojavio, niti javljao na telefon, snaja je pozvala našeg starijeg sina, da joj pomogne, da on odvede dečaka na rođendan. Tada smo krenuli da ga svi zovemo na telefon, ali se nije javljao. Pametni sat koji mu je ostao u stanu pokazao je da se njegov telefon nalazi 19 kilometra od Niša. Zato je stariji sin sa drugarima otišao doBojaninih voda i tamo pronašao parkiran Milanov službeni automobil - izjavila je Marica.
Nije im jasno zbog čega se Milan uputio na planinu sam, bez opreme za planinarenje, čak i bez novčanika jer mu je i on ostao u stanu.
Dodala je da se ona poslednji put videla sa sinom ujutru tog dana kada je nestao. Svratio je do nje, popili su kafu zajedno i pošto je poslao nekoliko službenih mejlova, otišao je na posao u Klinički centar, a otuda se uputio na Bojanine vode...
O čistoći u Kragujevcu odnedavno brinu i trojica Nepalaca. Razlog je nedostatak radne snage u tom sektoru, pa ih je Javno komunalno preduzeće "Šumadija" angažovalo putem Agencije za privremeno zapošljavanje.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Republički hidrometeorološki zavod upozorio je na obilne padavine na području cele Srbije, a upozorenje je na snazi tokom današnjeg dana i u noći ka sredi.
Gledaoci Šolakove televizije Nova svedočili su neprijatnoj atmosferi i otvorenom sukobu u programu uživo, kada je predstavnica opozicije Marinika Tepić ušla u verbalni okršaj sa voditeljkom tokom emisije.
Dmitrij Medvedev, bivši predsednik Rusije, razmatra povratak u sam vrh političke scene i mogućnost da predvodi saveznu listu stranke Jedinstvena Rusija na predstojećim izborima za Državnu dumu, navode izvori ruskog portala Meduza.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević izjavio je da Dragan Đilas ponovo pokušava da sopstveni politički i moralni bankrot prikrije uvredama i lažima.
Evropski izvestilac Tonino Picula, oko kog su juče "obigravali" srpski blokaderi, oštro je napadnut u hrvatskim medijima, koji su ga nazvali "manekenom".
Predsednik Pokreta slobodnih građana Pavle Grbović traži da novac koji Evropska unija novac daje Srbiji prosledi nikom drugom nego medijima koja svakodnevno šire blokadersku propagandu i onima koji tvrde isto što i on.
Član Crvenog tima Exatlona Jovan Radulović Jodžir zaboravio je prilikom gađanja da obori čunj pre nego što je ubacio loptu u koš, pa je bio prinuđen da ponovi poslednji potez.
U prvom delu dana, kada su pojedini evropski parlamentarci, predvođeni Toninom Piculom, boravili u Beogradu, a dešavanja u Narodnoj skupštini Srbije bila u fokusu javnosti, Informer televizija bila je i na licu mesta, kao i ubedljivo najgledaniji izbor građana Srbije.
Prošle sedmice u Informerovoj senzacionalnoj emisiji “Na merama” videli ste kako izgleda kad pevač Darko Lazić krene na turneju, gde voli da provodi vreme funkcioner radikala Miljan Dajmanović, na šta troši novac bivši političar Mlađan Dinkić, koja je “misija” političara u pokušaju Petra Đurića, za koga poklone kupuje predsednik PKS Marko Čadež, te kuda se zaputio tzv. analitičar Milan St. Protić..
Predsednik Srpske radikalne stranke profesor doktor Vojislav Šešelj gostujući u Info jutru govorio je o Davosu, govoru američkog predsednika Donalda Trampa, ali i o prodaji Naftne industrije Srbije i benefiti koje će naša zemlja imati od toga.
Suđenje Sultanu Gušaniju (30) koji je osumnjičen da je 2023. godine, uz pomoć saučesnika NN lica, ubio Milana Tucakova, vlasnika novosadske pečenjare, biće ponovljeno.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da je tokom operacije u Venecueli, uključujući otmicu Nikolasa Madura, korišćeno novo, do sada nepoznato oružje.
Više od 8.000 avionskih letova otkazano je u Sjedinjenim Američkim Državama zbog najavljene zimske oluje, objavila je danas internet stranica za praćenje letova FlightAware.
U toku je 1.431. dan rata u Ukrajini. Trilateralni pregovori Rusije, Ukrajine i Sjedinjenih Američkih Država u Abu Dabiju nastavljaju se i danas. Sve najvažnije vesti o pregovorima i ratnim dejstvima pratite u našem blogu uživo!
Kijev već danima funkcioniše u atmosferi neizvesnosti, dok vanredna isključenja električne energije postaju gotovo svakodnevna pojava. Energetska kriza se, međutim, ne završava samo na nestanku svetla – problemi sa grejanjem sve više pogađaju stanovnike ukrajinske prestonice.
Brojni holivudski filmovi ovu godinu zamišljali su kao vreme globalnih kriza, tehnoloških pretnji i dubokih društvenih podela koje danas sve više liče na stvarnost.
Pileća krompir čorba po starinskom receptu sprema se očas posla. Jednostavna, ali bogata ukusom, ova čorba spaja pileće meso sa mekanim krompirom i aromatičnim povrćem.
Veterinar je izdvojio rase koje se posebno ističu po sposobnosti da se prilagode ljudima, razumeju njihove navike i emocije i ponašaju se kao pravi "krzneni saputnici".
Kardiolozi i stručnjaci za poremećaje spavanja objašnjavaju kako hrkanje u snu utiče na srce, koje simptome treba pratiti i kada je vreme da se obratite lekaru zbog testiranja i lečenja.
Želite da vam koh svaki put ispadne mekan, sočan i lagan poput oblaka? Poslušajte proverene trikove koje su generacije domaćica prenosile s kolena na koleno.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar