"Žene, je l' vas nije sramota?" Prizor iz tržnog centra razbesneo Srbiju: Sve napucane do zla Boga, a aljkavuše! (FOTO)
Podeli vest
Praznične rasprodaje u tržnim centrima dobra su prilika da se kupe komadi garderobe koje već dugo merkamo, ali po drastično nižim cenama od uobičajenih. Ali, ako je suditi prema scenama koje se u tim buticima sve češće viđaju, šoping u ovom delu godine namenjen je samo onima sa debelim živcima i stomakom spremnim da svari bahatost i bezobrazluk koji se retko gde drugde viđa.
O tome svedoče i fotografije iz jednog butika u tržnom centru u Srbiji tokom nedavnih sniženja, koje se dele društvenim mrežama.
Potpuno sulud i bizaran trend zaludeo je omladinu u Srbiji, koja u većini odlučuje da iznajmi skupocene satove, torbice i garderobu na jedan dan zarad predstavljanja sebe u "boljem svetlu" tokom izlaska u noćne klubove ili prvog sastanka sa suprotnim polom.
Beograđanka je doživela neprijatnu situaciju nakon poručivanja hrane putem aplikacije, kada joj je ostavljač poslao uznemirujuću fotografiju polnog organa nakon dostave!
Mnogi se pitaju šta bi tek mogli da očekuju u kabinama za isprobavanje garderobe, dok neki ističu da ih nekultura drugih kupaca upravo odvraća od kupovine u prodavnicama, pogotovo tokom rasprodaja.
"Računam, ljudi su dovoljno da barem vrate na mesto... Jok... To se šutira po podu, gazi, baca"
"Ovo me izluđuje!! Idem i kačim na vešalice"
"Takve su i u kući"
"Ne ostavljaju one tako po kući, jer nema ko za njima da pokupi. U prodavnici mogu da se bahate"
"Svaki put kad ovde ovakve slike vidim, smuči mi se. Zato nikad ni ne idem po tržnim centrima tokom praznika, rasprodaja. Da li im je ovakav svinjac i u kući?!"
"Joj ja sam od onih ludih koja ide i sve skuplja, vraća na svoje mesto, kači. Mene ovo užasno nervira. Odakle nešto uzmem, ako mi ne odgovara, tu i vratim"
"Nije to ništa, kabine su veći horor. Sve napucane do zla Boga,a aljkavuše"
"Kad me pitaju što ne odeš do TC... neka hvala" komentarisali su korisnici.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Potpuno sulud i bizaran trend zaludeo je omladinu u Srbiji, koja u većini odlučuje da iznajmi skupocene satove, torbice i garderobu na jedan dan zarad predstavljanja sebe u "boljem svetlu" tokom izlaska u noćne klubove ili prvog sastanka sa suprotnim polom.
Rusija će na međunarodnom sajmu bespilotnih sistema UMEX 2026 u Abu Dabiju predstaviti novu liniju bespilotnih letelica, javila je ruska novinska služba.
Takozvani "kosovski premijer" u tehničkom mandatu Aljbin Kurti izjavio je da je Srbija "bolje nego ikada razumela da je Kosovo država", iako je malo verovatno da će ga uskoro priznati!
Širenje mržnje, pretnje, omalovažavanje, vređanje, fizičko napadanje, stvaranje podela, rušenje, paljenje, uništavanje - to je ono što su blokaderi imali da ponude građanima Srbije poslednjih godinu dana, pa je lako zaključiti na čemu se zasnva njihov plan i program - linč i nasilje.
Ljiljana Smajlović, nekadašnja urednica Politike, gostovala je na TV Prva, gde je o aktuelnim političkim dešavanjima razgovarala sa voditeljkom Marijom Savić Stamenić i Milanom Antonijevićem, poverenikom za zaštitu ravnopravnosti.
Javni prostor u Srbiji poslednjih meseci sve više postaje arena brutalnih verbalnih obračuna, pretnji i poziva na nasilje, koji dolaze od pojedinih opozicionih aktivista, analitičara i javnih ličnosti.
Kristijan Šmit, koji u Republici Srpskoj nije priznat za visokog predstavnika jer njegov izbor nije potvrđen u Savetu bezbednosti UN, kaže da ni malo ne oseća odgovornost za zastoj BiH.
Milogorcima smeta sve srpsko, pokazala je najnovija Instagram objava portala Pobjeda.me u kojoj se na najstrašniji način govori o plivačima za Časni krst iz Podgorice.
Takmičarka Plavih, Anabela Zonai, iskoristila je svoj minut poziva sa porodicom u Exatlonu. Oni su joj odmah dali savet kako da se ponaša u takmičenju.
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Nepoznati napadač aktivirao je eksploziv koji je prethodno postavio pod automobil i pre četri godine razneo Jasminka Šahovića, navodnog pripadnika škaljarskog klana, nakon što je izašao iz kuće u Podgorici.
Ubistvo iz nehata koje se dogodilo početkom devedesetih godina i danas se navodi kao jedan od najneobičnijih i najbizarnijih slučajeva u kriminalističkoj istoriji Srbije.
Ubica je Živku Bakiću, poznatom i kao Žića (43), ispalio devet hitaca, ciljajući mu noge i stopala kako bi ga onesposobio da pobegne. Dok je ranjen puzao kroz sneg, napadač mu je prišao i ispalio dva smrtonosna hica u glavu, a potom pokušao da telo zatrpa snegom kako bi prikrio zločin. Ipak, nešto ga je sprečilo da leš u potpunosti sakrije.
Policija i dalje traga za ubicom Živka Bakića, koji je 16. januara ubijen rafalom ispred svoje kuće u Sopotu, dok je bio u dozvoljenoj šetnji sa nanogicom.
Tokom leta predsednika SAD Donalda Trampa ka Davosu, avion Er Fors Van se iz predostrožnosti vratio u zajedničku bazu Endruz zbog manjeg električnog kvara, nakon čega je Tramp u drugom avionu nastavio put ka Švajcarskoj, saopštila je Bela kuća.
Američki predsednik Donald Tramp upozorio je Iran da će na kontinuirane pretnje atentatom na njega, koje upućuju lideri u Teheranu, biti odgovoreno "dizanjem te zemlje u vazduh".
Evropa intenzivno troši gas iz podzemnih skladišta i već je povukla više od dve trećine količine koja je bila pripremljena za grejnu sezonu, saopštila je ruska energetska kompanija "Gasprom".
Francuski industrijski gigant Reno najavio je strateški zaokret kojim ulazi u sektor odbrane, najavivši početak serijske proizvodnje jurišnih dronova dugog dometa u svojim ključnim fabrikama u Le Manu i Kleonu.
U detinjstvu se borila za goli opstanak, postala žena predsednika a onda starost provela u dobu, život naše glumice Mire Stupice nikada nije bio ravna linija.
Zlatni globusi 2026. još jednom su potvrdili da se pažnja publike nakon crvenog tepiha brzo seli tamo gde priče zaista žive, na malim ekranima. Među ovogodišnjim dobitnicima nalaze se i ostvarenja koja su već dostupna na Netfliksu.
Glumca Harija Melinga svi znamo kao Dadlija Darsija, zlog brata glavnog junaka Harija Potera. Ovih dana se o njemu najviše priča zbog uloge u gej drami "Pilion".
Napravite jednostavnu kupku za stopala koristeći samo 3 sastojka - sodu bikarbonu, sirće i toplu vodu, koja može osvežiti stopala, ublažiti umor i ukloniti neugodan miris.
Pevačica Aleksandra Prijović priznala je da se ne snalazi u kuhinji, te je tako za obroke zadužen njen suprug Filip Živojinović ili tim profesionalaca.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar