• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
M.D.

Novinar

20.03.2025

15:41

Haris sahranio Melinu! Ponižava je pred prijateljima, evo kako je naziva!

Novak Đurović

Estrada

Haris sahranio Melinu! Ponižava je pred prijateljima, evo kako je naziva!

Podeli vest

Pevač Haris Džinović pomirio se sa tim da je Melina njegova bivša i otvoreno je, pun besa, u društvu zove "pokojnicom".

Haris Džinović majci svoje dvoje dece ne oprašta što ga je posle 22 godina braka ostavila, te bez problema ističe da ga je decenijama samo iskorišćavala.

- Haris je kivan na Melinu mesecima i ne oprašta joj izdaju. Sve vreme je zove "pokojnicom" i otvoreno je ponižava pred prijateljima. Iako mu najbliži ljudi govore da spusti loptu, on ne može da preboli to što je u Melinu uložio milione i priuštio joj život kakav nije mogla ni da sanja. Sagradio joj je vilu, kupovao joj najskuplju garderobu, a sve da bi ga ona prodala... Za njega je mrtva - priča Harisov blizak prijatelj za Informer, pa dodaje:

Foto: ATAIMAGES

 

- Za njega je ona mrtva. Doslovno ju je sahranio. Otvoreno govori da je pokojnica i da je u medijima niko i ništa bez njega! Toliko je gnevan da se posvađao i sa rođenom ćerkom jer je stala na stranu majke. Harisu nije stalo ni do prozivki u medijima i na društvenim mrežama, sladi se time što će Melina zauvek ostati njegova bivša žena - rekao je za Informer dobro obavešten izvor.

Foto: Foto: Nikola Babić

 

Podsetimo, Melina i Haris ušli su u vezu 2002. godine dok je ona bila na studijama, a venčali su se 12 godina kasnije. Kako je ranije pričao pevač, njih dvoje su se upoznali u Sarajevu, potpuno spontano, a njihov odnos krenuo je iz avanture.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin