• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

22.03.2025

13:57

Ostala bez kuće koju je pravila sa Borom! Milica Kemez otkrila detalje razvoda

ATAIMAGES

Estrada

Ostala bez kuće koju je pravila sa Borom! Milica Kemez otkrila detalje razvoda

Podeli vest

Milica Kemez otkrila je kome je pripala kuća koju su ona i Bora Santana počeli da grade u braku, kao i šta se dešava sa montažnim objektom koji je kao nagradu dobila u "Zadruzi 4".

Bora Santana i Milica Kemez nedavno su odlučili da stave tačku na svoj brak, a nakon što je Milica predala papire za razvod više puta su izjavili da su u dobrim odnosima i da normalno komuniciraju. Sumnju da je na pomolu pomirenje podgrejala je Miličina objava o napretku radova na izgradnji njihove kuće

- Nismo se pomirili, to je Borina kuća. Naši zajednički prijatelji rade na izgradnji, pa sam podelila na svom storiju, u tome je cela stvar. Plac na kome je sagrađena takođe je njegov, ali  je bio na moje ime pa sam mu to prepisala kod notara. Dogovorili smo se sve, normalno komuniciramo, spustili smo loptu. Nakon svega što smo prošli volela bih da ostanemo u dobrim odnosima - rekla je Milica za Informer. 

Kemezova je u ''Zadruzi 4'' osvojila drugo mesto i kao nagradu montažnu kuću, ali njena izgradnja još nije počela. Milica nam je sada otkrila šta se dešava po tom pitanju i da li će na placu koji je pripao njoj uskoro početi gradnja. 

- Nisu još počeli radovi, ja sam podnela zahtev za izgradnju. Čekam još da se sve to sa dokumentacijom okonča, trebalo bi krajem meseca. Videćemo šta da li će biti tako, ako ne bude, evo sad ima i ovih kredita za mlade - optimistična je Kemezova. 

Podsetimo, iako se pisalo da su za Borin i Miličin rastanak krive poruke koje je Santana razmenjivao sa Enom Čolič, Kemezova je to demantovala

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

E naša Srbijo, sin bombaša juri fotelju! Skandal trese Majdanpek
Politika

E naša Srbijo, sin bombaša juri fotelju! Skandal trese Majdanpek

Dok se javnost još seća šokantnog incidenta koji je 2019. godine uzdrmao ceo kraj, ime porodice Milutina Miloševića „Kašikare” ponovo je u centru pažnje i to zbog ambicija njegovog sina Novaka Miloševića koji se nalazi na blokaderskoj izbornoj listi "Nu dau" u Majdanpeku!

25.03.2026

23:20

TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije
Live TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije

Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.

23.03.2026

18:29

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin