• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
M.J.

Novinar

01.04.2025

19:25

Ni ona nije odolela! Ana Bekuta uradila estetsku korekciju na licu, komentari ne prestaju! (FOTO)

Nikola Babić

Estrada

Ni ona nije odolela! Ana Bekuta uradila estetsku korekciju na licu, komentari ne prestaju! (FOTO)

Podeli vest

Ana Bekuta rešila je da napravi mali remont. Promene su uvek dobrodošle, i svakako unose osveženje u naš život, pa se i pevačica odlučila za transformaciju.

Iako Ana Bekuta ima 65 godina na svom licu nije radila mnogo toga, sem osnovnih kozmetičkih tretmana, koji čine da joj koža bude negovana i sveža.

Foto: Foto: Nikola Babić

 

Ovoga puta, Ana Bekuta posetila je jedan kozmetički salon gde se prepustila rukama stručnjaka. Pevačica je uradila mikrovlendig tehniku iscrtavanja obrva koja ju je i te kako podmladila. 

Japanska metoda, poznatija kao microblading, predstavlja jednu od najopularnijih metoda trajne, odnosno polutrajne, šminke. Sam proces podseća dosta na tetoviranje, ali je krajnji rezultat daleko sofisticiraniji i prirodniji od bilo koje tetovaže. 

Obrve definišu lice i određuju mu izraz, te se Ana Bekuta odlučila da ih dovede do perfekcije i ujednači sa bojom kose. Osmeh koji nije skidala sa lica svedoči da je i te kako zadovoljna rezultatima, a pohvalni komentari na račun njenog izgleda ni ovoga puta nisu izostali. 

Podsećamo, osim Ane Bekute ovu tehniku isprobale su i Jelena Karleuša, Didi Janković, Ana Nikolić i druge. Inače, pevačica se ne libi da izađe bez trunke šminke, a njena fotografija u potpuno prirodnom izdanju osvanula je i na društvenim mrežama.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

E naša Srbijo, sin bombaša juri fotelju! Skandal trese Majdanpek
Politika

E naša Srbijo, sin bombaša juri fotelju! Skandal trese Majdanpek

Dok se javnost još seća šokantnog incidenta koji je 2019. godine uzdrmao ceo kraj, ime porodice Milutina Miloševića „Kašikare” ponovo je u centru pažnje i to zbog ambicija njegovog sina Novaka Miloševića koji se nalazi na blokaderskoj izbornoj listi "Nu dau" u Majdanpeku!

25.03.2026

23:20

TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije
Live TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije

Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.

23.03.2026

18:29

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin