• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

04.04.2025

19:32

Milić Vukašinović ostavljen na cedilu! Pevač besan na kolege

Informer

Estrada

Milić Vukašinović ostavljen na cedilu! Pevač besan na kolege

Podeli vest

Milić Vukašinović je za Informer otkrio da ga nijedan od kolega nije obišao tokom oporavka u bolnici.

Rokenrol ikona Milić Vukašinović već duže vreme se suočava s teškim zdravstvenim izazovima, a njegova borba rezultirala je amputacijom noge.

Nakon nesnosnih bolova koje je danima trpeo, lekari su Miliću Vukašinoviću u decembru 2024. godine hitno odseku nogu do kolena. I od tog trenutka, on je skoro stalno u bolnici.

Muzičar se već duže vreme oporavlja u rehabilitacionom centru Rudo, gde uskoro treba da dobije novu protezu.

Foto: Informer

 

Stupili smo u kontakt s Vukašinovićem i upitali ga da li ga kolege zovu ili obilaze. Na to pitanje je samo zajecao.

- Još malo i izlazim odavde, a od kolega me niko nije obišao - poneko samo pozove, i to na kratko. Svi su me zaboravili, bilo je dobro dok sam im valjao i dok sam bio zdrav - rekao je on za Informer.

Inače, Milić Vukašinoć dobio je pomoću Sokoja (Organizacija muzičkih autora Srbije) protezu za nogu, zahvaljujući kojoj će uskoro moći da hoda.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Zlotvor ostaje iza rešetaka: Odbijen zahtev vođe OVK
Politika

Zlotvor ostaje iza rešetaka: Odbijen zahtev vođe OVK

Vrhovni sud Specijalizovanih veća tzv. Kosova u Hagu odbacio je zahtev bivšeg vođe tzv. Oslobodilačke vojske Kosova (OVK) Kadrija Veseljija za privremeno puštanje na slobodu, objavljeno je danas na sajtu Specijalizovanih veća.

22.12.2025

23:32

Dodik: Isticanje ustaškog pozdrava pokazuje da Hrvatska gaji mržnju prema Srbima
Politika

Dodik: Isticanje ustaškog pozdrava pokazuje da Hrvatska gaji mržnju prema Srbima

Predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je danas da isticanje transparenta s ustaškim pozdravom "Za dom spremni" na fudbalskoj utakmici, kao i izostanak osude tog čina, pokazuje da Hrvatska nije izašla iz vrtloga mržnje prema Srbima, dodajući da oni koji taj poklič propagiraju "ispisuju sebe iz civilizacije i upisuju u varvarstvo"

22.12.2025

23:58

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin