Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

08.05.2025

09:21

"Zašto ja ne bih našla mlađeg i boljeg!?" Karleuša progovorila o razvodu i brakovima na estradi

ATAIMAGES

Estrada

"Zašto ja ne bih našla mlađeg i boljeg!?" Karleuša progovorila o razvodu i brakovima na estradi

Podeli vest

Olja Karleuša priznala je šta je rasplače, kako joj je u braku, ali i šta misli o razvodima na estradi.

Pevačica Olja Karleuša priznaje da je laka na suzama kada je u pitanju sreća, nostalgija i porodica.

-  U godinama sam kada najviše plačem zbog sreće, radosti i nostalgije. Uglavnom nikad to nije zbog problema, probleme rešavam lavovski. Kada je nešto što me podseća na detinjstvo, na odrastanje deteta ili na porodicu. Tu često umem da pustim suzu. Plačem i zbog tuđih problema ili kada vidim neku tužnu reportažu na televiziji - rekla je pevačica.

Karleuša je u braku duže od dve decenije, a njen bračni život svodi se na red suza, red nervoze, red sreće i tako u krug.

Foto: Aleksandar Jovanović Cile

 

- Molim i apelujem često na kolege da ne pričaju o braku kao da je to nešto najlepše. Jeste to najlepše ali pričajte o tome da se i vi nekad posvađate, da vas nervira. To sve ljudi gledaju i onda misle da su im životi bajke. Mi smo samo običan narod koji prolazi sve isto što i drugi - rekla je Olja za Blic.

Govoreći o svom braku istakla je da njen suprug ne čita novine pa može opušteno da govori na ovu temu.

- Smatram da sam ja mudrija strana. Posle 20 i nešto godina još nije došlo do prezasićenja kod nas. Nervira me što se u toj priči podrazumeva da će muž da nađe neku mlađu. Što ja ne bih našla mlađeg, lepšeg i boljeg, zašto se podrazumeva da će to da uradi muškarac? Brak po mom mišljenju okončavaju isključivo žene i svi brakovi na estradi bi opstali da su to žene htele - zaključila je onda, a onda dodala:

- Ja nemam četiri momka i dva ljubavnika i ne skidam se jer nisam trenutno najzgodnija na estradi. Trenutno samo mogu da pričam o braku i znam da bi opstali svi ovi brakovi da su žene tako htele - zaključila je Karleuša.

Podsetimo, Karleuša je nedavno otkrila i zbog čega je zapostavila karijeru. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

"Sve treba da zastane na dva minuta, uvesti Dan sećanja na genocid u NDH": Linta predlaže da 10. april bude obeležen svake godine
Politika

"Sve treba da zastane na dva minuta, uvesti Dan sećanja na genocid u NDH": Linta predlaže da 10. april bude obeležen svake godine

Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta predložio je državnim organima Srbije, povodom 84 godine od osnivanja takozvane Nezavisne Države Hrvatske (NDH), da se 10. april proglasi za Dan sećanja na genocid nad Srbima u NDH sa ciljem, kako je naveo, da ta tema postane sastavni deo kulurnog obrasca i identiteta srpskog naroda, a posebno mlađih generacija.

10.04.2026

20:22

TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi Informerove emisije "Na merama" otkrili smo vam o čemu su pričali blokaderi Gagi Jovanović i Jelena Kleut, čime se u slobodno vreme bavi još jedan blokader - glumac Dragan Bjelogrlić, kuda je išao političar Vladan Đokić, da li se pevač Beki Bekić snašao u ulozi dede, kako je samozvanom revolucionaru Jovu Bakiću propao "pokušaj" dinstanja na protestu…

10.04.2026

10:40

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin