Da li prepoznajete devojčicu sa slike? Danas važi za jednu od najboljih pevačica i miljenicu Cece Ražnatović
Podeli vest
Šejla Zonić, prošle godine odnela je pobedu u "Zvezdama Granda", a danas je jedna od najtraženijih pevačica.
Pevačica Šejla Zonić, svojim glasom je pobrala simpatije naroda, ali i mnogih kolega. Šejlin mentor u takmičenju bila je Svetlana Ceca Ražnatović, koja joj je prva prognozirala veliku i uspešnu karijeru, a pevačica nije krila da je Šejla njena miljenica.
Srpski predstavnik na predstojećoj “Evroviziji 2025” Stefan Zdravković poznatiji pod nadimkom Princ od Vranje, sve je oduševio pesmom "Mila" kojom je i pobedio, a ono što mnogi ne znaju je da je jednako dobru baladu otpevao sa poznatom pevačicom.
Balkanska Adel, kako mnogi zovu sve popularniju mladu pevačicu Šejlu Zonić, tokom takmičenja u „Zvezdama Granda“ suočavala se sa strašim porukama vezanim za njen brak sa suprugom Arminom u kojima su im predviđali razvod.
01.02.2025
09:00
Od prvog pojavljivanja na velikoj sceni "Granda" ostavila je utisak devojke sa apsolutnim sluhom, koja gotovo perfektno izvodi sve muzičke žanrove, a nazivaju je i bosanskom Adel.
U emisiji In3gantno koja se emituje uživo utorkom, sredom i četvrtkom na K1 televiziji gostovala je pobednica muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", Šejla Zonić.
Šejla Zonić otkrila je kako je protekla njena saradnja da sa kolegama Mirzom Selimovićem i Draganom Kojićem Kebom, te zaključila da su obojica sjajni.
07.11.2024
19:51
Ova talentovana pevačica tvrdi da je počela da peva kada je naučila da govori, a sa samo šest godina imala je prvi kontakt sa klavirom na kome je sama odsvirala melodiju iz jedne serije.
Na slici se vidi da je lepa Šejla oduvek imala plavu kosu, i da se već tada moglo naslutiti da će izrasti u pravu lepoticu.
Sa 11 godina je imala prvi javni nastup u Sanskom Mostu nakon čega je počela da nastupa, a pred kraj osnovne škole ona je radila nastup u svom gradu za Novu godinu kada je zaradila i prvi novac, ali priznaje da joj nije bilo lako što je ona morala da radi dok su se njeni drugari provodili.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Srpski predstavnik na predstojećoj “Evroviziji 2025” Stefan Zdravković poznatiji pod nadimkom Princ od Vranje, sve je oduševio pesmom "Mila" kojom je i pobedio, a ono što mnogi ne znaju je da je jednako dobru baladu otpevao sa poznatom pevačicom.
Rat između Irana i Izraela mogao bi da natera ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog da konačno pristupi ozbiljnim pregovorima sa Moskvom, ocenjuje egipatski ekonomista Ahmed Adel u autorskom tekstu za portal InfoBRICS.
Po nalogu Višeg suda u Negotinu, urađena je rekostrukcija slučaja u Banjskom Polju, odakle je devojčica Danka Ilić nestala. Rekonstukcija je završena posle skoro devet sati, a majka devojčice prvi put je rekla nešto što do sada nije pominjala.
Blokaderi su danas primili dva ozbiljna udarca nakon što je Dragan Šolak smenjen sa funkcije predsednika Savetodavnog odbora Junajted grupe, a dekanka Filozofskog fakulteta u Nišu Natalija Jovanović razrešena s tog mesta.
Blokaderi su najavili svoju akciju "Student u svakom selu", čija je poenta odlazak u manje sredine, ali jedna destinacija koju će uskoro posetiti teško da se može nazvati selom.
U večernjim časovima 16.6.2025. godine je izvršen 164. napad na prostorije SNS. Ovaj put su napadnute prostorije SNS u Vrnjačkoj Banji, kada je pripadnik opozicije, blokader Ivan Mladenović (36), pucao na policiju i prostorije SNS.
Počasni konzul Srbije u Izraelu Aleksandar Nikolić izjavio je danas da je Vlada Srbije među prvim zemljama uspela da eveakuiše deo srpskih državljana građana iz Izraela nakon početka sukoba sa Iranom.
Više od 600 ljudi, od početka sukoba između Izraela i Irana, pobeglo je u Azerbejdžan, a među njima i veliki broj Srba, rekao je danas neimenovani azerbejdžanski izvor za Gardijan.
Student iz Čačka Miloš Mileusnić, koji je pre šest godina, na Svetog Savu, oko šest sati ujutru ubijen ispred zgrade jer se našao na pogrešnom mestu u pogrešno vreme, danas bi napunio 30 godina. U momentu kada ga je Neđeljko Đurović ubio, Miloš Mileusnić je imao samo 24 godine.
Živan Radmanović (32) državljanin Australije poreklom iz Srbije, koji je izrešetan u mafijaškoj likvidaciji pre tri dana na Baliju, imao je podeblji dosije u Australiji i čak 175 krivičnih prijava, pišu mediji sa ostrva.
U Selenči kod Bača dogodila se tragedija kada je otac nesrećnim slučajem trakotorskom prikolicom usmrtio svoju ćerkicu staru godinu i devet meseci. Devojčicu je udario zadnji točak prikolice, saznaje Informer.
Dečak (9) povređen je danas u saobraćajnoj nesreći kada je na rasrsnici Jugoslovenske armije i Ulice Žarka Zrenjanina u Bačkoj Palanci, oboren na pešačkom prelazu dok je vozio bicikl.
Košarkaši Partizana neočekivano su poraženi od FMP-a (78:69) u drugom meču polufinala Superlige Srbije, ali moglo bi da se desi i da su ostali bez Alekseja Pokuševskog.
Trener FMP-a Saša Nikitović bio je izuzetno zadovoljan nakon pobede njegovog tima nad Partizanom u drugom meču polufinalne serije Košarkaške lige SRbije.
Američki predsednik Donald Tramp je na svojoj društvenoj mreži Truth Social napisao da Sjedinjene države neće likvidirati iranskog vrhovnog vođu Alija Hamneija, ali je pozvao na "bezuslovnu predaju" Irana.
Premijer Slovačke, Robert Fico izjavio je danas da bi Slovačka, članica NATO-a, imala koristi od neutralnosti, ali nije najavio nikakve korake u tom smeru.
Sjedinjene Američke Države raspoređuju dodatne borbene avione na Bliski istok i proširuju raspoređivanje vazduhoplovnih snaga tamo, objavio je Foks njuz , pozivajući se na vladin izvor.
Glumica Amanda Sajfred javno se požalila da joj produkcijska kuća "Paramount Pictures" duguje novac, jer koriste njen lik iz filma "Mean Girls" na raznim proizvodima, a ona od toga ne dobija ništa.
Nakon što je američka administracija pokrenula oštre racije na imigrante u Los Anđelesu, brojni poznati muzičari i glumci stali su u odbranu ugroženih zajednica. Među njima su Olivia Rodrigo, Džena Ortega, Mark Rafalo i Kim Kardašijan, koji su na društvenim mrežama jasno izrazili solidarnost.
Legendarni glumac Vlastimir Vlasta Velisavljević preminuo je 2021. godine u 94. godini, a ubrzo za njim otišla je i njegova supruga Nada. Njih dvoje nisu imali zajedničku decu, a stan u srcu Beograda, koji su zajedno gradili, nasledila je Nadina rođaka koja ih je negovala do kraja života.
Kada se Lidija Vukićević pojavila u filmu "Žikina dinastija" (1985), kao zgodna i koketna kućna pomoćnica Lillika, muškarci u Jugoslaviji su ostali bez daha.
Jedna od biljaka koja je sve češće u centru pažnje je iđirot, zbog svog umirujućeg delovanja i potencijala da pomogne u procesu odvikavanja od cigareta.
Ovaj jednostavan recept donosi savršenu kombinaciju bogate čokolade i svežih borovnica. Uz samo nekoliko sastojaka i malo truda, uživaćete u sočnim i mirisnim mafinima koji će osvojiti vaše nepce.
Među domaćim trikovima za negu biljaka, posebno se izdvaja pivo razblaženo vodom. Ovaj rastvor deluje kao prirodna prihrana, podstiče rast i doprinosi bogatijem cvetanju.
Naučnici iz Japana otkrili su moguću povezanost između lošeg oralnog zdravlja i ranih znakova neurodegenerativnih bolesti, uključujući Alchajmerovu bolest.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar