- Idem da vidim druga Žiku, zbog toga sam i došao. Nismo se čuli, on nema telefon... Ubeđen sam u njega da će biti dobro, on je takav borac - rekao je pevač za Blic.
- Otići ću kod Saše na grob, naravno. Žao mi je što neću biti prisutan na finalu „Zvezda Granda“, ali s druge strane, i nije mi žao, jer bez njega to nije isto. Posle Saletove smrti meni ništa više nije kao pre, ne pratim Zvezde Granda niti idem na snimanja... Nadam se da će se takmičenje nastaviti, ide to dobro, ne sumnjam, jer je to veliki brend i šteta bi bilo da se ugasi posle toliko vremena. Stvorili su veliko ime i nadam se da će Šljivić to odraditi kako treba - kaže Ćira.
Naglašava da od Popovićeve smrti više ne prati muzičko takmičenje.
- Tužno mi je da gledam, kad navikneš da je neko tu stalno... Svaka njegova pojava, svuda gde ga vidim, iako je prošlo četiri meseca, i dalje mi je teško. Mojoj ženi je isto jako teško, kod kuće ne smem ni da spominjem njegovo ime - zaključio je pevač.
Đorđa Davida vest o hospitalizaciji Žike Jakšića veoma je iznenadila s obzirom na to, da nije znao da voditelj i producent ima bilo kakvih zdravstvenih problema.
Žika Jakšić juče je hitno hospitalizovan zbog problema sa krvnim sudovima, a pre nekoliko godina za dlaku je izbegao smrt kada mu je hitno operisano slepo crevo.
Saša Milošević Mare priznaje da se još uvek nije čuo sa Žikom Jakšićem, ali da iz pouzdanih izvora zna da o njemu brine tim stručnjaka, kao i da se nada da će voditelj uskoro prebroditi sve nedaće.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Đorđa Davida vest o hospitalizaciji Žike Jakšića veoma je iznenadila s obzirom na to, da nije znao da voditelj i producent ima bilo kakvih zdravstvenih problema.
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je Veselin M. zbog postojanja osnova sumnje da je kao načelnik Policijske uprave za grad Beograd izvršio više krivičnih dela u cilju prikrivanja izvršenog krivičnog dela Teško ubistvo u pokušaju u restoranu na Senjaku 12. maja 2026. godine, nakon čega je, sutradan, prijavljen nestanak Aleksandra Nešovića.
Lider Srpske radikalne stranke prof. dr Vojislav Šešelj gostujući u emisiji Info dan, govorio je za Informer i tom prilikom istakao šta je konstanta politike SRS.
Osvanuo snimak na kojem se jasno vidi da nisu samo pristalice SNS-a te koje su protiv blokadera, već i ostali deo građana ove zemlje, kojima se smučio blokaderski teror.
Prva srpska organizacija koja se bavi izbornim monitiringom - OKO pozdravlja puštanje u rad državnog sistema koji građanima omogućava direktan uvid u pregled broja birača po adresama.
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Institut Dedinje uvodi ruski model "jedan lekar – jedan pacijent". Prof. dr Otašević najavljuje revoluciju u dijagnostici koja donosi brže lečenje i velike uštede.
Veselin Milić, dosadašnji načelnik beogradske policije, danas je uhapšen zbog sumnje na umešanost u nestanak Aleksandra Nešovića, koji se dovodi u vezu sa Kekinom kriminalnom grupom.
U kuršumlijskom selu Grabovnica, mašina kojom se balira seno odsekla je ruku dvadesetjednogodišnjem D. Dž. iz tog sela, nakon čega je usledila njegova herojska borba da sačuva amputirani ud.
Podgorička policija podnela je krivične prijave protiv dvoje bivših službenika Regionalnog vodovoda Crnogorsko primorje zbog sumnje da su nezakonitim umanjenjem posebnih naknada za 22 investitora oštetili to preduzeće i budžete šest primorskih opština za ukupno 47.388 evra.
Policija je uhapsila ženu (51) u Grdelici, nakon što pronašla oko 104 kilograma rezanog duvana i 1.173 paklice cigareta u njenom stanu, za koje nije imala propisanu dokumentaciju o nabavci i poreklu.
U hemijskom akcidentu koji se danas dogodio u industrijskom pogonu u Nirnbergu povređeno je 30 osoba, od kojih su dve u životnoj opasnosti, saopštle su nemačke službe za vanredne situacije.
Sјedinjene Američke Države saopštile su da su Izrael i Liban postigli dogovor o produženju prekida vatre na dodatnih 45 dana, kako bi se omogućio nastavak diplomatskih napora i postizanje daljeg napretka u pregovorima.
Kineski predsednik Si Đinping posetiće Sjedinjene Američke Države na jesen ove godine, na poziv predsednika Donalda Trampa, saopštilo je kinesko Ministarstvo spoljnih poslova nakon bilateralnog samita predsednika Trampa i Sija u Pekingu.
Vlastimir Đuza Stojiljković važi za jednog od najvećih glumaca srpske kinematografije, a za života je često pričao o svom teškom detinjstvu. Tokom jednog intervjua ispričao je da je išao bos, pešaka čak od Niša do Beograda.
Muzeje u Srbiji je tokom 2024. godine posetilo 2.125.437 ljudi, objavio je Republički zavod za statistiku povodom Međunarodnog dana muzeja koji se obeležava 18. maja.
Mnogi ljudi greše kada je reč o skladištenju hrane, a stručnjaci su objasnili koje namirnice treba čuvati u frižideru, kako ne bi došlo do kvarenja i potencijalnih zdravstvenih problema.
Kanski festival ni ove godine nije prošao bez provokativnih modnih izdanja. Među onima koji su prekršili pravila bila je i bivša Mis Univerzuma Iris Mitenar, koja se pojavila u izazovnoj haljini.
Neke dozvole koje Android aplikacije traže su rizične i mogu da ugroze privatnost i sigurnost telefona, a stručnjaci upozoravaju da to može da dovede do zloupotrebe ličnih podataka.
Narodna verovanja pripisuju određenim biljkama moć da u dom unesu sreću, zdravlje i blagostanje. Među njima se posebno ističe bosiljak, koji se vekovima smatra simbolom zaštite, duhovne čistoće i pozitivne energije.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar