Kompozitor Dragan Stojković Bosanac je želeo da ostane i dalje član žirija "Zvezda Granda", ali je pobesneo kada je video da će Dara Bubamara dobiti mnogo veće pare od njega, zbog čega je odlučio da napusti projekat.
Još pre samog finala "Zvezda Granda", Bosanac je dobio ponudu od Pinka, gde su mu garantovali da će imati honorar od 1.500 evra za jednu emisiju, to jest ukupno 60.000 evra za celu sezonu, u kojoj ima 40 epizoda. Ova suma je skoro dupla veća nego što je dobijao dok je bio član žirija "Zvezda Granda", s obzirom na to da mu je honorar iznosio 800 evra po emisiji, ukupnu 32.000 evra godišnje. I on je tada čelnicima Pinka rekao da će prihvatiti ponudu.
Nakon što se u medijima pojavila informacija o njegovom transferu, istog danas su čelnici "Granda", kako prenosi Kurir, pozvali Stojkovića na razgovor i dali mu kontraponudu - 1.200 evra po emisiji, tačnije 48.000 evra za jednu sezonu, pravdajući se da više novca od toga trenutno ne mogu da daju jer su u nezavidnoj situaciji iz različitih razloga, a ponajviše zbog smrti Saše Popovića.
Foto: E stock
Dara Bubamara
Bosanac je tada prihvatio "Grandovu" ponudu i odlučio ipak da ostane u "Zvezdama Granda". Direktor "Grand produkcije" Goran Šljivić poslednji put sreo se sa Bosancem početkom ove nedelje i tada ga je ponovo pitao da li je njegovo učešće u novoj sezoni "Zvezda Granda" sigurno i pouzdano, na što mu je kompozitor dao potvrdan odgovor.
Potom je, obavestio čelnike Pinka da definitivno prihvata njihovu ponudu za žiri, a dan kasnije je zvanično potpisao ugovor s vlasnikom televizije Željkom Mitrovićem.
Dragan Stojković Bosanac otkriva da će u novom muzičkom takmičenju "Pinkove zvezde" postupati na profesionalan način kao što je to radio i u "Zvezdama Granda".
Dragan Stojković Bosanac više neće biti član žirija "Zvezda Granda", već prelazi na Pink, gde će ubuduće sedeti u žiriju takmičenja "Pinkove zvezde", a saradnju je ozvaničio potpisivanjem ugovora sa Željkom Mitrovićem.
Harmonikaš i producent Dragan Stojković Bosanac prisetio se jedne svirke u Americi na kojoj je zaradio 80.000 dolara - više nego i sama Nada Topčagić, koja je te večeri nastupala.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dragan Stojković Bosanac otkriva da će u novom muzičkom takmičenju "Pinkove zvezde" postupati na profesionalan način kao što je to radio i u "Zvezdama Granda".
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram profilu sjajan snimak iz Banata, gde je nakon posete Kini odmah krenuo u obilazak naših mesta i razgovor sa građanima.
Hrvatski premijer - Andrej Plenković, govorio je kako treba preispitati rečnu granicu između Srbije i Hrvatske, što znači da bi se delovi koji pripadaju Srbiji pripojili Hrvatskoj.
Reporterka Informera Branka Lazić javila se ispred Palate Albanija, gde su blokaderi dva dana izazivali haos navodno zabrinuti za ptice zarobljene iza transparenta "Srbija pobeđuje" na tom čuvenom beogradskom zdanju, i objavila jednu ekskluzivu o Savi Manojloviću.
Poznata pevačica Jelena Karleuša raksrinkala je do srži licemerje blokadera koji su skoro dva dana divljali ispred Palate Albanija u srcu Beograda, navodno zabrinuti za život mladunaca ptice vrste bela čiopa, koji su ostali zarobljeni ispod transparenta "Srbija pobeđuje".
Kurtijeva Centralna izborna komisija (CIK) u Prištini odbila je da akredituje dve srpske nevladine organizacije za praćenje vanrednih parlamentarnih izbora na Kosovu i Metohiji.
Na društvenim mrežama osvanuo je video snimak Srpkinje koja se oduševila kada je u jednom lokalnom kafiću u Kejptaunu, u Južnoj Africi, čula srpsku pesmu, a kasnije i upoznala Srbina Sretena, koji tamo povremeno boravi.
Nakon što se juče, tokom zlaska sunca, na nebu iznad grada pojavio krst, isto čudo ponovilo se danas i to dok vernici čekaju da celivaju Pojas Presvete Bogorodice.
Srbiju sve češće potresaju slučajevi u kojima odrasli muškarci preko društvenih mreža i aplikacija za komunikaciju stupaju u kontakt sa maloletnicima, traže od njih eksplicitne fotografije ili pokušavaju da ih navedu na seksualnu komunikaciju.
Načelnik granične policije pri Policijskoj upravi Prijepolje, Danilo Femić, koji je poginuo u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć kod Bijelog Polja, biće sahranjen sutra na groblju u Brzavi.
Policija po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsila je M. B. (27) i A. S. (24) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
U toku je žestok i masovan vazdušni udar na teritoriju Ruske Federacije i regione pod njenom kontrolom, a sistemi protivvazdušne odbrane angažovani su u punom kapacitetu kako bi odbili nalete bespilotnih letelica.
Evropska unija je pokrenula ogroman finansijski mehanizam koji će Poljskoj omogućiti da ubrza proces pretvaranja svoje vojske u jednu od najmoćnijih konvencionalnih sila na evropskom kontinentu.
Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev uputio je jedno od najozbiljnijih upozorenja do sada, najavljujući mogućnost simetričnog odgovora u slučaju oštećenja Zaporoške nuklearne elektrane.
Sjedinjene Američke Države izvele su vojnu akciju na moru protiv teretnog broda koji je, prema tvrdnjama Vašingtona, ignorisao naređenja i pokušao da prođe kroz zonu pod kontrolom američke mornarice.
Marša Lukas, slavna filmska montažerka i dobitnica Oskara za kultni film "Ratovi zvezda", preminula je u sredu u Rančo Miražu u Kaliforniji u 80. godini života.
Narodno pozorište Timočke krajine "Zoran Radmilović" iz Zaječara ostvarilo je veliki međunarodni uspeh osvajanjem Gran prija za najbolju predstavu na 30. Festivalu ruske klasike, koji je danas završen u gradu Lobnja, nadomak Moskve, za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" u režiji Nikole Zavišića.
Bred Pit se suočava sa tužbom koju su protiv njega podneli proizvođači jedne luksuzne kreme za penis, i to zbog navodne prevelike sličnosti u nazivima njihovih kozmetičkih linija.
Rumer Vilis, ćerka glumačkih legendi Brusa Vilisa i Demi Mur, optužila je bivšeg partnera Dereka Ričarda Tomasa da ju je psihički zlostavljao sve zbog borbe oko starateljstva nad detetom.
Olivija Krol doživela je neprijatno iznenađenje po dolasku na aerodrom u Tajlandu, kada je njen prtljag zadržan zbog vibratora koji je izazvao sumnju kod aerodromskog osoblja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar