• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

03.12.2025

09:57

Ana Sević objavila snimak vozača koji je usmrtio taksistu u Novom Sadu - Nije štedela reči

ATAIMAGES/Informer

Estrada

Ana Sević objavila snimak vozača koji je usmrtio taksistu u Novom Sadu - Nije štedela reči

Pevačica Ana Sević oglasila se povodom stravične saobraćajke u kojoj je stradao taksista, dok su tri devojke teško povređene.

Sevićeva, koja je nedavno proslavila rođendan, podelila je na društvenim mrežama snimak sa lica mesta nastao odmah u ponedeljak odmah nakon stravičnog udesa u Jevrejskoj ulici u Novom Sadu. 

Revoltirana i potresena onim što je videla na snimku pevačica nije štedela reči.

Foto: Printscreen/Instagram/anasevicofficial

 

"Suditi ubici za ubistvo. Posle počinjenog ubistva lagano je odšetao do kola i uzeo jaknu i telefon. Ne pružajući pomoć lagano je otišao na drugu stranu!", napisala je Ana Sević na Instagramu.

Istraga je pokazala da je 25-godišnji vozač BMW-a, zbog neprilagođene brzine i klizavog puta, izgubio kontrolu nad vozilom, prešao u suprotnu traku i direktno udario u taksi koji je dolazio iz suprotnog smera.

Foto: Informer

Stravična saobraćajna nesreća u Jevrejskoj ulici u Novom Sadu

Vozač "bmw"-a odmah nakon nesreće uhapšen i sproveden u pritvor, a tereti se za izazivanje teške saobraćajne nesreće sa smrtnim ishodom.

Vozač taksija star 53 godine, preminuo je u bolnici dan kasnije od posledica zadobijenih povreda, dok je jedna od povređenih devojaka u kritičnom stanju i lekari joj se bore za život.

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin