• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

16.02.2026

18:33

Prizor koji topi sva srca - Marija Šerifović pokazala kako Verica uživa sa unukom (FOTO)

Instagram printscreen

Estrada

Prizor koji topi sva srca - Marija Šerifović pokazala kako Verica uživa sa unukom (FOTO)

Podeli vest

Pevačica Marija Šerifović objavila je fotografiju svoje majke Verice Šerifović i sina Maria na svom Instagram profilu i pokazala koliko se vole.

Marija Šerifović krajem 2023. godine postala je majka dečaka Maria, a od tada sa svojim pratiocima često deli emotivne trenutke iz porodičnog doma.

Ovog puta, pevačica je raznežila javnost objavom dirljivog prizora - mali Mario nežno je ljubio svoju baku, Verica Šerifović.

Foto: Instagram printcsreen/serifovic

 

Na fotografiji koja je osvanula na društvenim mrežama vidi se koliko ljubavi i topline vlada u domu Šerifovića. Ponosna baka nije skidala osmeh sa lica, dok je Marija, ganuta prizorom, poručila koliko joj ovakvi trenuci znače.

BONUS VIDEO


Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin