• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

27.04.2026

09:16

Lepa Brena je tetka ovoj pevačici, a nikada se nisu srele: "Volela bih da je upoznam"

ATA Images

Estrada

Lepa Brena je tetka ovoj pevačici, a nikada se nisu srele: "Volela bih da je upoznam"

Pevačica Lejla Zahirović, koja se proslavila takmičenjem u "Zvezdama Granda", otkrila je da je u srodstvu sa Lepom Brenom.

Iako godinama nije otkrivala previše detalja o svom privatnom životu, Lejla Zahrović, koja je pažnju javnosti privukla učešćem u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda" 2016. godine, nedavno je otvorila dušu govoreći o svom odrastanju i muzičkoj porodici iz koje potiče.

Tom prilikom je iznela podatak koji je malo ko znao - Lepa Brena joj je tetka.

Foto: Printscreen/Instagram/lejlazahiroviic

Lejla Zahirović

- Baba mog oca i Brenina baba su rođene sestre. Mi smo to neko treće, četvrto koleno. Nikada je nisam upoznala - ispričala je pevačica nedavno.

Iako se nikada nisu srele, putevi njihovih porodica su se i te kako ukrštali. Lejlin otac i Brena su se kao deca igrali zajedno, a zanimljivo je i to da ih povezuje rodni kraj. Dok je Lepa Brena detinjstvo provela u Brčkom, Lejla je odrasla u Srebreniku, na samo pola sata vožnje udaljenosti.

Foto: Printscreen/Instagram/lejlazahiroviic

Lejla Zahirović

Mlada zvezda Granda je ipak imala priliku da upozna druge članove Brenine porodice.

- Poznajem Breninog rođenog brata Faruka, bili smo u kontaktu. Stefana, Breninog sina sam upoznala u jednoj od emisija u "Zvezdama Granda" i rekla sam mu da smo rođaci. Lepa Brena nikad nije dolazila na snimanja emisije u Grandu. Imam želju da je upoznam, toliko ima hitova i tako veliku karijeru - otkrila je Lejla.

BONUS VIDEO



Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Najpoznatiji grčki pevač dobio drugo dete
Showbiz

Najpoznatiji grčki pevač dobio drugo dete

Porodica popularnog grčkog pevača Konstantinosa Argirosa postala je bogatija za još jednog člana. Njegova supruga Aleksandra Nika porodila se 8. juna i na svet donela zdravu devojčicu, njihovo drugo dete.

10.06.2026

14:28

Magazin