• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

24.06.2026

22:14

Pevačica prošla kroz agoniju u Zvezdama Granda zbog izgleda: Ovako su je nazivali iza leđa

Printscreen

Estrada

Pevačica prošla kroz agoniju u Zvezdama Granda zbog izgleda: Ovako su je nazivali iza leđa

Pobednica "Zvezda Granda" odlukom stručnog žirija Tamara Danilović otkrila je kroz šta je sve prolazila tokom takmičenja.

Ona je privlačila veliku pažnju tokom takmičenja i mnogi su je komentarisali, a sada je priznala da li su je neki komentari o njoj nervirali. 

- Pa ne. Ne, nikad nisam pročitala nešto što mi je baš onako zaparalo uši, da ne kažem. Meni je svaki komentar, da ne kažem, nije da je bio dobrodošao ako je baš loš komentar, ali nije da me je pogodio zato što to mogu biti ljudi koji možda ne znaju nešto o tome i ne mogu ja da se oslanjam na mišljenje takvih ljudi. Dosta ljudi napiše to ovako usputno, ne poznaju me i generalno možda kada bi neko znao više o meni, možda ne bi pisao takve stvari. Generalno, ja nikad nisam imala ni toliko baš loše komentare. To je ono, naravno, o ukusima se ne treba raspravljati - smatra mlada Tamara

Foto: Printscreen

 

Ipak, jedan komentar joj je zaparao uši. 

- Recimo, polufinale, sedmi krug su mi govorili da sam tako sektaš, tako te stvari. Sećam se tih komentara i to mi je bilo dosta smešno jer nemam bukvalno nikakve veze s tim, ali mislim da se to ranije tako nije radilo nikad, da su se tako ljudi oblačili i da je to sad ljudima čudno. I normalno uopšte im ne zameram kada tako neki komentar ostave, jer to njima verovatno nije nešto što oni vide svaki dan, pretpostavljam -  ispričala je ona. 

Foto: Printscreen

 

Tamara se dotakla i momenta kada je zaplakala u jednoj emisiji. 

- Pošto su svi bili stariji od mene, ja nisam imala nešto preterano puno društvo. To jest ja generalno nisam baš bila sposobna da nađem društvo, bila sam asocijalna. Recimo da je to negde to baš druženje i baš ono smeh. Generalno raspoloženje to predivno došlo od nekog petog kruga. Tu sam već upoznala jako dobre prijatelje. Već se i ono filtriralo. Dosta ljudi je ispalo, ostalo nas je mnogo manje. To je baš krenulo onako da bude predivno stvarno. Četvrtog kruga se sećam, tad sam plakala bila u četvrtom krugu. Tu sam bila u duelu s mojim sada jako dobrom prijateljicom i obe smo pošle u baraž. Meni je to bilo jako krivo zato što generalno ceo taj dan mi je bio jako loš jer sam bila preumorna. Pretpostavljam da sam bila i bolesna. Tada sam dobila dva glasa ili tri. Ne mogu se setim sada kada je i dalje moglo da se glasa za oba kandidata, tako da to me jeste malo rastužilo -  rekla je za Blic. 

BONUS VIDEO:

Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin