Muzička zvezda Jelena Karleuša ponovo je aktivna na Instagramu, i to na novom profilu @karleusaofficial!
Nakon brojnih napada, prijava i prethodnih gašenja naloga, Karleuša je odlučila da se vrati na društvenu mrežu na kojoj je godinama važila za jednu od najdominantnijih i najpraćenijih zvezda u ovom delu Evrope.
Nova stranica već privlači ogromnu pažnju, a njen povratak dolazi nakon turbulentnog perioda tokom kojeg je njen Instagram više puta bio ugašen ili nedostupan. Ipak, Karleuša se nije predala - otvorila je novi profil i jasno poručila da je ne mogu tek tako skloniti sa scene.
Poznata po provokativnim objavama, spektakularnim fotografijama i objavama koje redovno izazivaju lavinu komentara, Jelena je godinama pomerala granice na društvenim mrežama.
Za početak, Karleuša je odlučila da objavi nekoliko svojih promo fotografija sa albuma "Alfa" i "Omega", čime je novom profilu odmah dala prepoznatljiv pečat. Glamur, provokacija i prepoznatljiva estetika kakvom je godinama osvajala društvene mreže ponovo su na njenom profilu.
Atina Tošić, ćerka Jelene Karleuše i Duška Tošića, ponovo je privukla ogromnu pažnju na društvenim mrežama, a njena najnovija objava iz teretane izazvala je lavinu komentara.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je u programu Informer TV, a glavna tema bila je dramatični pad Univerziteta u Beogradu na Šangajskoj listi, kao i cene lekova, Ekspo, izbori...
Nadamo se skoroj finalizaciji dogovora između ruske i mađarske strane, koje treba da dobije i odobrenje OFAK-a, najavila je ministarka Dubravka Đedović Handanović.
Raspad i rasulo u redovima blokaderskog pokreta nastavljaju se nesmanjenom žestinom! Nakon što su stavili veto na dosadašnje pulene, na radaru se našao i profesor na Građevinskom fakultetu, Vladan Kuzmanović, koji je bio predložen kao "zamenski" kandidat, ali je doživeo potpuni debakl i pre nego što je uopšte stigao do konačne liste!
Veselin Vujović, bivši rukometni trener koji je bio među prvima koji je podržao blokadere, potrčao je u Zagreb kako bi napao Srbiju i predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Zulum i teror Aljbina Kurtija nad srpskim narodom na Kosovu i Metohiji dostižu svoj vrhunac! Lažna vlast u Prištini pripremila je nakaradni "zakon o javnoj imovini", čiji je jedini cilj da se legalizuje bezobzirna otimačina srpske imovine na KiM i izbriše postojanje većinski srpskih opština!
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" pokazali smo vam kakvu to kampanju vodi političar u pokušaju Miki Aleksić, šta ovih dana radi profesor blokader Milo Lompar, koje propise krši samozvani ekolog Aleksandar Jovanović Čuta, čime se bavi potrčko Dragana Đilasa, Borko Stefanović…
Prijave za 3. sezonu vašeg omiljenog "Političkog kviza" na Informer TV su otvorene, a takmičari koji pokažu najviše znanja imaju priliku da osvoje nagradni fond težak milion dinara!
Mnogi voziči tokom leta i visokih temperatura ostavljaju malo otvorene prozore na automobilima, kako bi sprečili prekomerno zagrevanje kabine, a ne znaju da taj trik ima ograničeni efekat!
U Obrenovcu je večeras, zahvaljujući brzoj i efikasnoj reakciji pripadnika Policijske stanice Obrenovac, sprečena opasna porodična drama koja je mogla imati kobne posledice.
Troje državljana Srbije i dvoje državljana Severne Makedonije povređeno je u saobraćajnoj nesreći koja se juče popodne dogodila na putu Bitolj-Prilep, kod mesta zvanog Petilep, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije.
Članovi ribolovnog kluba u Frajburgu, na jugozapadu Nemačke, spasavaju ribu iz suvog industrijskog kanala, gde je na nekim mestima ostalo samo pet do šest centimetara vode, javlja Špigl.
U centru Kijeva večeras je održan novi protest podrške smenjenom ukrajinskom ministru odbrane Mihailu Fedorovu, sa koga su prisutni zatražili od vlade da se vrati na tu funkciju.
Komandant Centralne komande američke vojske (CENTCOM), admiral Bred Kuper, koji nadgleda vojne operacije na Bliskom istoku, posetio je danas pripadnike vojske na nosaču avioma "USS Abraham Linkoln", u okviru desetodnevnog putovanja u region, saopštio je CENTKOM.
Nova istraživanja pokazuju da nije važno samo koliko proteina unosimo, već i iz kojih namirnica oni potiču, naročito kada je u pitanju zdravlje srca. Nutricionisti su otkrili da zamena crvenog mesa živinom smanjuje rizik od pojedinih kardiometaboličkih bolesti.
Talula Vilis (32), najmlađa ćerka slavnih glumaca Brusa Vilisa i Demi Mur, udala se za muzičara Džastina Ačija. Intimno venčanje održano je 8. avgusta na porodičnom imanju u Ajdahu, a ceremoniji su prisustvovali samo članovi njihove najbliže porodice.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.