ŠOK! RASTINE KOMŠIJE ŽIVE U STRAHU ZBOG NJEGA: Plaši me sa tim MUTNIM TIPOVIMA koji sa BESNIM AUTOMOBILIMA ulaze...
Podeli vest
Reper Stefan Đurić Rasta, koji je nedavno pušten iz zatvora gde je bio zbog narkotika, stanuje u prestižnom delu Beograda, gde navodno poseduje penthaus
Susedi su ispričali da ga retko viđaju, ali kada je tu, nikada nije sam.
Nakon informacije da je džip "mercedes" koji je juče dovezen u dvorište SBPOK vlasništvo Dragane Mirković, oglasio se pevačicin advokat i otkrio istinu.
05.02.2021
16:32
- Uvek je u društvu nekih muškaraca koji izgledaju baš tako kao on. Iskreno, plaše me kad ih vidim da tim besnim autima ulaze u garažu, posle dole nešto pričaju. Nije mi baš prijatno, deluje kao da su to neki mutni tipovi. Imam decu i šta znam šta može da se desi, normalno je da brinem. U ovom kraju sam godinama, svačega sam se nagledala. Znam da je Rasta bio u zatvoru, pratila sam sve to što su mediji pisali. Stan je bio prazan dok je bio iza rešetaka, sada kad je tu, deluje mi da nikada nije sam - otkrila je jedna gospođa na ulici, pa dodala da reperovu bivšu suprugu nije videla u kraju.
- Anu Nikolić nisam videla ovde da je dolazila, jedino ako je i ona kroz garažu ulazila, pa da se ne zna. Jedan dan sam videla stariju ženu kako šeta Rastinu ćerku Taru. Dete je mnogo fino, ta gospođa ga je ubrzo uvela u zgradu. Možda je to bila njegova majka, nisam sigurna. Pričaju svi da su mu roditelji jako fini i kulurni. Eto, on je zastranio, ali ko zna, možda se vrati na pravi put.
Foto: instagram/stefanrasta
Komšije kažu da Stefana Đurića Rastu retko viđaju
S druge strane, stariji čovek je ispričao kako Rasta nikada nije pravio probleme komšijama, te da ga reper ne ugrožava.
- Svašta se piše o njemu, ali da to ne čitam, nikada ne bih pomislio. Ovde nikada nije pravio haos, a sad, šta radi i s kim iza njegova četiri zida, ne znam. Ove sve zgrade imaju svoje garaže, on uglavnom u garažu ulazi kolima tako da ga puno i ne viđam da ulicom prolazi. Nema buke ni nekih okršaja, nikakav skandal nije napravio. Nisam ni znao da je tu dok mi komšije nisu rekle. Sve dok mene i moju porodicu ne ugrožava, ja nemam ništa protiv njega. On mi je komšija kao i svako drugi.
U neposrednoj blizini Rastine zgrade nalazi se kafić. Konobari kažu da ne svraća, a jedan gostiju ističe da ne bi ni voleo:
- Vidite da kažu da ga čuvaju ovi od Velje Nevolje, samo nek su dalje ode nas. Šta treba ovde neko zbog njih da nastrada?
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
zoran
pre 4 godine
On je obična smrdljiva stoka..da smo u onoj državi, bio bi u zatvoru i cepao drva do kraja života..a vi novinari ga ljubite u dupe.
Nakon informacije da je džip "mercedes" koji je juče dovezen u dvorište SBPOK vlasništvo Dragane Mirković, oglasio se pevačicin advokat i otkrio istinu.
Stravičan napad u režiji blokadera dogodio se danas u Aranđelovcu, gde je na brutalan način napadnut aktivista Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Marjanović.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević danas je hitno prekinuo program naše televizije zbog najnovije vesti, tačnije zbog objavljivanja u najmanju ruku šokantnog audio-snimka sa tajnog sastanka blokadera održanog krajem januara 2026. u Beogradu.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević poručio je da niko nije ni pokušao da demantuje informacije do kojih je došao Informer, a koje se mogu čuti u audio-snimku sa tajnog sastanka blokadera.
Ministar kulture i član Predsedništva Srpske napredne stranke Nikola Selakovića ocenio je danas da iza tzv. studentske liste stoje ljudi koji nemaju nikakav politički rezultat, a da je, kako je rekao, njihov jedini program mržnja prema sadašnjoj vlasti, na čelu sa predsednikom Republike, ali i prema svemu što je srpsko.
Nakon što je napustio rijaliti Exatlon, Jovan Radulović Jodžir ostao je nekoliko dana na Dominikani i tom prilikom stigao da se kladi sa voditeljkom Kristinom Vasić.
Devojka Boška Marinkovića Tijana Šaranović u emisiji Exatlon Specijal rekla je da i u privatnom životu ponekad vidi zaveru u nekim situacijama, ali i da je za to kriva izolacija koja vlada u rijalitiju.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Jedan Srbin pronašao je papirić u kome je bio umotan novac sa ispisanim brojem telefona, i umesto da ga uzme sebi, on je uplatio dopunu za koju je iznos bio i namenjen.
Jedna učiteljica uvela je pečat kao način evidentiranja domaćih zadataka, ali stručnjaci ističu da takva praksa ima smisla samo u nižim razredima, budući da u Srbiji već postoji e-dnevnik koji omogućava detaljno praćenje rada i ponašanja učenika.
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušani su Ramiz U. (28) i Enis S. (21) zbog postojanja osnova sumnje da su 5. februara 2026. godine neovlašćeno nosili ručnu bombu koju su aktivirali i bacili na jedan ugostiteljski objekat na Novom Beogradu.
Pomahnitali mladić i devojka su u subotu uveče uz pretnju nožem napali vozača autobusa na liniji 47N na Voždovcu i pokušali da mu otmu vozilo puno putnika!
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Nišu na predlog VJT odredio je pritvor do 30 dana Nišliji Dušku G. (55) zbog teškog ubistva Nišlijke Aleksandre Š. (43), koju je 6. februara u Ulici Babičkih odreda usmrtio hicima iz pištolja.
Hristina Jurcenko naporno je radila kako bi stvorila i održala školu plesa koju vodi u oblasti Donbasa, na istoku Ukrajine. Ipak, kako kaže, bila bi spremna da sve napusti zarad trajnog mira.
Italijanski ministar spoljnih poslova Antonio Tajani izjavio je danas da ustavna ograničenja sprečavaju Italiju da se pridruži Odboru za mir za Gazu, koji je formirao američki predsednik Donald Tramp.
Ilon Mask je prošle godine najavljivao da bi SpaceX mogao da pošalje bespilotnu letelicu na Mars do kraja 2026. godine, ali taj plan će ipak biti pomeren jer je kompanija odlučila da promeni prioritete.
Kako je svakog dana termin od 20 sati na Prvom programu RTS-a rezervisan za domaći serijski program, publika će od večeras, 8. februara, moći da gleda novu reprizu kultne domaće serije "Selo gori, a baba se češlja", stoji u programskoj šemi.
Dejvid i Viktorija Bekam možda neće imati nikakvu ulogu u životu budućeg unuka kog njihov najstariji sin Bruklin i njegova supruga Nikola Pelc planiraju da usvoje.
Serija "Selo gori, a baba se češlja" vraća se od večeras na TV ekrane. Selo u kom se snimala serija, a koje se za ove potrebe zvalo Petlovac, danas izgleda potpuno drugačije.
Iza nezaboravnih uloga i harizme legendarnog glumca Josifa Tatića kriju se godine boemije, cigareta i alkohola koje su, kako je sam priznao, ostavile su dubok trag na njegovo zdravlje i obeležile njegovu sudbinu.
Izbacivanje šećera nije dijeta već reset tela - za 14 dana glad se smiruje, energija stabilizuje, kilogrami naglo padaju, koža čisti, a potreba za grickanjem nestaje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar