BIO JE ZALJUBLJEN U NATAŠU BEKVALAC, A JA SAM JOJ TO REKLA! Voditeljka progovorila o DRUŽENJU sa pevačicom - OVO ih je spojilo i sada su NERAZDVOJNE!
Podeli vest
Jedno od najomiljenijih televizijskih lica, Aleksandra Jeftanović, posle duže pauze se vratila na male ekrane i na taj način obradovala brojne fanove koji su je zavoleli još u „Sitiju”.
Pre neko veče, pripala joj je i voditeljska palica tokom promocije nove pesme i spota pevačice Nataše Bekvalac. Tom prilikom, u razgovoru za gorepomenuti portal, osvrnula se na brojne izazove koje njen posao nosi, ali i otkila kako je njena porodica prošla za vreme pandemije.
Ana Nikolić navodno ne želi da čuje za Natašu Bekvalac. Ona je otpratila koleginicu na Instagramu kada je čula da je u tajnosti snimila duet sa njenim bivšim mužem Stefanom Đurićem Rastom. Ali, to navodno nije sve.
25.07.2021
11:28
Takođe, dotakla se i dugogodišnje saradnje s Bekvalčevom, koja je tek nedavno prerasla i u prijateljstvo, jer im naslednici sada idu zajedno u vrtić.
Šta je za Vas do sada bio najveći izazov u voditeljstvu?
– Sve je izazov! Mahom sam radila uživo emisije, a uživo program je sam po sebi izazov. Kada si voditelj i autor, ti si domaćin, što znači da treba da držiš stvari pod kontrolom, da to bude sadržajno… Pitaju me da li se kajem zbog nečeg, verovatno misleći na rijaliti, a meni je čak i to bilo neverovatno iskustvo. Životno. U tom smislu da je to tehnički najzahtevniji projekat koji sam radila. Tu je režija, živ program, kamere, ljudi u afektu i situacije koje treba da kontrolišeš kao voditelj. Domaćin, u stvari. U trenutku kada sam to radila, bilo mi je jasno šta radim, s tim sam bila okej i mislim da sam upravo tu najviše ispekla zanat. S druge strane, „City”, i „Da pređemo na ti" su emisije na koje sam veoma ponosna. Postojali su ti neki formati koji su, suštinski, meni bliži, ali ja sam voditelj koji je uvek živeo od svog posla.
Kako ste uspostavili balans između poslovnog i privatnog života?
– Napravila sam pauzu od pet godina i radila neke druge stvari. Sada sam okej, deca su velika, radim prepodnevni posao, kod kuće sam već u pola tri… Imala sam luksuz da napravim veliku pauzu i da to sve „ishendlujem”.
Kako ste se Vi i Nataša Bekvalac upoznale?
Foto: Printscreen You Tube/RTV Pink Official
Nataša Bekvalac
– Nataša i ja smo drugarice iz vrtića, deca nam idu zajedno u vrtić. Neprirodno mi je da s njom pričam sad o poslu, jer godinu dana već pričamo samo i isključivo o deci (osmeh). Uvek smo imale super saradnju. Sećam se trenutka kada sam radila „City”, a ona se pojavila u Herceg Novom. Tada je prvi put kročila na scenu i istog trenutka se znalo da će ona biti zvezda. Jedan moj drug je bio zaljubljen u nju i sećam se da sam joj to rekla… Mislim, ko nije imao super druga koji je zaljubljen u Natašu Bekvalac? (osmeh) Samo, ja sam eto imala priliku da je upoznam, pa da joj to i kažem. Mi se nikad nismo privatno družile. Tu smo se našle, u ovim ulogama, posle dvadeset godina koliko se znamo. Sećam se da, zapravo, prvi posao koji sam radila posle porođaja sa Anom i Aleksom, jeste bio jedna Natašina promocija. A kad sam je videla sa jednom malom devojčicom ispred vrtića i sa tim pogledom koji je imala tog dana, tad sam znala. Kad sam je videla, pomislila sam: „E, u meni imaš druga”.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ana Nikolić navodno ne želi da čuje za Natašu Bekvalac. Ona je otpratila koleginicu na Instagramu kada je čula da je u tajnosti snimila duet sa njenim bivšim mužem Stefanom Đurićem Rastom. Ali, to navodno nije sve.
Reditelj Srđan Dragojević, danas jedan od glavnih ideologa blokaderskog pokreta, nastavio je da vređa svoje kolege, nazivajući ih "debilima" i "Ćacijima".
Nemačka planira da pošalje oko pet hiljada vojnika, kao i 105 tenkova "leopard 2A8", na jugoistočnu granicu Litvanije sa Belorusijom u okviru plana za jačanje oružanih snaga na Baltiku, piše novinar Piter Sučiu za list Nešenel interest.
Kada ponestane tema, a ideološka matrica zatraži dnevnu dozu "prosvetiteljstva", na tapetu se, po ko zna koji put, nađe Srpska pravoslavna crkva (SPC).
Autentična alternativa, spas za narod i borba za pristojno društvo. Tako otprilike glasi opis takozvane "studentske liste" za izbore, za koju se, čim se zagrebe ispod površine, jasno vidi da je zapravo lista “druga liga bivšeg režima"!
Nebojša Bojović, nekadašnji dekan Saobraćajnog fakulteta i bivši predsednik Skupštine akcionara kompanije Infrastruktura železnice - čovek čiji se potpis nalazi na svim bitnim ugovorima vezanim za Železničku stanicu u Novom Sadu - baškari se u pravom bogatstvu, a uporno odbija da odgovori na pitanja o svojoj odgovornosti u vezi s tragedijom koja je odnela 16 života.
Nekadašnji komandant Armije Bosne i Hercegovine (ARBiH) na teritoriji Srebrenice i čovek čije se ime vezuje za najstrašnije zločine nad Srbima u Podrinju, Naser Orić, ponovo je šokirao javnost. Ovoga puta ne ratnohuškačkim izjavama, već modnim odabirom koji je izazvao lavinu smeha i podsmeha na društvenim mrežama.
Član Plavog tima Jovan Ikić još jednom je pokazao fer-plej prema Jovanu Raduloviću Jodžiru tako što mu je rekao da je najspremniji u celom Exatlonu, iako ima blizu 40 godina.
Miljenik publike i ostalih takmičara Jovan Radulović Jodžir održao je emotivan govor prilikom oproštaja od Exatlona i zakleo se da nikada nije video toliko dobrih ljudi.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
U Srbiji će danas biti pretežno oblačno, mestimično sa slabom kišom, na visokim planinama uz provejavanje slabog snega. Temperatura će se kretati od 1 do 14 stepeni.
Težak incident dogodio se jutros posle 2 časa u Karađorđevoj ulici u Beogradu, u kojem je izboden tinejdžer, a pet osoba starih oko 20 godina povređeno.
Ruske snage pogodile su ukrajinske trafostanice i nadzemne vodove od 750 kilovata i 330 kilovata, koji čine osnovu elektroenergetske infrastrukture zemlje, saopštio je potpredsednik vlade i ministar energetike Ukrajine Denis Šmigalj na Telegramu.
Smrt glumice Gordane Marić, koju publika zauvek pamti kao Gocu, prvu devojku Baneta Bumbara u kultnoj seriji "Grlom u jagode", vratila je iz sećanja njene potresne reči o kolegi i prijatelju Branku Cvejiću koje je izgovorila nakon njegove smrti.
Filmski centar Srbije i Ministarstvo kulture Srbije, u saradnji sa NAFFIT-om, organizovali su juče na Zlatiboru panel diskusiju posvećenu jednom od gorućih problema domaće kinematografije, sufinansiranim nezavršenih filmova.
Beogradska policija uhapsila je S. H. (40) i ukrajinsku državljanku S. T. (23) zbog sumnje da su iz galerije ULUS ukrali sliku Zdravka Vučinića "Uspenje"
Ljiljana Lašić, legendarna Tina iz serije "Pozorište u kući", napustila je arhitekturu zbog braka, a kasnije i samu slavu kada ju je popularnost počela gušiti.
Glumica Rut Gemel priznala je da je imala tremu pred snimanje intimnih scena u novoj sezoni "Bridžertona", ali da je iskustvo na kraju bilo više zabavno nego stresno.
Sajber kriminalci koriste PDF fajlove i lažne Dropbox stranice da bi ukrali vaše podatke. Budite oprezni i pre nego što otvorite bilo koji dokument, uvek proverite ko vam ga je poslao.
Predigra je mnogo više od fizičkog kontakta, ona je iskustvo koje uključuje sva čula i gradi emocionalnu povezanost, a uz tri trika iskustvo će biti nikad bolje.
Dvadesetogodišnja studija pokazala je da ishrana zasnovana na maslinovom ulju, orašastim plodovima i povrću može značajno da smanji rizik od moždanog udara. Naučnici ističu da pridržavanje mediteranskog načina ishrane može da umanji verovatnoću pojave svih vrsta moždanog udara i do 25 odsto.
Ketrin de Noar, menadžerka jednog od najvećih legalnih bordela u Evropi podelila je priču koja je iznenadila čak i one koji misle da ih industrija za odrasle više ne može šokirati.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar