• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/D.S.

06.05.2022

17:04

U TOPU I BEZ BRUSA! Bogdana Ražnatović pokazala zanosnu figuru, a evo sa kim provodi vreme!

Estrada

U TOPU I BEZ BRUSA! Bogdana Ražnatović pokazala zanosnu figuru, a evo sa kim provodi vreme!

Podeli vest

Bogdana Ražnatović se u poslednje vreme nije oglašavala na društvenim mrežama, ali zato njena sestra Bojana nije propustila priliku da sa fanovima podeli divne porodične trenutke.

Bogdana Rodić, supruga Veljka Ražnatovića, došla je u centar pažnje udajom za Cecinog sina, a svi su primetili njenu lepotu. Javnost je vrlo brzo počela da se zanima i za njene sestre koje nisu ništa manje atraktivne, a sve tri su bile aktivne na društvenim mrežama gde su često objavljivale momente iz privatnog života.

Foto: Printscreen/Instagram

Bogdana Ražnatović

Nedavno smo bili u prilici da vidimo najstariju sestru Natašu, koja je ponosno pokazala svog partnera, i koja je progovorila o neuspelim estetskim intervencijama, a sada i njenu sestru Bogdanu, koju javnost neko vreme nije bila u prilici da vidi.

Bogdana je nakon rođenja sina Željka posvećena detetu, a na društvenim mrežama je manje aktivna od sestre Bojane, koja je sada objavila video s njom.

Foto: Printscreen/Instagram

Bogdana i Veljko Ražnatović

Na snimku vidimo Ražnatovićeve sa sinom, kao i Veljka koji drži Bojaninog sina kojeg je dobila sa Mirkom Šijanom.

Bogdana je u posetu sestri došla u uskim farmericama i crnom topu bez brushaltera, koji su otkrili njenu izvajanu figuru, na koju očigledno trudnoća nije uticala.

POGLEDAJTE INFORMEROVU EMISIJU "DO KOSKE SA JOVANOM JEREMIĆ":



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Trnavac

pre 3 godine

Posle 200 plasticnih operacija i ja bih bio dobra riba.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin