Milica Dabović (40) imala je vrelu akciju sa novim dečkom Vanjom Ćorovićem (54) na plaži u Budvi.
Paparaco Informera uslikao je slavnu košarkašicu dok je pred svima razmenjivala nežnosti sa ugostiteljem iz Švajcarske, sa kojim je u vezi mesec i po dana.
Zaljubljeni par došao je na plažu rano ujutru kako bi zauzeo ležaljke u prvom redu. Vicešampionka rijalitija "Survajver" privukla je pažnju turista kad je skinula haljinu, pa joj je sevnula zadnjica u tangama!
Foto: Foto: G.S.
Milica Dabović na plaži u Crnoj Gori
- Svima su nam pale vilice, Milica brutalno izgleda! Vidi se da ceo život trenira. Blago njenom dečku - prokomentarisao je jedan mladić na plaži.
Spektakl
Iako bi mnogi bili ljubomorni što drugi muškarci pilje u njegovu devojku, Vanji ti radoznali pogledi nisu smetali. Naprotiv, delovao je ponosno što svi bulje u Miličinu izvajanu guzu.
Oni su potom otišli u vodu da se rashlade, a posle pola sata vratili su se na ležaljke. Tada je počeo pravi spektakl za neme posmatrače koji su netremice gledali u njih. Milica i Vanja su počeli da se ljube i toliko su se zaneli da je Ćorović u jednom momentu vaćario Dabovićevu za zadnjicu kao da su sami na plaži!
Foto: Foto: G.S.
Milica i Vanja u akciji na plaži
Okretali glavu
- Ponašali su se kao da su u spavaćoj sobi! Očekivali smo da će svakog trenutka pasti se*s! Međutim, na vreme su se zaustavili i otišli u vodu. Možda su u moru nastavili tamo gde su stali na plaži... - priča jedan očevidac i dodaje da je nekima na plaži bilo neprijatno:
- Priredili su nam dobru zabavu, a bilo je i onih kojima je bilo neprijatno, pa su okretali glavu. Meni je bilo baš zanimljivo, ispratio sam njihovu akciju od početka do kraja.
Zaljubljeni golupčići su se na plaži zadržali još pola sata, a onda su se uputili ka hotelu u kom su smešteni.
Vanja bio u vezi sa Slađom Delibašić
Novi dečko Milice Dabović Vanja Ćorović bio je pre deset godina u vezi sa Slađom Delibašić. Ćorović je tada verio pevačicu, ali su posle nekoliko meseci raskinuli. Slađa je, navodno, ostavila Vanju kada mu je u mobilnom telefonu pronašla prepisku sa drugom devojkom.
Bivši zadrugar Nemanja Đurić Đekson nedavno je održao nastup na Banja vestu koji je održan u Vrnjačkoj banji, a tom prilikom je progovorio o učešću u rijalitiju
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bivši zadrugar Nemanja Đurić Đekson nedavno je održao nastup na Banja vestu koji je održan u Vrnjačkoj banji, a tom prilikom je progovorio o učešću u rijalitiju
Pukovnik Vladimir Kononikov, komandant 154. posebne mehanizovane brigade Oružanih snaga Ukrajine, pronađen je mrtav u Zaporoškoj oblasti, a okolnosti njegove smrti ispituju policija i vojna komanda.
Nakon završenog blokaderskog protesta u Kraljevu pod sloganom "Sve se vidi na Vidovdan", policija je u Ulici Jovana Deroka zaustavila automobil novosadskih registarskih oznaka, u kojem se nalazilo više osoba, među kojima je bio blokader Petar Đurić, jedan od lidera pokreta "Ćale, ovo je za tebe".
Da se sve zaista vidi na Vidovdan, dokaz je i propali blokaderski skup koji je održan u Kraljevu. Građani su još jednom pokazali da nisu za blokadersku politiku pod palicom rektora Vladana Đokića, koji se takođe pojavio na pomenutom skupu.
Blokaderi predvođeni Petrom Đurićem, pijani i drogirani, zaustavljeni su od strane policije u Kraljevu posle blokaderskog skupa, a u nastavku teksta pogledajte kako je izgledalo privođenje opozicionog lidera.
Prema šokantnim saznanjima voditeljke Andree Veskov u emisiji "Paralela", koja je imala uvid u predmet koji se odnosi na pad nadstrešnice u Novom Sadu, blokaderi spremaju pakleni plan protiv predsednika Aleksandra Vučića!
Manastir Sveti Roman nalazi se u selu Đunis, nedaleko od Aleksinca, jedno je od najvažnijih svetilišta u Srbiji, a hodočasnici koji tamo odlaze veruju da se na tom mestu ispunjavaju želje.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će Srbija već krajem avgusta započeti prvu fazu proizvodnje humanoidnih robota, odnosno njihovo sklapanje, dok bi naredne faze podrazumevale razvoj takozvanih "data fabrika" i intenzivniju primenu veštačke inteligencije.
Snimci intime, golotinja i fetiši na internetu su roba koja ima široko tržište. Ovaj biznis je razrađen i kod nas, a, verovali ili ne, po dogovoru s "kupcem" može da se zaradi i golicanjem!
Na američkom tržištu objavljena je lista limuzina koje najbrže gube vrednost, a pored luksuznih modela na njoj su se našli i automobili nekih od najpoznatijih i najpopularnijih svetskih brendova, poput ""bmw-a", "audija", "tojote" i "tesle".
Visoke temperature predstavljaju ozbiljno opterećenje za organizam, a kako bi sprečili komplikacije potrebno je da pojačate hidrataciju, poboljšate ishranu i ponašanje na otvorenom, rekli su iz Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut".
Kotorska policija uhapsila je B.Š. (19) kod kojeg je pronašla kokain i marihuanu, saopštili su iz Uprave policije Crne Gore i dodali da se sumnja da je droga bila namijenjena prodaji.
U mestu Klopče, kod Zenice, oko 22.10 sati na magistralnom putu M-17, dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovali putnički automobil i pešak.
Marinko Magda, poznat kao "Subotički Džek Trbosek", već više od tri decenije služi kaznu za zločine koji su šokirali Srbiju i region, a građani i danas sa jezom govore o krvavoj noći iz 1994. godine.
Smrtna kazna predstavlja najradikalniji i najkontroverzniji pravni mehanizam u istoriji čovečanstva, postavljen na tankoj granici između apsolutne pravde i ubistva. Dok je savremeni svet predvođen Evropom krenuo putem ukidanja ove sankcije u ime dostojanstva ljudskog života, globalna slika pravosuđa ostaje podeljena.
Nakon pune dve decenije intenzivnog razvoja, indijski sistem za rano upozoravanje i kontrolu vazdušnog prostora Netra zvanično je dobio konačno odobrenje za punu operativnu i borbenu upotrebu.
Jastrebovi unutar NATO proveli su godine gurajući narativ o navodnoj ruskoj pretnji kako bi opravdali masovno ponovno naoružavanje, ali u stvarnosti, evropska namenska industrija doživljava ozbiljnu krizu.
Iran nastavlja sa nesmetanom realizacijom svog ambicioznog kosmičkog programa, sa fokusom na stvaranje složene satelitske mreže, demonstrirajući vojnu i tehnološku otpornost na polju na kom su Sjedinjene Američke Države i Izrael godinama pokušavale da stave veto.
Glumac Tihomir Arsić preminuo je 7. decembra 2020. godine. Tokom svoje dugogodišnje karijere bio je jedan od miljenika "sedme sile" jer je medijima rado izlazio u susret i davao intervjue.
Za Bikove, Lavove i Vodolije očekuje se izuzetno povoljan period tokom leta. Finansijska situacija im se poboljšava, a dugovi se postepeno smanjuju ili nestaju.
Zbog ekstremno visokih temperatura koje su pogodile Francusku, mnogi građani traže jednostavne načine da rashlade svoje domove. Trik koji je privukao pažnju je korišćenje aluminijumske folije za smanjenje toplote u prostorijama.
Postoje oni bezvremenski kolači koji instant budne nostalgiju. Mirišu na detinjstvo, toplinu doma i maminu ili bakinu svesku sa receptima. Upravo takve su i ledene kiflice.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.