• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: T. M.

21.09.2022

09:15

PEVAČICA SE POSLE RADNOG LETA ČASTILA LUKSUZNIM ODMOROM! Kaća u Španiji za 12 dana spiskala 10.800 evra

Estrada

PEVAČICA SE POSLE RADNOG LETA ČASTILA LUKSUZNIM ODMOROM! Kaća u Španiji za 12 dana spiskala 10.800 evra

Podeli vest

Katarina Živković je na odmoru u Marbelji spiskala 10.800 evra! Popularna pevačica nije štedela pare, pa je odsela u jednom od najluksuznijih hotela u ovom španskom gradu

 Kako saznaje Informer, Živkovićeva je tih 12 dana uživala "za sve pare".

Foto: ATAIMAGES

 

 

Ima se, može se
Kaća je sa drugaricama odsela u hotelu u kome noćenje košta čak 900 evra

 

- Kaća je imala radno leto i baš joj je bio potreban odmor. Rešila je da se časti, pa je sa drugaricama odsela u hotelu u kome noćenje košta čak 900 evra! Rekla mi je da se nikad nije bolje odmorila. Hotel ima plažu, na kojoj nije gužva, a često je išla i na bazen, kao i u teretanu. To je joj bilo bitno, jer već godinama redovno trenira, pa je vežbala i na odmoru. Nije išla u noćni provod, večeri je uglavnom provodila u restoranima na plaži - priča Kaćina drugarica i dodaje da se pevačica nedavno vratila u Beograd:

Foto: ATAIMAGES

- Na letovanju je ostala 12 dana, rekla mi je da je "napunila baterije". Čim se vratila u Srbiju, otišla je na ranije zakazanu tezgu. Ona dobro zarađuje, pa zašto se s vremena na vreme ne bi častila luksuznim odmorom?

Fan joj nudi brak

Katarina je tokom odmora bila aktivna na Instagramu i objavljivala fotke na kojima je pozirala u kupaćem kostimu. Fanovi su je obasipali komplimentima da nikad bolje nije izgledala. "Svaka devojka na planeti želela bi da bude zgodna kao ti", napisala joj je jedna devojka, dok joj je jedan fan ponudio brak: "Toliko si dobra da bih te odmah oženio"!

 

BONUS VIDEO:

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Bota

pre 2 godine

Što da spiska kada budale plaćaju,vole budale napućene usne,nadrukane sise,mazni osmeh malo krnjavogbsexa i malo pameti….

sledeća vest

Politika

Društvo

Panel diskusija "U kola bez alkohola" Agencije za bezbednost saobraćaja
Društvo

Panel diskusija "U kola bez alkohola" Agencije za bezbednost saobraćaja

Agencija za bezbednost saobraćaja, u okviru kampanje "U kola bez alkohola", organizovala je danas panel diskusiju na temu odgovornog ponašanja u saobraćaju, o tome zašto je alkohol jedan od najčešće evidentiranih uticajnih faktora nastanka saobraćajnih nezgoda sa povređenim i poginulim licima i koliko su mladi svesni ovih rizika.

19.03.2025

20:06

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Borba protiv korupcije ne prestaje! Uhapšena jedna osoba zbog prevare sa menicama u vrednosti od preko milion dinara
Hronika

Borba protiv korupcije ne prestaje! Uhapšena jedna osoba zbog prevare sa menicama u vrednosti od preko milion dinara

U nastavku borbe protiv korupcije, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za borbu protiv korupcije UKP, po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu, uhapsili su B. M. (1985), odgovorno lice Privrednog društva „Marex Co“ doo Beograd, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo prevara u obavljanju privredne delatnosti u saizvršilaštvu.

19.03.2025

18:29

Sport

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin