• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Kurir/Informer

21.09.2022

17:32

MILI SVOJOM JAHTOM OD 25 METARA OBIŠAO EVROPU! Pevač već mesecima na raskošnom letovanju! OVAJ SPORTISTA MU PRAVIO DRUŠTVO!

printscreen

Estrada

MILI SVOJOM JAHTOM OD 25 METARA OBIŠAO EVROPU! Pevač već mesecima na raskošnom letovanju! OVAJ SPORTISTA MU PRAVIO DRUŠTVO!

Član produkcijskog žirija "Zvezde Granda", pevač Aleksandar Milić Mili već mesecima se nalazi na godišnjem odmoru, gde uživa sa porodicom i prijateljima

Aleksandar Milić Mili je odmah nakon završetka prethodne sezone "Zvezda Granda" otputovao u Tursku gde ima vilu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MILIGRAM (@miligramofficial)

 

Tamo je boravio sa porodicom i prijateljima, među kojima je bio i teniski as Nenad Zimonjić, a često su plovili Milijevom jahtom od 25 metara.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MILIGRAM (@miligramofficial)

 

Čuveni kompozitor je zatim produžio za Grčku, gde je na svom plovilu obišao brojna ostrva koja su ga oduševila. Nakon višemesečne plovidbe na kratko je došao u Beograd gde su mu ostali supruga i deca zbog njihovih školskih obaveza, a on je nastavio svoj odmor u Hrvatskoj.

On je svojom jahtom uplovio pre nekoliko dana na Hvar, odakle će se vratiti u Beograd zbog početka snimanja nove sezone muzičkog takmičenja " Zvezde Granda", ali i radu na pesmama za poslednjeg pobednika i druge takmičare koji su ostavili utisak na publiku i na članove "Grand" produkcije.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MILIGRAM (@miligramofficial)

 

- Tačno je da spremam pesmu za pobednika prethodne sezone. Biće u njegovom fazonu. Radim i na numerama za druge kandidate, ali još nismo tačno odredili koji su u pitanju. Biće to oni koji su najinteresantniji. Tako sam izabrao i Zoranu Mićanović koja je sa prvom pesmom "Sikter" napravila ogroman uspeh - rekao je Mili za Kurir sa Hvara.

BONUS VIDEO:




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Najpoznatiji grčki pevač dobio drugo dete
Showbiz

Najpoznatiji grčki pevač dobio drugo dete

Porodica popularnog grčkog pevača Konstantinosa Argirosa postala je bogatija za još jednog člana. Njegova supruga Aleksandra Nika porodila se 8. juna i na svet donela zdravu devojčicu, njihovo drugo dete.

10.06.2026

14:28

Magazin