UKI KU SE OGLASILA NAKON UŽASNE NOĆI I PREBIJANJA SESTRE: Usred ovog pakla nisam u stanju da govorim!
Podeli vest
Popularna Tiktokerka Una Kablar, poznatija kao Uki Ku, oglasila se sada o nasilju koje je sinoć oko 21 čas doživela njena sestra Sara H. (19). Kako je tiktokerka navela njenu sestru je, navodno, pretukao suprug, a Uki se sada ponovo obratila javnosti
Una je zamolila sve da joj daju prostora jer nije u stanju da daje izjave, kao i da su njena mama, sestra i ona u lošem stanju:
Sestra poznate tiktokerke Uki Ku, kojoj je pravo ime Una Kablar, prijavila je policiji da je osim nad njom, njen suprug vršio nasilje i nad njihovom dvomesečnom bebom, navodi se iz Tužilaštva
29.09.2022
12:51
Foto: Printscreen/Instagram
Tiktokerka Uki Ku van sebe od šoka nakon što joj je sestra brutalno prebijena
- Ne prestaje da mi zvoni telefon od jutros, ja stvarno ne mogu da pričam i dajem izjave novinarima, sada ni ja, ni mama, a Sara pogotovo. Trenutno nije vreme za to. Sve što imam da kažem kačiću ovde na svom profilu, pa sa tim novinari mogu dalje da rade šta žele. Ja da gostujem negde, da se pojavljujem usred ovog pakla, niti sam u stanju, niti želim da pravim rijaliti od ove situacije. Samo hoću da dođe što više ljudi, to je sve. Hvala na razumevanju. I hvala svim ljudima, medijima i novinama koje su podelile i prenele- napisala je Una.
Foto: Instagram/printscreen
Podsetimo, ona je noćas objavila fotografije povreda svoje sestre uz opis da ju je fizički nbapao njen suprug:
- Muž moje sestre je večeras pretukao moju Saru skoro na mrtvo. Uzeo joj je glavu i udarao njenom glavom o pločice, stiskao je za vrat u pokušaju da je udavi a nakon toga udarao šakama iz sve snage. Pritiskao bebu staru 2 meseca i pravio modrice, uz pretnje da će joj oduzeti starateljstvo ako se razvede od njega - napisala je Una o dodala:
Foto: Printscreen/Instagram
Una pokazala povrede svoje sestre...
- Nakon što je večeras unakazio, dovezao je na VMA i pobegao dok mu nisu došli tata i brat jer je tatin sin. Došli su smejući nam se pred policijom uz dobacivanja sa očeve strane kako je ponosan na svog sina i kako će tek da bude. Nakon što smo rekli da ćemo sve da objavimo javno, njegov tatica počeo je da preti uz reci kako on ima lek i za to jer misli da novcem može sve da reši. U najboljem slučaju biće kažnjen samo zabranom prilaska iako je prebio moju sestru večeras skoro na smrt i još uvek ne znamo koje su joj sve posledice od njegovih povreda - napisala je Una i zamolila sve da podele njenu objavu kako bi im pomogli u borbi sa porodičnim nasiljem, nasiljem nad ženom i bebom od 2 meseca:
- Imamo još puno toga da kažemo ali smo trenutno u šoku.
Sve se izdešavalo sinoć oko 21 čas. Uninoj sestri su, kako je navela, snimali vrat, grudni koš. glavu, pluća a podnela je i krivičnu prijavu policiji. Unina sestra se, kako je napisala, u jednom trenutku i onesvestila.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Jovana
pre 3 godine
Strašno za sestru! Mislila sam da je Ukici pakao prirodno okruženje. Sad vidim da ga se i ona gnuša...
Sestra poznate tiktokerke Uki Ku, kojoj je pravo ime Una Kablar, prijavila je policiji da je osim nad njom, njen suprug vršio nasilje i nad njihovom dvomesečnom bebom, navodi se iz Tužilaštva
Evropske cene gasa skočile za 30 odsto na trogodišnji maksimum nakon što je Iran pokrenuo napade na ključnu energetsku infrastrukturu širom Bliskog istoka.
Marko Stepanović i Srđan Jovanović, voditelji tajkunske Nove S, koji su besramno ismevali osmogodišnjeg dečaka Andriju Kneževića iz Bajine Bašte, koji boluje od Mojamoja bolesti, pokušavaju da sebe predstave kao žrtve.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Od 23. marta na portalu elektronske uprave počeće zakazivanje termina za testiranje i upis dece u prvi razred osnovne škole, najavio je direktor Kancelarije za IT i elektronsku upravu Mihailo Jovanović.
Cene mesa u Srbiji u narednim mesecima neće padati, a ponuda je trenutno stabilna, izjavio je sekretar Udruženja za stočarstvo Privredne komore Srbije (PKS) Nenad Budimović.
Još jedna velika i važna investicija u našoj zemlji. Naime, u Inđiji je danas obeležen početak radova na izgradnji Centra za inovacije japanskog proizvođača automobilskih guma Toyo Tires, poručio je ministar finansija Siniša Mali.
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski obišla je Gerontološki centar u Kučevu, u kojem su radovi završeni pre roka.
M.K. (65) iz okoline Zrenjanina uhapšen je zbog sumnje da je ubio Ivana Vijoglavina (35), a prema nezvaničnim informacijama, Vijoglavin je ubijen tako što mu je prerezan grkljan.
Ivan Vijoglavin (36) nestao je 3. januara ove godine, a njegovo telo je nađeno 12. marta u Tisi. Dvojica muškarca uhapšeni su zbog sumnje da su ga ubili i telo bacili u reku, u nameri da prikriju tragove.
Student Pomorskog fakulteta u Kotoru, mladić (19) iz Bileće koji je pao sa četvrtog sprata sudentskog doma u tom gradu, preminuo je nakon šest dana borbe za život.
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov izjavio je da je pauza u trilateralnim pregovorima o Ukrajini između Rusije, Ukrajine i Sjedinjenih Američkih Država nastala iz "očiglednih razloga".
Američki ministar finansija Skot Besent izjavio je danas da Sjedinjene Američke Države mogu da uklone sankcije sa iranske nafte, koja se trenutno nalazi na tankerima kako bi ušla na tržište i ublažila rast cena sirove nafte.
Premijer Grčke Kirijakos Micotakis izjavio je pred početak samita Evropskog saveta u Briselu da Evropa ne sme da dozvoli da se ponovi migraciona kriza iz 2015. godine, upozorivši da sukobi na Bliskom istoku mogu da imaju ozbiljne posledice po bezbednost, energetiku i migracije.
Premijer Mađarske Viktor Orban poručio je pred odlazak u Brisel, gde se danas održava sednica Evropskog saveta, da će reći "ne uceni predstavniku Kijeva Vladimira Zelenskog" i dodao da "ako nema nafte, nema ni novca".
Kultna serija "Čuvari plaže" koja je obeležila devedesete i stvorila planetarne seks simbole dobija svoj rimejk, a prve fotografije sa seta već su zapalile svet.
Epl savetuje korisnike da prilagode osnovna podešavanja svojih Wi-Fi rutera kako bi poboljšali bezbednost i brzinu interneta. Fabrička podešavanja često usporavaju mrežu i čine je ranjivom na napade.
Mart je pravi trenutak da svoju baštu pripremite temeljno i promišljeno, korak po korak, a mi vam donosimo šest trikova uz koje će biljke bujati tokom proleća.
Aneta Mlčakova jedna je od najpoznatijih čeških manekenki i influenserki. Atraktivnu plavušu često porede sa Barbi lutkom, a nestvarnom lepotom je pokorila društvene mreže.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar