NOSILA SAM PLJOSKU SVUDA! Nada Topčagić progovorila o svom poroku, priznala da pred svaku tezgu mora da popije!
Podeli vest
Alkoholizam je porok s kojim se susreću mnogi, pa i javne ličnosti, ali retko ko javno prizna da se suočava sa ovim problemom. Jedna od onih koja ne krije da voli da popije, ali tvrdi da to radi u granicama normale, jeste i Nada Topčagić koja ističe da uvek ima pljosku kod sebe kada nastupa jer joj par gutljaja pomaže da se opusti
Pevačica priznaje da je ranije mnogo više pila, ali da sada povremeno konzumira alkohol i da domaću rakiju uglavnom sipa u pljosku kako ne bi preterivala:
O raskidu pevačice Rade Manojlović i njenog kolege Harisa Berkovića godinama se spekulisalo, a pevačica se prvi put oglasila na ovu temu i otkrila da više nisu u vezi. Rada je ovom prilikom objavila kratko saopštenje i obratila se fanovima
05.10.2022
07:54
Foto: ATAIMAGES
Ne može, a da ne popije malo... Nada Topčagić
- Davnih godina sam malo više pila. Znate već kakva je estrada, snimanja su non-stop, svi se znamo, sednemo okupimo se i tako, uz priču, zapijemo se. Nikad niko nije pravio probleme, uvek je dobro raspoloženje, pesma i smeh. Nikad nisam ni pravila probleme na snimanjima zbog pića, samo sam bila besna što nas starije pevače diskriminišu, pa čekamo svoj red po pet sati. Nikad nisam imala fazu da popijem i ne znam šta radim - rekla je Nada na početku, pa objasnila kako se pročulo za pljosku:
- Sećam se da su me koleginice ogovarale kad su primetile da sam na jednom snimanju nosila pljosku sa sobom. Prvo, kad popijete iz pljoske, ne možete da popijete ne znam ni ja koliko količinski. Pljoska je mala, nije ni kao čokanjče. Onda su počeli da kruže tračevi, ali ja sam ih pobedila tako što sam se izdigla iznad situacije. Oni pričaju jedno, ja radim drugo i nikad nisam imala problema. Nosila sam pljosku i na veselja kad radim. Nisam mogla da radim svadbe, a da se pre toga ne zagrejem. Nekako se čovek opusti, živi smo ljudi, šta je problem? Umela sam da popijem i pred emisije, pred snimanja, ali uvek s merom. Znate, ja nisam kao ove pevačice što idu da gostuju i lažu kako vode zdrav život, a ovamo su poročne, rasturaju porodice i slično. Znam ja sve, dugo sam na estradi. Ako hoćeš da popiješ ili zapališ, zapali. Niko ti ne brani, ali nemoj da lažeš.
Nada kaže da je bliska samo sa kolegama bližim njenoj generaciji zbog toga što se mlađi foliraju.
- Ja se, recimo, više družim sa starijim kolegama nego s mlađim. Čudne su ove mlađe generacije. Još imam snage više od njih za sve i u svakom smislu. Mogu da odradim nastup isto kao i oni, da ne trepnem što se energije tiče. Samo mi je mana što ponekad imam tremu, ali to se ne vidi posle nekoliko čašicu! Svi se nešto foliraju, kod mene toga nema i zato me narod voli - tvrdi pevačica.
Foto: TV Pink printscreen
Voli pljosku i rado je nosi... Nada
Zimnicu delim kolegama
Nada kaže da na Tari ima kuću od 150 kvadrata i da šakom i kapom deli turšiju, domaću rakiju i voće kolegama kad joj dođu u posetu.
- Ja na Tari imam svoj mir i u Beograd se spuštam samo kad imam posla. Zamrzivači su uvek puni. Pa ja ovde tri puta godišnje berem boraniju, imam neprskane jagode i sigurno 100 tegli džema. Samo pravim i delim, ja ako pojedem jednu teglu godišnje. Kad dođu kolege, sednemo lepo, družimo se, a kad krenu, uvek spakujem da imaju. Takva sam uvek bila, nisam namćor - priča Nada.
Razmišljam da odem na Beoviziju
Nada je nedavno ispričala da ozbiljno razmišlja o tome da se prijavi i takmiči na Beoviziji, te i da bi to bio dosad neviđen nastup.
- Beovizija je super takmičenje, a ja bih se odlično snašla kao evrovizijski predstavnik Srbije. Mislim da bih super prošla, nikad se nisam prijavljivala za sve ove godine, ali nikad se ne zna. Svakako bih se sama potrudila da osmislim svoj nastup. Ne bih da odem s nečim što je već viđeno. Najbolje je kad pokažete nešto novo, da ste inovativni i da imate nešto što Evropa voli. Nije poenta u tome da svi budu kao jaje jajetu. Najviše bih se fokusirala na kostime. To bi pariralo svetskim zvezdama!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
O raskidu pevačice Rade Manojlović i njenog kolege Harisa Berkovića godinama se spekulisalo, a pevačica se prvi put oglasila na ovu temu i otkrila da više nisu u vezi. Rada je ovom prilikom objavila kratko saopštenje i obratila se fanovima
Proruski vojni blogeri izvestili su o ozbiljnom preokretu na ratištu, navodeći da su ukrajinske snage u velikoj meri ponovo preuzele kontrolu nad Kupjanskom, ključnim železničkim čvorištem u Harkovskoj oblasti, o čemu ruski generali nisu obavestili ruskog predsednika Vladimira Putina.
Srbija je na pravom putu, a u budućnosti treba da obezbedi vrhunsko obrazovanje na fakultetima u saradnji sa vodećim univerzitetima širom sveta i izgradi data centre kako bi bila konkurentna na međunarodnom nivou, izjavio je američki profesor ekonomije, akademik i svetski priznati geopolitički analitičar Džefri Saks u intervjuu koji je vodio ministar finansija Srbije Siniša Mali.
Nenada Rašića, Kurtijevog slugu, napustila je i Gordana Mihajlović, jedini kandidat za poslanika na vanrednim parlamentarnim izborima iz Zubinog Potoka ispred njegove stranke Za slobodu, pravdu i opstanak.
Izraelski istoričar Gideon Grajf izjavio je danas da se u Srebrenici desio zločin tokom ratnih dejstava devedesetih, ali da to nije bio genocid, dodajući da su Srbi optuženi za zločine koje nisu počinili.
Sezona prazničnog darivanja je počela, a roditelji, bake i deke tradicionalno pripremaju paketiće za svoje najmlađe. Informerova računica prikazuje raspon cena, kao i najpovoljniji način da mališane obradujete poklonima.
Premijer Đuro Macut danas je u Vladi Srbije razgovarao sa predstavnicima mlekara i trgovinskih lanaca o prevazilaženju eventualnih posledica krize proizvodnje mleka na evropskom tržištu po srpsko tržište.
Viši sud u Beogradu osudio je danas Nemanju Šućurovića (42) na 14 godina zatvora jer je kontinuirano zlostavljao 50-godišnju vanbračnu suprugu u njenom stanu, što je za posledicu imalo njenu smrt 21. juna 2024. godine.
Aleksandar P. (40) iz Beograda, koji je uhapšen u velikoj akciji policijskih službenika UKP-SBPOK u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu kao organizator kriminalne grupe koja je sumnjiči da je imala velike laboratorije za uzgoj marihuane ima krcat dosije a dobro je poznat i javnosti.
Policija Crne Gore objavila je fotografije muškarca za kog se sumnja da je mogući napadač na Podgoričanina Đ. V., koji je 11. decembra ranjen u blizini Stare Varoši.
Policijski službenici Odeljenja kriminalističke policije, radeći na rasvetljavanju krivičnog dela razbojništva koje se nedavno dogodilo u Novom Pazaru, lišili su slobode još dve osobe.
Sibir se suočava sa ekstremnim vremenskim uslovima, dok temperature u pojedinim delovima Jakutije dostižu i –56 stepeni Celzijusa, što ovaj region trenutno čini najhladnijim mestom na svetu.
Tridesetšestogodišnji muškarac preminuo je nakon što je brutalno pretučen tokom masovne tuče u kojoj je učestvovalo više od 20 osoba, u noći između srede i četvrtka, u rumunskom gradu Blaželu, saopštilo je Tužilaštvo pri Tribunalu u Sibiju.
Na savremenom bojištu u Ukrajini, na kojem sve više dominiraju bespilotne letelice i izviđačko-napadni dronovi, sve češće se pojavljuju propagandni snimci čija je svrha psihološki pritisak i diskreditacija protivnika.
Osnivač kanala Telegram, Pavel Durov, oštro je kritikovao francuskog predsednika Emanuela Makrona, optuživši ga da Evropsku uniju gura u, kako je naveo, "digitalni gulag", preneli su danas francuski mediji.
Dok se sve češće govori o nepotizmu i privilegijama u filmskoj industriji, zaboravlja se da su mnoge najveće svetske zvezde do uspeha stigle potpuno same.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar