Jedan od najpoznatijih, ali i najangažovanijih repera u Srbiji i našoj dijaspori, Leon, zasukao je rukave, te je za samo mesec dana plasirao tri nove pesme.
Najnovija, koja je danas ugledala svetlost dana, pod nazivom "Mucho te querro" izazvala je mnoštvo komentara i pre nego što je postala viralna.
Vest o odlasku voditelja Milana Miloševića sa "Pink" televizije iznenadio je javnost, a tim povodom oglasila se njegova koleginica Jovana Jeremić.
10.01.2023
13:35
Naime, tokom snimanja spota, na jednoj novobeogradskoj višespratnici, Leon i njegova ekipa su zapalili baklje, te je ceo krov bukvalno goreo. Stanovnici okolnih zgrada mislili su da je izbio požar, te su sve revnosno snimili ali i okačili po društvenim režama uz apel lokalnim vlastima, kako bi se "vatrena stijiha" obuzdala.
Foto: Promo
Da je reč o pirotehničkim sredstvima za koje je uredno dobijena dozvola, stanovnici okolnih zgrada saznali su tek kasnije, te se na kraju sve ipak završilo sa osmehom na licima.
Foto: Promo
- Svi su mislili da krov zgrade gori. Čak su se neki stanari susednih zgrada okupili ispred zgrade na čijem krovu je spot sniman. Kada smo im objasnili da snimamo spot, odahnuli su. Video sam kasnije da su ljudi masovno kačili snimke i apelovali na vlasti da sanira požar – rekao je kroz smeh Leon.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Izrael i Sjedinjene Američke Države izveli su napad na Iran u subotu, tempirajući operaciju tako da se poklopi sa sastankom ajatolaha Alija Hamneija i njegovih najbližih saradnika, potvrdila su dva američka izvora upoznata sa tokom akcije.
Udruženje sudija i tužilaca Srbije (UST) demantuje kao apsolutno neistinite tvrdnje da su posmatrači ovog udruženja na ponovoljenim izborima za članove Visokog saveta tužilaštva iz reda javnih tužilaca na biračkim mestima u Kragujevcu i Nišu raspolagali navodnim "paralelnim spiskovima".
Danas se nešto više od stotinak blokadera zaputilo iz Vranja u Bujanovac, gde se na Trgu Karađorđa Petrovića održao protesni skup pod nazivom "Ponovo na jugu".
U Specijalnoj emisiji Exatlona Radojica Lazić otkrio je kako je izgledao njegov prvi susret sa Jovanom Radulovićem Jodžirom, sa kojim danas ima izuzetno snažno prijateljstvo.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Crkveni kalendar za mart 2026. godinu sadrži važne crkvene datume i pravoslavne praznike. Informer vam donosi spisak crvenih i crnih slova u ovom mesecu.
Na aerodromu na Zanzibaru odvija se drama zbog zatvorenog vazdušnog prostora, a 17 državljana Srbije satima je zarobljeno zbog otkazanog leta za Dubaji, preko kojeg su planirali povratak u kući.
Osnovno državno tužilaštvo u Nikšiću predložilo je da se Acu Đukanoviću, crnogorskom biznismenu i bratu bivšeg predsednika Crne Gore Mila Đukanovića odredi pritvor zbog opasnosti od bekstva.
Nikola (18) stradao je u teškoj saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila u Vranju, 14. februara. On je, kako se navodi, izgubio kontrolu nad motociklom i zakucao se u drvo.
Predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen objasnila je zbog čega Evropa nije odmah reagovala na američke udare na Iran, navodeći da će vanredna sednica o bezbednosnoj situaciji na Bliskom istoku biti sazvana tek u ponedeljak.
Ajatolah Alireza Arafi imenovan je za člana Upravnog saveta kojem je povereno da privremeno obavlja dužnosti vrhovnog vođe, prenela je iranska novinska agencija ISNA.
Iranski predsednik Masud Pezeškijan izjavio je danas da je ubistvo vrhovnog vođe ajatolaha Alija Hamneija predstavlja "otvorenu objavu rata muslimanima širom sveta", a posebno šijitima.
Holivudski glumac Kristijan Bejl prihvatio je pravoslavnu veru iz ljubavi prema svojoj supruzi Sibi Blažić, koja je poreklom Srpkinja, a sa kojom već više od dve decenije uživa u jednom od najskladnijih brakova u svetu šou-biznisa.
Ćerka legendarnog rokera Ozija Ozborna, Keli Ozborn, ostavila je prisutne u neverici svojom drastičnom transformacijom. Od nekadašnje bucke sada je ostala samo "kost i koža", a njeno ispijeno lice zabrinulo je fanove.
Pevačica Olivija Din odnela je "duplu krunu" osvojivši nagrade za umetnika i album godine na ovogodišnjoj dodeli Brit nagrada, zahvaljujući velikom uspehu svog albuma iz 2025. godine, "The Art of Loving".
Katarina Velika volela je muziku, ali je bila i njen pokrovitelj i veliki kulturni radnik za vreme svoje vladavine. Pisala je čak i libreta, a ponekad i pevala dvorske kantate.
Kalanhoja je izuzetno otporna sobna biljka koja lako podnosi sušu i visoke temperature. Poznata po svojim mesnatim listovima i šarenim cvetovima, idealna je za one koji žele lepu biljku bez mnogo truda.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar