
printscreen
SVI SU BILI PRESTRAVLJENI! Oglasila se Ceca nakon što je Gudelj završio u bolnici!
Svetlana Ceca Ražnatović oglasila se nakon što je rođeni brat njenog zeta, Nemanje Gudelja, Dragiša Gudelj kolabirao na utakmici i završio hitno u bolnici.
Dragiša Gudelj, rođeni brat našeg reprezentativca Nemanje Gudelja, završio je u bolnici nakon što je kolabirao na terenu u 11. minutu utakmice.



Hitna pomoć je momentalno reagovala i odvela ga na intenzivnu negu u bolnicu zbog zastoja srca, nakon čega su stigle informacije da je Gudelj stabilno.
printscreen Twitter
Ceca Ražnatović, majka Anastasije Ražnatović, koja je u vezi sa Nemanjom Gudeljom, ovim povodom se oglasila, te istakla da su svi porodično bili prestravljeni zbog toga što se Dragiši dogodilo.
- Svi su bili prestravljeni. Stvarno smo se prepali, on je jedan zdrav, mlad momak. Drago mi je da se odmah povratio. Želim mu sve najbolje, kao što želim i svojom deci - rekla je Ceca.

Prntscreen
Ceca je za domaće medije prokomentarisala i svoj odmor u Španiji, kod ćerke Anastasije.
- Fenomenalno je bilo. Kako može da bude kod ćerke i budućeg zeta. Željku je bilo još sjajnije nego nama. On je dete koje stalno pravi šou - rekla je pevačica.