BRESKVICA JAVNO ISMEJALA ZERU?! Osvanuo snimak koji sve dokazuje, ušle u sukob zbog Vojaža?!
Podeli vest
Na društvenim mrežama se pojavio snimak u kojem Breskvica imitira svoju koleginicu Zeru, a mnogi smatraju da je to namerno uradila jer joj smeta što je pevačica bliska sa njenim bivšim momkom Vojažom.
Javnost već danima ne prestaje da interesuje odnos između mladih koleginica, Anđele Ignjatović Breskvice i Marine Perezerović Zere.
Tanja Savić odlučila je da napravi svoj veliki solistički koncert u Beogradu, jer kako kaže, nakon toliko godina na javnoj sceni, to duguje svojoj publici.
28.03.2023
19:55
Njih sve su u par navrata isticale da među njima nema nesuglasica, ali čini se da je realnost drugačija.
Zera je veoma bliska sa pevačem Mihajlom Veruovićem Vojažem, koji je bio u dugoj romansi sa Anđelom, pa se nagađa da je to jedan od razloga njihovog neslaganja.
Breskvica je pre dva dana objavila prvi ženski duet i to sa Teodorom Džehverović, a kada je najavljivala numeru, jedna opaska privukla je veliku pažnju javnosti.
Istakla je da sledi najjača pesma do sada, nakon čega je rekla "'ajmo" i to istim tonalitetom koji je Zera izgovorila na nastupu na MAC-u.
Najveći fanovi su to primetili i odmah su spojili snimke, smatrajući da je Anđela na ovaj način prozvala svoju koleginicu.
Da li joj je to bila namera, pogledajte u video prilogu ispod.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Tanja Savić odlučila je da napravi svoj veliki solistički koncert u Beogradu, jer kako kaže, nakon toliko godina na javnoj sceni, to duguje svojoj publici.
Napad ukrajinskih snaga na deo gasovoda Turski tok, koji je pre nekoliko dana izveden pomoću ukrajinskih dronova, otvorio je pitanje šta bi se dogodilo da je ovaj ključni energetski koridor uništen. Gasovod snabdeva jugoistočnu Evropu ruskim gasom, a njegovo uništenje imalo bi ozbiljne posledice po ceo kontinent.
U poslednje vreme, u medijima se pojavila informacija da bi Azerbejdžan mogao da obustavi isporuku gasa Srbiji, što je izazvalo zabrinutost u zemlji, posebno u svetlu globalnih energetskih izazova i nesigurnosti na tržištu.
Američki ambasador u Srbiji Kristofer Hil oglasio se povodom inicijative predsednika Aleksandra Vučića da se lideri SAD i Rusije Donald Tramp i Vladimir Vladimirovič Putin sastanu u Beogradu.
Gosti večerašnjeg "Otvorenog studija" na Informer televiziji bili su psihološkinja i članica SNS Dijana Hrkalović, advokat i član Predsedništva SNS Vladimir Đukanović, direktor Srpskog telegrafa Saša Milovanović i poslanik SNS Nebojša Bakarec.
U okviru Međunarodne kulturne razmene Kine i Srbije, 100 srednjoškolaca i studenata iz naše zemlje boravi u Kini, a drugog dana posete dočekani su u centrali kompanije "Mint", koja je i organizator putovanja, gde im je dobrodošlicu poželela predsednica i izvršna direktorka "Mint grupe" Vei Ćingljen.
Jedan Crnogorac požalio se na društvenim mrežama na situaciju koju je doživeo tokom izlaska u Novom Sadu, kada je potrošio 100 evra, a da se nije ni napio.
Danas je održan sastanak Vlada Republike Srbije, Ministarstva prosvete i reprezentativnih sindikata na kojem je postignut dogovor o povećanju zarada za zaposlene u osnovnim i srednjim školama.
Prema podacima iz prethodne 2024. godine, Telekom Srbija je najbrže rastući operater u Evropi. Vladimir Lučić istakao je za Informer kakve će pogodnosti dočekati korisnike tokom 2025. godine, ali i otkrio neke planove koji kompaniju čekaju!
Jelenko Kopranović Sjenica i Jovica Grujić iz Banjaluke, koji su uhapšeni zbog umešanosti u ubistvo Dejana Kostića Dele, sprovedeni su u Okružno javno tužilaštvo u Banjaluci.
"Svete moj najlepši", napisala je neutešna trudna verenica ispod najnovije fotografije Pivceta na kojoj se može videti kako ubijeni sedi za volanom svog skupocenog automobila.
Majka troje dece, Saška Marinković (42) poginula je u subotu u stravičnoj saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Paraćin-Zaječar, a u kolima je bila sa svojim ujakom (64) sa kojim je zajedno krenula u Bor na sahranu svoje bake.
Na teritoriji Pljevalja došlo je do teške saobraćajne nezgode kada je vozač kamiona srpskih registarskih oznaka izgubio kontrolu i upao u kanjon Dubočice.
Dvejn Vašington, igrač Partizana, neće biti u timu narednih sedam dana zbog virusne infekcije koja zahteva strogo mirovanje. Lekarski tim kluba apelovao je na medije da se uzdrže od širenja neproverenih informacija i naglasio da je zdravlje igrača prioritet.
Fenerbahče je pobedio Konju na gostovanju 3:2, u meču 19. kola turskog prvenstva. Jedan od golova za tim iz Istanbula postigao je i srpski internacionalac Dušan Tadić.
Novak Đoković je posle mučenja i prekreta pobedio američkog tinejdžera Nišeša Basavaredija u četiri seta u prvom kolu Australijan opena i bio besan nakon meča.
Nova godina, novi trener i nova prilika za Zlatana Šehovića (24) u Partizanu. Momak koji je ponikao u Humskoj vratio se posle jednogodišnje pozajmice u Ordabasiju i spreman je da se bori za mesto u timu kod nedavno imenovanog šefa stručnog štaba Srđana Blagojevića.
Fondacija „Dobro pamtim sve“, osnovana od strane košarkaškog kluba Partizan, donirala je porodilištu GAK "Narodni front" savremenu medicinsku opremu u vrednosti od 100.000 evra. Ova donacija uključuje dva ultrazvučna aparata najnovije generacije, koji će značajno unaprediti rad porodilišta i odeljenja za vantelesnu oplodnju.
Oružane snage Rusije osujetile su pokušaje ukrajinske vojske da izvrši kontranapad u Kurskoj oblasti, piše Njujork tajms, pozivajući se na pripadnike ukrajinskih oružanih snaga koji su učestvovali u terorističkim napadima u ruskoj pograničnoj oblasti.
Republikanski poslanici u Predstavničkom domu američkog Kongresa pokušavaju da dobiju podršku za predlog zakona o odobravanju razgovora za kupovinu Grenlanda, pokazuje nacrt "Zakona da Grenland ponovo bude veliki", čije su kopije danas distribuirane.
Ukrajinske vlasti, u očekivanju inauguracije novoizabranog predsednika SAD Donalda Trampa, prate političke signale iz Vašingtona i Moskve i menjaju svoju politiku o teritorijama, navodi se u analitičkom članku na sajtu Si-En-Ena.
Milorad Milinković (60) sahranjen je na Novom groblju u Beogradu u Aleji zaslužnih građana, uz prisustvo porodice, prijatelja i velikog broja javnih ličnosti koji su cenili Milinkovića i njegov rad.
Predmeti koje svakodnevno viđate u svom domu mogu biti izvor negativne energije i lošeg raspoloženja. Saznajte kojih sedam stvari treba odmah da uklonite kako biste uneli mir i harmoniju u svoj prostor.
Godina 2025. donosi revolucionarni trend u svetu šminkanja – zaboravite na nadogradnju trepavica i tešku šminku, jer dolazi potpuno nov pristup koji stvara prirodan, ali upečatljiv izgled. Pogledajte kako da kreirate ovu modernu estetiku.
Veruje se da određeni predmeti, kada se stave ispod jastuka, mogu privući bogatstvo i pozitivnu energiju u život. Ako ste u potrazi za finansijskom stabilnošću, ovaj jednostavan ritual mogao bi vam promeniti tok sreće.
Kirsti Nelson, mlada mama, izazvala je lavinu emocija kada je odlučila da svom sinu da ime po svom očuhu, što je prikazano u emotivnom videu koji je postavila na TikTok.
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.