• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

11.04.2023

23:30

SAŠA POPOVIĆ JE PRE ODLASKA KOD BABE VANGE MORAO DA ODRADI SPECIJALNI RITUAL! Svi šokantni detalji susreta!

ATAIMAGES

Estrada

SAŠA POPOVIĆ JE PRE ODLASKA KOD BABE VANGE MORAO DA ODRADI SPECIJALNI RITUAL! Svi šokantni detalji susreta!

Bivši direktor "Granda", Saša Popović, imao je priliku da razgovara sa Baba Vangom, najpoznatijom proročicom iz Bugarske, a nedavno je o tome govorio i otkrio šta mu je sve ona rekla, a malo ko zna da pre nego što ga je primila, morao je da stavi dve kocke šećere zavijene u maramicu ispod jastuka noć pre same posete.

Saša tvrdi da Baba Vanga nije želela da uzme novac od njega ni od njegove koleginice Lepe Brene, a obezbeđenje, kola i kuće dobila je od države.

- Rrečeno nam je da u 11 sati imamo sastanak kod Baba Vange. Brena i ja smo otišli i dobili po dve kocke šećera. Njih smo zavili u salvetu i stavili ispod jastuka noć pre same posete Vangi. Sutradan smo s tim otišli kod nje. Upozorili su nas da ne smemo da joj dajemo novac ili neke druge materijalne stvari jer je ona to sve dobila od države i kola i kuće i obezbeđenje. Carinik nas je sve pregledao, išli smo kilometar, tu su bili šatori, a u njima ljudi koji su 15 dana do zakazanog termina, to su hiljade ljudi. Tito je bio četiri puta kod Vange, ona mu je govorila šta da radi. Vanga je razumno pričala srpski - prisetio se Saša i nastavio:

Foto: ATA Images

 

- Brena i ja smo došli, ona nas dočekala, ja sam hteo prvi. Kaže ona meni da skinem naočare, ja joj kažem da ne nosim, a ona mi rekla da ne budem bezobrazan i da zapamtim sve što mi kaže. Rekla mi je da mi je crveni auto koji sam kupio fenomenalan. Rekla mi je da čuvam papire koje sam napravio u Vieni (Beču). Rekla mi je da grupa gde radim za godinu dana neće postojati, da ćemo se raspasti, a mi na vrhuncu karijere. Rekla mi je da ću ja onda da pevam, Brena se toliko smejala. Jedino ja nisam pevao, a ona mi je rekla da ću to kratko raditi, a da ću u 48. godini postati vrh estrade i svima ću biti ono što sam danas - rekao je Saša Popović


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Otkrivamo sve tajne poznatih! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Otkrivamo sve tajne poznatih! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam čime se sada bavi novinarka blokaderka Ana Mihajlovski, iza čega se skriva njen kolega blokader Slobodan Georgiev, kako se opušta “blokader junior” Aleksej Bjelogrlić, koji su izvori prihoda još jednog blokadera, glumca Nikole Đurička, gde se kreće i šta vozi najbolji prijatelj rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović.

03.07.2026

12:25

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hrvati priznali: Telekom Srbija ubedljivo najjači na prostoru eks-Ju
Društvo

Hrvati priznali: Telekom Srbija ubedljivo najjači na prostoru eks-Ju

Kompanija Telekom Srbija u prethodnoj godini je, prema svim parametrima poslovanja, dodatno uvećala prednost u odnosu na konkurenciju i još jednom dokazala da je daleko ispred svih operatera i vlasničkih grupacija u regionu bivše Jugoslavije, uključujući one čije je sedište u zemljama članicama EU.

06.07.2026

15:53

Hronika

Veselinu Miliću ukinut pritvor
Hronika

Veselinu Miliću ukinut pritvor

Veće Višeg suda u Beogradu ukinulo je pritvor bivšem šefu beogradske policije Veselinu Miliću, koji je osumnjičen da nije prijavio ubistvo Aleksandra Nešovića Baje u restoranu "27" na Senjaku.

06.07.2026

16:24

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin