SAZNAJEMO! POPULARNA PEVAČICA MAJA BEROVIĆ POSTALA GLUMICA! Glumi Moldavku u filmu "Megdan"!
Podeli vest
Maja Berović dobila ulogu u filmu koji producira sin Đorđa Balaševića, Aleksa Balašević , a pevačica svoj tekst izgovara na rumunskom jeziku
Maja Berović je postala glumica i igra Moldavku u filmu "Megdan", saznaje Informer! Popularna pevačica dobila je ulogu u filmu koji producira sin Đorđa Balaševića, Aleksa Balašević.
Goca Tržan otkrila je kako je zadovoljna svojim telom i da se trudi da svaki višak kilograma sredi prirodnim putem, treningom i ishranom, ali je takođe istakla da joj neće biti problem da se podvrgne liposukciji stomaka u budućnosti, ako bude osetila potrebu za tim.
10.04.2023
20:35
Maji je ovo prva uloga zbog koje je morala da nauči strani jezik.
Foto: e-stock
Maja Berović
- Maja glumi Moldavku i ima repliku na rumunskom jeziku. Baš se posvetila ovom projektu, dugo je vežbala svoje scene i akcenat kako bi što vernije dočarala Moldavku - priča izvor Informera blizak Berovićevoj i dodaje da još čuvaju u tajnosti detalje njene uloge:
- Maja neće glumiti pevačicu, kao što su mnogi očekivali, već jednu veoma zanimljivu devojku iz Moldavije. Ne smem da otkrivam detalje, ali siguran sam da će gledaoci biti pozitivno iznenađeni i njenom ulogom i njenom glumom.
Foto: Printscreen/Instagram
Maja Berović
Dobro se snašla
Popularna pevačica se dobro snašla na novom poslu.
- Maja je veliki profesionalac, lepo je sarađivala sa svima, slušala je savete reditelja, producenata i cele ekipe. Mnogo su joj pomogli i glumci, koji su je lepo prihvatili i od kojih je "krala zanat". Pošto je godinama na estradi i glumi u spotovima, ovo joj nije bio prvi put da stane pred kamere i glumi, ali joj je svakako bilo drugačije i teže - kaže naš sagovornik i dodaje da pevačica jedva čeka da odgleda film:
Krala zanat
Maji su mnogo pomogli glumci, koji su je lepo prihvatili i od kojih je "krala zanat"
- Maja je dala sve od sve sebe da ispuni očekivanja cele ekipe. Nije joj bilo lako, jer kod kuće ima malo dete i mnogo zakazanih nastupa. Međutim, uspela je da se organizuje i sada čeka da vidi finalni proizvod.
Foto: Nemanja Dedović
Maja Berović
Jaka ekipa
Pozvali smo pevačicu, ali ona nije želela da se priča na ovu temu. U filmu "Megdan" glavnu ulogu "čoveka sa mesecom u očima" (po pesmi Đorđa Balaševića) tumači Vojin Ćetković, što je bila želja pokojnog kantautora. Pored Vojina, u ovom ostvarenju glume i Viktor Savić, Nina Seničar, Aleksandar Radojičić, Petar Božović... Film se snima u Srbiji, Sloveniji i Moldaviji.
Vojin glavni glumac
U filmu "Megdan" glavnu ulogu "čoveka sa mesecom u očima" (po pesmi Đorđa Balaševića) tumači Vojin Ćetković, što je bila želja pokojnog kantautora
Pevačice koje su se oprobale kao glumice
Mnoge pevačice oprobale su se kao glumice, a najuspešnije među njima verovatno su Lepa Brena ("Hajde da se volimo"), Dragana Mirković ("Slatko od snova") i Seka Aleksić ("Mi nismo anđeli 3"). Milica Pavlović igrala je u prvoj sezoni serije "Pevačica", dok je u nastavku glavnu ulogu dobila Milica Todorović. Aleksandra Prijović i Aleksandra Mladenović pojavile su se u "Ubicama mog oca".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Goca Tržan otkrila je kako je zadovoljna svojim telom i da se trudi da svaki višak kilograma sredi prirodnim putem, treningom i ishranom, ali je takođe istakla da joj neće biti problem da se podvrgne liposukciji stomaka u budućnosti, ako bude osetila potrebu za tim.
Ekipa Gledalačko-obaveštajne službe Informera (GOSI) pronašla je jutros rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu. Kako saznajemo, blokaderski rektor krenuo je na tajnu misiju u Berlin.
Cene nafte porasle su na 112 dolara po barelu nakon što su iranski mediji izvestili o vazdušnom napadu koji je pogodio postrojenje na najvećem svetskom nalazištu prirodnog gasa.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa premijerom Mađarske Viktorom Orbanom, sa kojim je sagledao sve mogućnosti zajedničkog prevazilaženja krize na različitim poljima energetike.
Na inicijativu predsednika Srbije Aleksandra Vučića danas je Vlada Srbije donela zaključak kojim se usvaja mera isplate jednokratne novčane pomoći u iznosu od 300.000 dinara licima koja se nalaze u prištinskim zatvorima i sudskim pritvorima.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike za regionalna pitanja Miloš Vučević govorio je na Televiziji Studio B o važnosti predstojećih izbora kao i sramotnoj kampanji blokadera.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Jedan 33-godišnji muškarac uspeo je da preživi čak 48 sati bez pluća, zahvaljujući inovativnom sistemu veštačkih pluća, pre nego što je primio transplantaciju oba plućna krila.
Tri osobe su uhapšene u nastavku akcije "Armagedon", a u saradnji Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave za tehniku i Tužilaštva za visokotehnološki kriminal.
Dečak ubica Kosta K. u razgovoru sa timom lekara koji su, prema nalogu suda, obavili njegovo veštačenje, rekao je ne može da se seti pravog razloga zašto je počinio masakr.
Cene nafte porasle su na 112 dolara po barelu nakon što su iranski mediji izvestili o vazdušnom napadu koji je pogodio postrojenje na najvećem svetskom nalazištu prirodnog gasa.
Na pravcu ka Zaporožju ostalo je vrlo malo ozbiljno utvrđenih položaja Oružanih snaga Ukrajine (OSU), zbog čega bi ruska vojska već do kraja godine mogla da izbije na prilaze velikom regionalnom centru, izjavio je ruski vojni reporter Marat Hajrulin.
Rat u Iranu dovodi velike ekonomije poput Kine u složen položaj. Ona je zauzela oprezan stav, izbegava direktno mešanje i nastoji da se predstavi kao neutralan akter, dok njegove javne poruke ostaju uzdržane usled rasta tenzija u regionu.
Nekada najglamuroznija noć u Holivudu postala je sinonim za predvidljivost i dosadu. Nakon još jedne ceremonije koja je razočarala milione, postavlja se pitanje: Da li je prestižna zlatna statua izgubila bitku sa vremenom?
Osim kvalitetne kozmetike i prirodni sastojci mogu biti dragoceni saveznici u nezi kože. Pripremite maske koje hrane kožu i vraćaju joj sjaj od namirnica koje imate u kući.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar