PAPIRA NEĆE BITI! Ivana Selakov ne želi da se uda za svog dugogodišnjeg partnera, njena odluka iznenadila sve
Podeli vest
Iako svi željno očekuju da stane na ludi kamen sa svojim izabranikom Peđom, pevačica Ivana Selakov je otkrila da do toga neće doći jer njima papir ništa ne znači, kao i da sada ima potpuno druge prioritete.
Ivana Selakov važi za jednu od najtraženijih pevačica sa domaće javne scene, a s obzirom da je majka male devojčice, ona ne krije da joj teško pada da uskladi posao i porodicu.
Nemanja Nikolić ispričao je kako je bio zgrožen ponašanjem mladog repera Devita koji nije želeo da se slika sa njegovim sinom, kao i ostalim fanovima koji su čekali ispred lokala u kojem je on nastupao.
22.04.2023
13:58
Pevačica više od decenije uživa u ljubavi sa partnerom Peđom, a u više navrata je otkrila kako svakodnevno dobija pitanja da li će se uskoro udati za svog izabranika, jer njihovu svadbu svi priželjkuju.
Foto: Instagram
Ivana Selakov i njen partner
- Papira neće biti i što bi sad menjali kad smo sve uradili, najbitniju stvar smo uradili, imamo dete. Nema potrebe niti imam sad neku želju da to organizujem imam sad neke potpuno druge prioritete, dobro nam je, funkcionišemo, obeležili smo 15 godina zajedničkog života, mislim da je to jedan ozbiljan staž sa papirom ili bez, tako da u današnje vreme je uspeh i 15 godina opstati sa zajedno -ispričala je nedavno Ivana.
Foto: printscreen
Ivana Selakov
Inače, malo ko zna da su se Ivana i Peđa upoznali preko društvenih mreža. Njihova ljubav započela je davne 2088. godine i to dopisivanjem putem Fejbuka nakon čega su se upoznali i uplovili u romansu koja je danas krunisana njihovim najvećem bogatstvom, naslednicom Krunom.
Iako, Peđa za Ivanu često čini veoma lepe stvari, pevačica se prisetila jednog gesta koji je posebno oduševio.
- Dok sam ja živela na jednom kraju grada kao podstanar, a on na drugom, ponudio se da mi skuva pastu i da mi je donese na jednom motoriću koji je tada vozio. Stavio je karbonara pastu na taj motor, prešao dvadesetak kilometara da bi mi dao klopu i to mi je ostalo baš upečatljivo. Potrudio se baš - ispričala je jednom prilikom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nemanja Nikolić ispričao je kako je bio zgrožen ponašanjem mladog repera Devita koji nije želeo da se slika sa njegovim sinom, kao i ostalim fanovima koji su čekali ispred lokala u kojem je on nastupao.
Zbog najnovijih šokantnih vesti o ministru Ivici Dačiću, lideru SPS, koji je u bolnici i u životnoj je opasnosti najnoviju epizodu ‘Eksatlona’ emitovaćemo u nešto kasnijem terminu, iza 21.30.
Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju i Miroslav Čučković, član predsedništva SNS gostujući u Info jutru komentarisali su predstojeće lokalne izbore, ali i pripremu atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Moje poslednje jutro u Iraku počelo je prilično neslavno. Umesto alarma, budi me duboko, iritantno brundanje. Zvuk odlazi, pa se vraća, uporan i sve bliži. Trljam oči, provirujem iz šatora i imam šta da vidim - pored same moje glave prolazi traktor, vredno preoravajući livadu na kojoj sam zanoćio.
Zbog izvođenja radova na izgradnji kanalizacione mreže u ulici Cvetanova ćuprija (Zvezdara) - faza 7, u periodu od 26. februara do 09. marta doći će do promena u radu linija javnog prevoza.
Danas oko 15.30 časova, u kružnom toku na Bogosloviji posle konflikta u saobraćaju, došlo je do verbalnog sukoba, a zatim i fizičkog obračuna između D. D. (40) i A. I. (34).
Ponovoljeno suđenje roditeljima dečaka ubice Koste K. koji je 3. maja 2023. godine u OŠ "Vladislav Ribnikar ubio devet vršnjaka i čuvara te škole, nastavlja se sutra, saznaje Informer.
Slovačka je spremna da preduzme "druge mere" protiv Ukrajine zbog odbijanja Kijeva da dozvoli prolaz ruske nafte kroz naftovod "Družba", izjavio je slovački premijer Robert Fico na sednici vlade.
U emisiji "Specijal o Katarini Velikoj" koja će uskoro biti emitovana na Informer TV, književnik Ranko Gojković i voditeljka Olivera Miletović razgovarali su o carici Jelisaveti Petrovnoj.
Glumac Metju Mekonahi uveren je da je borba protiv veštačke inteligencije uzaludna i poručuje da je budućnost već stigla, ali da je ključno prilagoditi se.
Kada ponestane inspiracije za posnu poslasticu kojom ćete obradovati porodicu ili goste, ovaj recept može biti odlično rešenje jer odgovara gotovo svakom ukusu.
Za one koji žele mirnu mačku koja ne pravi haos po stanu niti budi u zoru, već spokojno leži pored vlasnika, Britanska kratkodlaka mačka predstavlja idealan izbor za tih i uravnotežen dom.
Iskusni ljubitelji baštovanstva dobro znaju da su kadifica i paradajz odličan tandem u povrtnjaku. Kada se posade jedno pored drugog, mogu pomoći u smanjenju pojave štetočina i to bez upotrebe hemijskih sredstava.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar