Nataša Šavija pretučena je pre dve večeri u Vrdničkoj kuli nakon čega je primljena u KC Vojvodina gde joj je konstatovan prelom jagodične kosti i brojne povrede. Pojedine poznate ličnosti uputile su reči podrške Nataši, a oglasila se i poznata starleta Božana Vujinović koja je sličnu situaciju doživela 2016. godine.
Nataša se juče oglasila iz bolnice i pokazala svoje povrede, otkrivši da su je čak i izbacili iz restorana u kojem je dobila batine:
Foto: printscreen
Pretučena na svadbi... Nataša Šavija
- Samo da se vidi umetnost jednog nasilnika nad ženom! Upravo slikano, a za stolom je bila prva faza, posle 15-ak minuta od prebijanja. Namerno sam se vratila za sto, da vide ljudi šta je smeće uradilo i kao potencijalne svedoke. Zatim je neki menadžer objekta ili tako nešto naredio da se ja izbacim, da ne bih grozila goste, da bi me obezbeđenje uhvatilo za ruke i reklo: "Ajde napolje, napolje", kao da sam ja nekog tukla, a onda me jedan uhvatio za ruke, a drugi za noge i tako me nosili kao svinju! I kao: "Hajde gubi se odavde", bez tačne i jakn, dok se nije pojavio jedan divan čovek (hvala mu) i rekao im da ne rade to, da nije u redu i on ima ćerku, da mi se donesu stvari i onda me otpratio na taksi, što sama ne bih mogla, jer mi je jedno oko već skoro bilo zatvoreno i zamućen vid, a pritom sam videla duplo, jer mi je spustila jagodica od preloma, pa i oko, što ima u izvestaju u bolnici - napisala je Nataša na svom Instagram profilu ispod slika jezivih povreda.
Njoj je podršku pružila Božana Vujinović, popularna starleta i bivša emotivna partnerka Ace Lukasa:
- Čitam komentare nakon što je žena pretučena od strane muškarca i zgrožena sam, toliku mržnju imate prema ženama da je to jezivo. Šta je tačno razlog, što vas toliko trigeruju žene? Svake sedmice je žena pretučena ili ubijena od strane muškarca, možda je vreme da se nešto po tom pitanju uradi. I sama sam bila napadnuta 2016. godine i 20 dana sam se oporavljala. Gde je tačno kraj ovoj priči i kad će da se shvati ozbiljno ovaj problem? A ove žene i muškarci što likuju što je pretučena jedna mlada žena, lečite se bolesnici nesrećni- napisala je Božana.
Poznata bosanskohercegovačka starleta napadnuta je 2016. godine na Dorćolu kada je na starletu nasrnula grupa muškaraca. Božana je tada potvrdila da je pretučena kao i kako se incident dogodio:
- Vraćala sam se iz grada s drugom koji je gej. Nepoznati muškarci su počeli da mu dobacuju, pa sam ga ja branila. Srušili su ga na asfalt, a drugi muškarac je počeo da me udara. Sve se odigralo za nekoliko sekundi, a jedan od napadača je pobegao. Sva sam u otocima. Na policiji je sada da pronađe napadače na mene i mog druga - izjavila je Vuji
Starleta Nataša Šavija oglasiula se iz bolnice nakon što je, kako tvrdi, dobila batine od Stefana Karića. Nataša je progovorila o batinama koje je dobila tvrdeći da Karić mrzi žene.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
zora
pre 3 godine
Da se ne krecete u drustvu muskaraca koji su dno nebiste bile unakazene. Takvo drustvo je vas zivot pa ceteili izaci iz njega,ili stalno biti modre. Posle takvih batina pitanje je da li je to poslednji put ili ce me ubiti pa prema tome izbor je lak.
Starleta Nataša Šavija oglasiula se iz bolnice nakon što je, kako tvrdi, dobila batine od Stefana Karića. Nataša je progovorila o batinama koje je dobila tvrdeći da Karić mrzi žene.
Srbi širom Kosova i Metohije od ranih jutarnjih sati masovno izlaze na izbore, a prizori iz srpskih sredina svedoče o velikom odzivu građana koji žele da ostvare svoje biračko pravo i izaberu svoje istinske predstavnike u parlamentu u Prištini.
Blokaderi su, po svemu sudeći, došli u vema nezavidnu poziciju u fazu u kojoj se njihova promocija i javna podrška svodi gotovo isključivo na najuži porodični krug.
Sve dublje podele potresaju blokaderski pokret, a nezadovoljstvo među njihovim pristalicama postaje sve vidljivije na društvenim mrežama. Sa blokaderskih naloga na mreži Iks stižu poruke razočaranja i otvorene kritike na račun studenata koji su mesecima bili zaštitno lice protesta.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike Miloš Vučević obišao je Topolu gde je razgovarao sa građanima, istakavši da blokaderi ne mogu da dekodiraju i da nam neće zabraniti da pišemo ćirilicom, verujemo u crkvu i postujemo trobojku.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije, Ana Brnabić, oglasila se na društvenoj mreži Iks povodom izveštavanja pojedinih crnogorskih medija o učešću predsednika Srbije Aleksandar Vučić na Samitu Evropska unija – Zapadni Balkan održanom u Tivtu.
Nacionalni savet crnogorske nacionalne manjine izražava zabrinutost zbog atmosfere tenzija, podela i optužbi koja je poslednjih dana pratila posetu predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića Crnoj Gori.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Vojska Srbije premostila je Veliku Moravu kod Svilajnca pa je tako pontonskim mostom Resavski kraj ponovo direktno povezan za Koridor 10 za putnička vozila, motore i pešake.
Završeni su prvi kilometri železničke pruge koja će povezati centar Beograda, Aerodrom Nikola Tesla i Surčin, saopštio je gradski menadžer Miroslav Čučković.
Mladić A. E. (26) teško je povređen u eksploziji na Zvezdari i amputirana mu je šaka, a uzrok eksplozije je, kako se nezvanično saznaje, topovski udar.
Skladište nafte pogođeno je u vazdušnom napadu na grad Jedi Kuju na Krimu, koji je pod ruskom kontrolom, rano ujutru 7. juna, preneli su kanali na društvenim mrežama.
Američki glumac Džejms Hendi poznat po ulogama u filmovima Top Gan: Maverik i Džumandži, izboden je na smrt u vlastitom domu u Los Anđelesu, saopštila je policija.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Domaći sladoled pravi se bez mašine za sladoled, a dobija se bogata, kremasta tekstura i dva različita sloja, jedan vazdušast od belanaca i jedan kremasti od žumanaca.
Pojedine rase mačaka imaju težak temperament i znaju da budu agresivne, ako neko dođe u njihov dom bez jasne dobrodošlice. Nakostreše se, sikću, jure i napadaju.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar