• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs/T. M.

22.05.2023

12:51

PRVI KADROVI IZ SPOTA JOVANE JEREMIĆ ZA PESMU "ROLEKS"! Voditeljka pokazala sat od 60.000 evra (VIDEO)

Promo

Estrada

PRVI KADROVI IZ SPOTA JOVANE JEREMIĆ ZA PESMU "ROLEKS"! Voditeljka pokazala sat od 60.000 evra (VIDEO)

Podeli vest

Jovana Jeremić snimala je kadrove svog prvog spota u kome je čak letela helikopterom, a na ruci nosila sat od 60.000 evra.

Jovana Jeremić počela je danas snimanje spota za svoju prvu pesmu "Roleks" a za istu tvrdi da će biti najveći hit na estradi. Voditeljka najgledaijeg Jutarnjeg programa letela je i helikopterom, a sve vreme je na svojoj ruci nosila sat vredan čak 60.000 evra.

- Životna želja  mi je da postanem pevačica i to mi se i ostvaruje. Pesma "Roleks" je o Jovani Jeremić kao seks simbolu Srbije, današnjice i Balkana. Imam jedan deo gde ćete i mene čuti. Radi se o mom životu- kaže voditeljka za Informer.

Foto: Promo

Jovana Jeremić pokazala "roleks" od 60.000 evra

Ona nam je otkrila i gde sve snima kadrove za ovaj visokobudžetni spot.

- Biće više lokacija i sve, sve je veoma skupo. Nosim na ruci "roleks" od 60.000 evra, vozim se u limuzini, helikopteru, snimali smo u Beogradu na vodi - izjavila je Jovana. 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Snajper osuđen za otmicu: Viši sud u Novom Sadu izrekao kaznu od 4,5 godine zatvora
Hronika

Snajper osuđen za otmicu: Viši sud u Novom Sadu izrekao kaznu od 4,5 godine zatvora

Povodom ponovljenog krivičnog postupka koji se vodi pred Višim sudom u Novom Sadu, po podignutoj Optužnici Višeg javnog tužilaštva u Novom Sadu protiv optuženog Slobodana Milutinovića Snajpera iz Novog Sada, zbog krivičnog dela otmica, učenjenog na štetu oštećene U. J, Više javno tužilaštvo u Novom Sadu obaveštava javnost da su, na osnovu prikupljenih i izvedenih dokaza tužilaštva, na glavnom pretresu dokazni navodi podignute optužnice.

16.01.2026

08:34

Traži se veštak: Suđenje trostrukom ubici odloženo četvrti put zaredom
Hronika

Traži se veštak: Suđenje trostrukom ubici odloženo četvrti put zaredom

Suđenje Goranu Džoniću (60), pravosnažno osuđenom na doživotnu robiju, po tužbi Stojanke Đokić iz Moravca koja je pokrenula parnični postupak za naknadu štete zbog ubistva njenog sina Gorana (57), snaje Gordane (56) i unuke Lidije Đokić (26) iz Aleksinca, odloženo je danas u Višem sudu u Nišu četvrti put zaredom. I ovoga puta razlog odlaganja bio je - veštak.

16.01.2026

07:30

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin