SEVNULO MEĐUNOŽJE BEZ GAĆICA! PIJANI GOST NAPADA BARBARU BOBAK?! Snimak uzburkao mreže, pevačica se odmah oglasila! (VIDEO)
Podeli vest
Na društvenim mrežama osvanuo je video-snimak sa jednog slavlja, na kome pijani gost podiže pevačicu uvis i mlati njome levo-desno. Korisnici mreža tvrde da je u pitanju Barbara Bobak!
Devojka koja veoma liči na mladu pevačicu Barbaru Bobak zabavljala je goste na jednom veselju kada joj je u toku pesme nepoznati muškarac prišao sa leđa, podigao i počeo sa njom, ko sa lutkom, da skače i igra.
Poznate ličnosti domaće scene neretko znaju da otkriju javnosti deo svoje privatnosti, doma u kome žive i gde su sa porodicom napravili luksuzni raj.
23.05.2023
12:53
Pevačica koja je bila odevena u crnu mini-haljinu otrgla se u jednom trenutku iz naručja nasrtljivog gosta i tada pokazala više nego što je trebalo.
Njoj se haljina podigla i sevnulo je međunožje, kako se čini, bez gaćica.
Foto: Instagram/printscreen
Vidno izrevoltirana pogledala je u pravcu pijanog gosta, nešto mu rekla i nastavila sa pesmom.
Na mrežama su se razbuktali komentari da je na spornom snimku upravo Barbara Bobak, a mi smo je okrenuli kako bi razjasnili celu situaciju i čuli njenu stranu priče.
- Videla sam taj snimak, to nisam ja! Ova žena ima 40 godina, ja sam zgodnija deset puta. Da je meni neko ovo uradio, ubola bih ga nožem, ne bih samo prevrnula očima. Svadba bi tada bila završena - rekla je Barbara za Informer.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Vlast u Iranu faktički je prešla u ruke generala Korpusa čuvara islamske revolucije, iako je zvanično saopšteno da je naslednik ubijenog ajatolaha Alija Hamneija njegov sin Modžtaba Hamnei, objavio je Njujork tajms.
Da li ste ikada čuli da državni organ, umesto da demantuje navode o kriminalu u sopstvenim redovima, kaže: „Tačno je sve što pišu, evo vam link“? Upravo to se dogodilo.
Francuski predsednik Emanuel Makron ohrabren munjevitom obnovom čuvene katedrale Notr Dam, rešio je da istim tempom "pogura" i industriju - on je najavio čak 150 velikih industrijskih projekata širom zemlje, u 63 departmana, ukupne vrednosti neverovatnih 71 milijardu evra!
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić boraviće u Republici Francuskoj, gde će učestvovati na Međunarodnoj konferenciji o globalnoj politici (World Policy Conference – WPC), koja će biti održana u Šantiliju 25. aprila.
U Srbiji se ujutru na jugozapadu, jugu i jugoistoku Srbije očekuje ponegde slab prizemni mraz, dok će tokom dana biti pretežno sunčano i toplo uz slab i umeren razvoj dnevne oblačnosti. Jutarnja temperatura biće od 2 do 10 stepeni, a najviša dnevna od 18 do 22 stepena.
E. D. (49) iz Goražda usmrtio je u sredu svoju dvogodišnju ćerku u selu Kabernik kod Višegrada, a potom izvršio samoubistvo. Ovaj surovi zločin mnoge je podsetio na ubistvo Petre Budimirović (2), koju je 4. oktobra 2022. u Vršcu ubio njen otac Marko tako što ju je udavio u kofi vode, a onda se obesio.
Rat do istrebljenja pripadnika nekada jedinstvenog crnogorskog klana, koji se 2014. pocepao na dve kriminalne grupe posle nestanka 200 kilograma kokaina iz štek-stana prve žrtve obračuna Gorana Radomana, i dalje traje, što ukazuje i činjenica da je hapšenjem plaćenika "škaljaraca" isplivala i istina o nestanku 400 kilograma droge 2018. koju su čuvali dvojica iz suparničkog klana.
D. G. K. (47), iz Sente, preminuo je u Univerzitetskom kliničkom centru Vojvodine u Novom Sadu, nakon što je zadobio teške telesne povrede u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u četvrtak oko 12.30 sati u Adi.
Beogradska policija traga za grupom razbojnika koji su sinoć, nešto pre ponoći, brutalno napali i opljačkali radnika obezbeđenja na gradilištu u Železniku.
Trogodišnje dete iz Podgorice poginulo je sinoć u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila oko 21.00 čas u Sutomoru, u neposrednoj blizini marketa “Idea”, saopšteno je iz Uprave policije Crne Gore.
Vrhovni vođa Islamske revolucije Sejed Modžtaba Hoseini Hamnei poručio je da izuzetno jedinstvo iranske nacije izaziva raskol među neprijateljima i jača nacionalnu koheziju
Odlazeći ministar spoljnih poslova Mađarske Peter Sijarto odbacio je tvrdnje da Rusija poseduje kompromitujući materijal protiv njega ili odlazećeg premijera Viktora Orbana, ocenjujući da su takve optužbe uvredljive i politički opasne.
Američki predsednik Donald Tramp nije pozvao ruskog predsednika Vladimira Putina na samit G20 u Majamiju, iako smatra da bi njegovo prisustvo na tom skupu bilo korisno.
Evropska unija dodatno komplikuje sopstvenu energetsku poziciju novim sankcijama protiv ruskih banaka, jer se otvara pitanje kako će ubuduće plaćati isporuke ruskog gasa, upozorio je predstavnik Rusije Kiril Dmitrijev.
Leskovac je od sada i zvanično prestonica kulture Srbije za 2026. godinu, rekao je sinoć resorni ministar Nikola Selaković na svečanosti u leskovačkom Kulturnom centru, gde je otvorio program Prestonica kulture Srbije za 2026. godinu.
Rat između Austrije i Pruske koji se pominje u seriji "Katarina Velika" zapravo je poznat kao Rat za bavarsko nasleđe, manje poznat, ali politički izuzetno značajan sukob u evropskoj istoriji 18. veka.
Ako tek sada prvi put čujete za Kivinovu metodu, niste jedini. Iako se ovaj trik za oralni seks na internetu opisuje kao "revolucionaran", mnogima je još uvek potpuno nepoznat.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar