ANASTASIJA I GUDELJ OTIŠLI NA OSTROG! Nakon gubitka bebe posetili svetinju, evo koje molitve im je pročitao monah
Podeli vest
Pevačica Anastasija Ražnatović pre nekoliko dana u tajnosti je boravila u manastiru Ostrog. Kako od izvora saznaju domaći mediji, ćerka Cece Ražnatović ovu svetinju je posetila u društvu svog verenika Nemanje, njegovog brata Dragiše i njegove devojke.
Anastasija je, nakon što se vratila iz Španije, nekoliko dana boravila u porodičnoj kući na Dedinju, a zatim se s dečkom uputila u Trebinje, gde su proveli nekoliko dana, kako bi se odmorili i uživali nakon teškog perioda koji je iza njih. Oni su po povratku iz Trebinja odlučili i da posete jednu od najvećih svetinja u Crnoj Gori.
Drugoplasirana učesnica rijaliti šou programa "Zadruga 6", Ana Ćurčić, u svom prvom intervjuu posle završetka šeste sezone sumirala je utiske, progovorila o bivšem suprugu Zvezdanu Slavniću, odnosu sa kumom Milenom Kačavendom,
12.06.2023
19:06
Foto: Instagram
Nemanja Gudelj i Anastasija Ražnatović
- Anastasija je došla u manastir kako bi celivala mošti Sv. Vasilija. Bila je u društvu dečka Nemanje, njegovog brata i još jedne devojke, koja ga je sve vreme grlila. Anastasija se trudila da bude krajnje neprimetna. Ponašala se kao i svi obični vernici. Bila je bez šminke, u teksas jakni. Delovalo je da je dosta smršala, sve ovo loše što joj se dogodilo ostavilo je traga na njoj. Čim su došli, dežurni monah im je pročitao molitve za zdravlje i spasenje. Zadržali su se neko vreme u Gornjem manastiru, kupovali su neke suvenire i zapalili sveće. Anastasija i braća Gudelj nisu želeli da se zna da su bili na Ostrogu, pa nisu objavljivali ni slike sa ovog hodočašća na svojim društvenim mrežama, za razliku od posete Hercegovini, kad su podelili nekoliko fotki. Ipak, iako se pevačica trudila da bude neprimetna, neki posetioci manastira su je prepoznali i zamolili za fotografiju. Ona ih nije odbila, iako joj tog dana i nije bilo do slikanja - ispričao je navodno izvor za Kurir.
Podsetimo, Anastasija se u nedelju po podne vratila u Beograd, gde je sa istom ekipom s kojom je posetila i Ostrog viđena na aerodromu nakon kraćeg odmora u Trebinju.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Raka
pre 2 godine
Prenesite I'm da ona uradi test na insulinsku I trombofiliju I sve ce biti ok
Drugoplasirana učesnica rijaliti šou programa "Zadruga 6", Ana Ćurčić, u svom prvom intervjuu posle završetka šeste sezone sumirala je utiske, progovorila o bivšem suprugu Zvezdanu Slavniću, odnosu sa kumom Milenom Kačavendom,
Međunarodne rezerve Rusije dostigle su istorijski maksimum od 826,8 milijardi dolara zaključno sa 30. januarom, saopštila je Centralna banka Rusije, navodeći da je reč o najvišem nivou zabeleženom do sada.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da se država na čelu sa predsednikom Aleksandrom Vučićem danonoćno bori za naš narod na KiM i dodao da najveću cenu Srbi na KiM plaćaju zbog pogubne politike bivše vlasti.
Član Visokog saveta tužilaštva Miroslav Đorđević apelovao je na članove Izborne komisije tog Saveta da u najskorije vreme preduzmu sve što je moguće da se sprovede odluka Ustavnog suda i da se ponove izbori za nove članove Saveta iz reda javnih tužilaca na određenim biračkim mestima.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da je završena rekonstrukcija objekta u Ljermontovljevoj ulici broj 12a u Beogradu i da će službe koje su u njemu smeštene ponovo početi sa radom u ponedeljak, 9. februara 2026. godine.
Vladan Dimitrijević (49) negirao je danas u Višem sudu u Beogradu da je pokušao da ubije oca Mihaila 29. aprila prošle godine u njihovoj kući u selu Zaklopača pored Beograda.
Duško G. (56) koji je osumnjičen da je ubio Aleksandru Š. (44) u Nišu, uhapšen je u selu Nozrina kod Aleksinca, a očevidac hapšenja za Informer detaljno opisuje kako je izgledala akcija policije.
Danas se u Omanu održavaju pregovori Irana i SAD o teheranskom nuklearnom programu. Tok dođagaja koji bi mogao da odredi dalju sudbinu Bliskog istoka pratite uživo na Informer.rs.
Ruske snage napreduju duž cele linije fronta različitim intenzitetom, a aktivna zona borbenih dejstava se proteže 1.200 kilometara, izjavio je danas vrhovni komandant Oružanih snaga Ukrajine Aleksandar Sirski.
Beogradska policija uhapsila je S. H. (40) i ukrajinsku državljanku S. T. (23) zbog sumnje da su iz galerije ULUS ukrali sliku Zdravka Vučinića "Uspenje"
Smršao čitavih 90 kilograma, obrijao glavu i pustio sedu bradu, pa mnogi iz prve nisu shvatili da se radi o Džoni Hilu, holivudskom glumcu kog publika poznaje kao debeljuškastog komičara.
Ljiljana Lašić, legendarna Tina iz serije "Pozorište u kući", napustila je arhitekturu zbog braka, a kasnije i samu slavu kada ju je popularnost počela gušiti.
Ako ste do sada koristili Jutjub u pozadini na Android uređaju bez pretplate, stižu loše vesti od Gugla. Kompanija je zvanično potvrdila da će uskoro ukloniti metod koji je godinama omogućavao besplatno puštanje videa u pozadini.
Ukoliko vam treba ideja za brz, zasitan i ukusan ručak ili večeru, predstavljamo vam fenomenalnu domaću pitu koja je uz hladan jogurt ili kiselo mleko obrok iz snova.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar