Na mrežama se pojavio snimak koji je nastao neposredno pre Sorajinog hapšenja, a kojem se vidi kako se starleta provodi u klubu.
Soraja Vučelić privedena je jutros u Budvi zbog vožnje pod dejstvom alkohola.
Starletu je saobraćajna policija zaustavila jutros oko pet časova, kada je nakon urađenog alkotesta utvrđeno da je vozila sa jednim promilom alkohola u krvi.
Foto: ATAimages
Sud za prekršaje kaznio je Soraju novčanom kaznom od 600 evra, kao i zabranom upravljanja vozilima u trajanju od tri meseca. Pored toga, starleta je dobila i tri kaznena boda, prenose "Vijesti".
Soraja se pre hapšenja ludo provodila na nastupu Aleksandre Prijović, a društvo su joj pravili prijatelji. Sada se na mrežama pojavio Sorajin snimak iz diskoteke na kojem se vidi kao se ona ljubi sa drugaricom, dok se oko njih nalazi velika količina alkohola.
Jeleni Karleuši ugašen je Jutjub kanal samo devet dana pred objavljivanje novog albuma "Alfa", a ona je sama potvrdila da je to delo novog vlasika autorskih prava većine njenih pesama - Aleksandra Radulovića Fute kojeg je nazvala "ucenjivač".
Današnji gosti u sklopu zabavnog dela Jutarnjeg programa kod voditelja Milija Čolića na televiziji Informer bili su bivša zadrugarka i frizerka Milica Kemez, pevač Nikola Pavlović i šminker Srđan Kris.
Soraja Vučelić puštena je iz pritvora potvrdili su službenici policijske stanice u Budvi nakon što je rano jutros privedena zbog vožnje u alkoholisanom stanju.
Povodom obeležavanja 28. godina zločinačke akcije "Oluja" koju su Hrvati sproveli nad nedužnim srpskim narodom na području Banije, Like, Korduna i Severa Dalmacije, ekipa Informera razgovarala je sa scenaristkinjom i književnicom Natašom Drakulić koja je preživela ove strašne trenutke.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Jeleni Karleuši ugašen je Jutjub kanal samo devet dana pred objavljivanje novog albuma "Alfa", a ona je sama potvrdila da je to delo novog vlasika autorskih prava većine njenih pesama - Aleksandra Radulovića Fute kojeg je nazvala "ucenjivač".
Na sedam fakulteta Beogradskog univerziteta skaču cene školarina. Poskupljenje su najavili Fakultet organizacionih nauka, Mašinski fakultet, Ekonomski, Pravni, Filološki, Tehnički fakultet u Boru i Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja.
Šef poslaničke grupe SNS u Skupštini Srbije Milenko Jovanov podsetio je danas na vlast Demokratske stranke do 2012. godine, kada su kriminalci kupovali firme po Srbiji uz dozvolu tadašnje Vlade Srbije i pokrajinske vojvođanske vlade.
Srđan Jovanović i Marko Stepanović, voditeljski dvojac "Mentalnog razgibavanja" na tajkunskoj televiziji "Nova S" govorili su o blokaderskoj obmani javnosti predstavljajući je kao "pametan taktički potez".
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike Miloš Vučević poručio je da očekuje važne i dobre vesti za Srbiju od predstojeće posete predsednika Aleksandra Vučića Kini.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Poslednjih godina sirak je sve zastupljeniji na poljima jer dobro podnosi sušu i toplu klimu, a troškovi setve su neznatno niži zbog semena koje je jeftinije u odnosu na kukuruz.
U nedelju, 24. maja, u manastiru Tumane svečano će biti obeležena dva velika jubileja – 90 godina od obretenja moštiju Svetog Zosima Tumanskog Čudotvorca i deset godina od obnove velike tumanske litije.
Mnogi vernici se pitaju da li mogu da uđu u crkvu kada na sebi imaju bermude i papuče. Veroučitelj Aleksandar Đurđević kaže da Bog ne gleda garderobu, već srce čovekovo.
U sarajevskoj Opštini Centar, na putu raskrsnice ulica Terezija-Vrbanja, juče se oko 18.25 časova, dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je jedna osoba povređena.
Policija je presretačem jutros, oko 2 časa, na teritoriji opštine Novi Beograd, zaustavila V. T. (20) koji se upravljajući vozilom marke "folksvagen golf" kretao brzinom od 182 kilometra na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 80 kilometara na čas.
Sve više žena, uključuje se u aktivnosti kriminalnih klanova, često zauzimajući važne i složene uloge, na tu temu govori kriminolog Ratomir Antonović za Informer.rs
Veljko Belivuk i Marko Miljković kojima se pred sudom u Beogradu sudi za sedam ubistava, a pred Višim sudom u Podgorici za likvidacije Damira Hodžića i Adisa Spahića, zatražili su da im se omogući da suđenja u Crnoj Gori pate uživo, putem video-linka.
Dnevni red posete ruskog predsednika Vladimira Putina Pekingu pokazuje da Kina ruskom lideru daje izuzetno važan politički tretman, mnogo širi i sadržajniji od protokola koji je pratio nedavnu posetu američkog predsednika Donalda Trampa.
Sjedinjene Američke Države razmatraju mogućnost direktne vojne intervencije na Kubi, pošto blokada i ekonomske sankcije nisu slomile vlasti u Havani, piše Politiko pozivajući se na izvore upoznate sa razgovorima u Vašingtonu.
Ruska vojska od 19. do 21. maja održava vežbe za pripremu i upotrebu nuklearnih snaga u uslovima pretnje agresijom, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Mnogi korisnici interneta smatraju da znaju kako da naprave bezbednu lozinku, ali stručnjaci za sajber bezbednost upozoravaju da su brojna pravila kojih se ljudi godinama pridržavaju danas zastarela i nedovoljna za zaštitu naloga.
Ruže mogu uspešno da se gaje i u saksijama, ali samo uz pravilnu negu i odgovarajuće uslove. Stručnjaci otkrivaju kako da vaše ruže budu bujne i pune cvetova, ali i koje greške obavezno treba izbegavati.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar