(FOTO) Dekolte eksplodirao! Razbarušena kosa, grudi kao zrele lubenice! Seksi Milena ponovo napravila lom!
Milena Popović ponovo je odradovala svoje pratioce na Instagramu izazovnom fotografijom
13.08.2023
14:01
printscreen
Estrada
Pevačica je rođena 1. januara 1977. godine u Bihaću kao Azra Kolaković, dok umetničko ime Dona Ares najbolje govori ko je ona zapravo bila: donna na italijanskom znači žena, a Ares je u grčkoj mitologiji bog rata - dakle, Žena ratnik.
Dona potiče iz porodice muzičara, te nije čudno što je i ona krenula baš tim putem. Završila je nižu i srednju muzičku školu, kao deovjčica nastupala na brojnim muzičkim festivalima. Već je sa 14 godina u rodnom mestu počela da nastupa sa lokalim rok bendom "Camino Verde", a sa 16
je napisala svoje prve pesme. Imala je želju da nastavi da se školuje na inostranoj muzičkoj akademiji, ali ju je rat u BiH sprečio u toj nameri. Ipak je uspela da završi muzičku akademiju i upiše studije engleskog jezika i njiževnosti.
Godine 1997. prvi put je nastupala pod imenom Dona Ares na hrvatskom izboru za pesmu Evrovizije. Iste godine ostvaruje veliki uspeh sa pesmom "Kazna" na festivalu Bihać, nakon kojeg su njeni hitovi bili visoko rangirani na svim muzičkim listama u Bosni i Hercegovini.
Godine 1998. snima svoj prvi studijski album "Ti me više ne voliš" u Duizburgu, a 2000. godine duet sa pevačem Halidom Bešlićem, pod nazivom "Sviraj nešto narodno".
Pet godina nakon toga doživljava veliki uspeh u Srbiji sa pesmom "To mi nije trebalo", a nakon Srbije u Hrvatskoj, Sloveniji, Makedoniji i Crnoj Gori postaje mega zvezda i održava veliki broj koncerata. Godine 2015. pokazala se kao izvrsna spisateljica objavivši knjigu "Soba za nikoga".
Pri pomisli na Donu Ares prva asocijacija nam je nežna plavuša snažnog glasa i neobičnih slika na koži, koje bismo pre očekivali na nekom krupnom muškarcu. Ali, tetovaže za nju nisu bile samo šaranje, one su bile način da oslika svoj život neprekidnu borbu sa "demonima".
Džavid Ljubovci je široj javnosti poznat kao muž pokojne pevačice, Džavid je i pre ljubavi sa Donom, bio izgrađeni muzičar, gitarista, kompozitor i producent. Džavid je sarađivao sa brojnim velikim imenima sa javne scene, ističući da se neće ponoviti glas koji je imao Šaban Šaulić, Džej Ramadanovski, ali i Dona Ares.
Dona i Džavid emotivnu vezu započeli su devedesetih godina, dok su se 2011. godine venčali. Brak je bio idiličan, a onda su se pojavili nepremostivi problemi među njima, da bi pevačica čak svojevremeno objavila i na Instagramu da je izgubila poverenje u svog supruga.
- Gotovo je i nije mi žao! Gde nema poverenja tu nema ničega! Nikada! Zbogom, hej hej… - napisala je Dona tada uz fotografiju na kojoj je precrtan Džavid.
Njihova veza je bila ispunjena turbulencijama, ali je ona opisivala da joj je Džavid bio velika podrška tokom borbe sa opakom bolešću. Neposredno pred njenu smrt su se rastali, a iz njegovih reči neposredno posle sahrane možemo zaključiti da su imali problema u vezi:
- Kada čovek dođe u fazu gde je svestan da odlazi, ne treba mu zamerati na tome što kaže. Tako nisam ni ja. Mi koji nismo prošli kroz to ne možemo o tome ni govoriti. Ona i ja smo prošli kroz razne faze i znamo u našim srcima da nikada ništa loše nismo mislili o našem braku. Ne zameram joj, znam da u dubini duše nije mislila ništa loše - rekao je Džavid.
Uprkos tome što nikada nije odustajala od života, čini se da je život odustao od nje. Napustila nas je 2. oktobra, 2017. godine kada je imala 41 godinu. Pevačica je u 39. godini saznala da boluje od teškog oblika karcinoma, a onda je krenula njena borba.
Dva puta je uspela da pobedi bolest, ali bi se ona svaki put vraćala. Treći put bio je koban po nju. Njena borba praćena je od samog početka, svi su mislili da će se izvući, da će preživeti tu opaku bolest, ali nažalost to se nije desilo. U jednom gostovanju u jednoj emisiji, Dona je otkrila zbog čega misli da je dobila rak.
Foto: printscreen
- Znam da će me napasti svi, ali ja mislilm da je mene lično otrovalo mleko - rekla je pevačica.
Otvorena i direktna, ova mlada kantautorka delila je sa svojim fanovima sve korake borbe, pa čak i one najteže. Njeni svakodnevni postovi o hemoterapiji, gubitku kose, mučnini i patnji su prerasli u najvažniju medijsku kampanju za borbu protiv raka. Bez ikakve patetike ili ublažavanja, ona je govorila kako se čovek oseća posle hemoterapije, šta ona čini organizmu i koliko je težak oporavak.
Do poslednjeg dana bila je vedrog duha i nasmejana, a na društvenim mrežama delila je svoja najintimnija osećanja.
- Još uvek sam dobro!!! Podnošljivo je, iako već osećam i vidim, uostalom, kako polako bledim - napisala je tada Dona, koja je ubrzo zatim preminula.
Pet dana pre smrti postavila je još jednu fotografiju na svoj Instagram. Postavila je sliku pre opake bolesti, na kojoj je izgledala najbolje i napisala - "Voli vas vaša Dona Ares".
Najtrgičnije reči nakon gašenja života mlade pevačice izustila je njena neutešna majka obćavajući da će ispuniti poslednju želju donne Azre.
- Verujte mi da vremenom ne postaje lakše, samo teže, i jedino što me održava jesu hrabrost i snaga koju nam je ostavila. Ko god kaže da vreme leči bol - laže. Živim tako što tugu čuvam isključivo za sebe. Preteško je i svaki novi dan je teži. Kada je shvatila da dolazi njen kraj i da ne može dalje, nama koji smo ostali iza nje očitala je lekciju i poručila: Do poslednjeg trena morate biti jaki, boriti se svakog dana iz početka. Naravno, mi se trudimo da ispunimo njenu želju - rekla je Donina majka svojevremeno.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Profesor Čedomir Antić, govorio je o stanju na fakultetima, ali i o stotinam miliona evra koji su upumpani profesorima i dekanima kako bi došlo do blokada i nasilnog rušenja vlasti.
21.12.2025
23:45
Blokaderi su po ko zna koji put pokazali da preziru sve što ima veze sa Srbijom i srpskim narodom.
21.12.2025
22:40
Premijer Albanije Edi Rama izjavio je da je sudski proces protiv bivših lidera terorističke OVK u Specijalnom sudu u Hagu "farsa i teška nepravda, ne samo prema pojedincima već prema celom narodu Kosovu".
21.12.2025
21:10
Prof. dr Vojislav Šešelj istakao je kako je siguran da u vezi sa slučajem "Generalštab" postoji ozbiljna zavera i da je neophodno da predsednik Srbije Aleksandar Vučić angažuje tim stručnjaka i podnese prijave.
21.12.2025
23:14
Pukovnik Veselin Šljivančanin govorio je o svom učešću u ratu, geopolitičkoj situaciji u svetu, ali i o tome da li mu je bilo teže na ratištu ili Haškom tribunalu.
21.12.2025
22:00
Desetogodišnjak iz Osjeka u petak je teško povređen nakon što mu je petarda eksplodirala u ruci. Lekari su bili prinuđeni da mu amputiraju dva prsta leve ruke.
21.12.2025
21:46
Određena dokumenta imaju neograničen rok važenja i instutucije ih prihvataju isključivo u originalnim formatima, pa je važno držati ih uvek na sigurnom.
21.12.2025
21:00
Uveliko je počela sezona novogodišnjih praznika, a s njom i povećani troškovi. Zbog toga stručnjaci upozoravaju na ključne korake koji mogu pomoći da se uštedi novac i očuva kućni budžet koliko god je to moguće.
21.12.2025
18:16
Smeštajni kapaciteti širom Srbije za najluđu noć gotovo su popunjeni, a nekolicina privatnih apartmana i hotela još uvek nudi smeštaj čija cena se kreće od 2.000 do čak 270.000 dinara, u zavisnosti od grada.
21.12.2025
16:00
Trojici Sudanaca amputirane su noge, a dvojici od njih i ruke, nakon što su se smrzli na Plješevici, potvrdio je doktor iz Univerzitetskog kliničkog centra Tuzla Nedim Smajić.
22.12.2025
00:03
U selu Ratkovac u opštini Orahovac danas je u ranim jutarnjim satima izbio požar u Centru porodične medicine, pri čemu je potpuno izgorelo ambulantno vozilo, a policija traga za jednim osumnjičenim.
21.12.2025
23:41
Teška saobraćajna nezgoda dogodila se večeras u Surčinu, kod skretanja za Aerodrom.
21.12.2025
23:00
Jevto Jevtić, navodni vođa navijača "Taurunum bojs" iz Zemuna, koji je brutalno napadnut u sačekuši u petak oko 23 časa, kada je na njegovo vozilo ispaljen rafal metaka, od ranije je dobro poznat policiji.
21.12.2025
21:19
Državljanin Srbije uhapšen je u okolini Bolonje zbog ilegalnog uzgajanja i prodaje čak 200 štenaca rase maltipu, mešanaca maltezera i pudlice, koje je prodavao po ceni od 800 evra po štenetu.
21.12.2025
18:32
Na društvenim mrežama danas se pojavio snimak na kojem se vide ruski tenkovi koji u borbenim dejstvima u Ukrajini koriste dodatni oklop napravljen od transportnih kontejnera.
21.12.2025
23:20
Izraelski ministar nacionalne bezbednosti Itamar Ben-Gvir izneo je novi radikalni predlog, navodeći da bi palestinski zatvorenici trebalo da budu smešteni u objektima okruženim - krokodilima.
21.12.2025
23:00
Dokumenti otkrivaju da je FBI 1996. godine primio prijavu Marije Farmer, slikarke koja je radila za Džefrija Epstina, da je on ukrao gole fotografije njenih sestara i tražio slike devojčica pored bazena, ali da tada nije preduzeo značajne mere.
21.12.2025
22:40
Dok hiljade turista i dalje posećuju Rovaniemi u potrazi za Deda Mrazom i vožnjama sa irvasima, finski grad u Laponiji postaje sve važnija lokacija za međunarodne vojne aktivnosti.
21.12.2025
22:20
Ruski predsednik Vladimir Putin koristio je veze sa saudijskim prestolonaslednikom Mohamedom bin Salmanom kako bi Stiva Vitkofa odredio za svog preferiranog sagovornika iz Trampove administracije, objavio je Vol Strit Žurnal.
21.12.2025
22:00
Američki glumac Džejms Renson, poznat po ulozi Ziggyja Sobotke u kultnoj HBO-ovoj seriji The Wire, preminuo je u 46. godini života.
21.12.2025
21:15
Još jedan video napravljen veštačkom inteligencijom na kome su prikazani setovi i glumci iz najpoznatijih domaćih filmova i serija postao je viralan na društvenim mrežama.
21.12.2025
14:49
Holivud je u šoku nakon što su Rob Reiner i njegova supruga Mišel Singer Rajner brutalno ubijeni, a za zločin joptužen njihov sin Nik kome je dijagnostifikovana šizofrenija.
21.12.2025
14:17
Tokom snimanja čuvene uvodne scene filma "Vrisak" glumica Dru Barimor je, ni ne znajući, pozvala 911, a policija ozbiljno poverovala da se odvija stvarni zločin.
21.12.2025
14:15
Čačkanje nosa sada je povezano sa povećanim rizikom od razvoja Alchajmerove bolesti, pokazalo je novo istraživanje australijskih naučnika.
21.12.2025
20:00
Pavlova venac je elegantan desert koji spaja hrskavu puslicu, bogat šlag i sveže bobičasto voće, savršen za prazničnu sezonu.
21.12.2025
18:00
Istraživanja otkrivaju zanimljive informacije o tome kako krvna grupa može uticati na zdravlje i karakteristike ljudi.
21.12.2025
12:45
Zimski začini koje obično povezujemo sa medenjacima i praznicima mogu imati mnogo širu primenu od same poslastice.
21.12.2025
16:30
Novo istraživanje otkriva da su najpoželjniji elementi u intimnim odnosima reči ohrabrenja, konkretno "sviđa mi se to", koje 76% ispitanika smatra najuzbudljivijima.
21.12.2025
23:20
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar