Samo dan nakon što je Tanja Savić objavila fotografiju sa 11 godina mlađim dečkom Muhamedom Mukijem Bešićem, njen bivši momak Draško Stanivuković pokazao je svoju novu izabranicu Andreu Lužiju. A javnost se odmah zapitala ko je lepa Andrea.
Stanivuković je objavio njihove zajedničke fotografije sa Manjače, a i mlada brineta je to isto objavila na svom duštvenom nalogu. Andrea i Draško su već nekoliko meseci zajedno sudeći po njihovoj zajedničkoj fotografiji koju je Lužija objavila u maju.
Foto: Instagram prntscreen/andrea.luzija
Prema društvenim mrežama, Andea je iz Banjaluke, gde i živi, završila je Srednju poslovnu školu, a studirala je Fakultet političkih nauka Univerziteta u Banjaluci, što je najverovatnije, sem lepote, fasciniralo gradonačelnika.
Iako je već objavljivala zajedničke fotografije sa Draškom, nije promenila svoj status na društvenoj mreži Fejsbuk, gde i dalje piše da je slobodna.
Andrea voli da putuje i uživa na luksuznim destinacijama. Prema fotografijama koje je objavila boravila je u Italiji, Španiji, Grčkoj, Crnoj Gori, Hrvatskoj, a putovala je i luksuznim kruzerom gde je obišla skoro sva istorijska i mondenska mesta u Evropi.
Lužija, kad smo malo pretražili internet, videli smo da se bavi i modelingom. Naime, reklamira po hrvatskim medijima haljine i aksesoare što nije iznenađujuće s obzirom na to kakvo telo ima.
Foto: Instagram prntscreen/andrea.luzija
Podsetimo, Draško Stanivuković, otkako je ušao u političke vode, vodi i zanimljuv ljubavni život pa su ga tako mediji povezivali sa pevačicom Tanjom Savić, Kristinom Kijom Kockar, a poslednja devojka za koju je javnost znala, bila je Kristina Beronja, studentkinja Fakulteta za medije i komunikacije, koja se pored toga bavi i modelingom.
Filip Car po svemu sudeći ovoga puta nije na spisku učesnika "Zadruge 7 Elita", te vreme provodi u svojoj rodnoj Crikvenici gde je juče imao priliku da popije piće sa Sašom Popovićem o čemu je obavestio javnost.
Pevačica Tanja Savić verila se sa svojim 11 godina mlađim dečkom, a odao ju je ogroman dijamanski prsten. Međutim, to izgled anije sve, jer tanja pos vemu sudeći sada planiura da se preseli u Ameriku gde njen novopečeni verenik živi i ima razvijen biznis.
Tanja Savić konačno je pronašla sreću kraj 11 godina mlađeg pilota Muhameda Mukija Bešića, ali s bivšim suprugom Dušanom Jovančevićem nikako da raskrsti te joj je on odmah nakon vesti o njenoj veridbi, poslao poruku.
Jelena Karleuša nedavno je objavila čak dva albuma "Alfu" i "Omegu" i napravila opšti haos na estradnom nebu, a večeras održava prvi nastup nakon ove senzacije i to na manifestaciji "Gospojina" u Novom Bečeju.
Anđela Ignjatović Breskvica, jedna od najpopularnijih izvođača širom Balkana, zabranjena je u Banjaluci u kojoj je gradonačelnik Draško Stanivuković javno zatražio da njen koncert bude otkazan. Međutim, tu nije kraj, već su Breskvicu sada zabranili i u Vranju.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Filip Car po svemu sudeći ovoga puta nije na spisku učesnika "Zadruge 7 Elita", te vreme provodi u svojoj rodnoj Crikvenici gde je juče imao priliku da popije piće sa Sašom Popovićem o čemu je obavestio javnost.
Evropsko naoružavanje ušlo je u fazu u kojoj više nije problem samo politička odluka da se kupuje više oružja, već pitanje da li države uopšte mogu da plate ono što im je potrebno.
Evropa više ne govori o 2029. godini kao o dalekom roku za pripremu, već kao o poslednjoj liniji do koje NATO mora da bude spreman za najgori scenario — mogući direktan sukob sa Rusijom.
Osvanuo je novi snimak koji pokazuje pravo lice blokadera. Naime, ovo je još jedan dokaz totalnog sunovrata blokadera u provaliju iz koje nemaju spasonosno uže.
Bivša potpredsednica Vlade Srbije i ministarka saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović raskrinkala je omiljenu blokadersku mantru - da je novosadska nadstrešnica pala zbog korupcije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić učestvovaće danas u Bakuu na 13. Svetskom urbanom forumu (WUF13) koji će, prema očekivanjima organizatora, okupiti više od 41.000 učesnika iz oko 180 zemalja.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Zvanični srednji kurs dinara za evro u ponedeljak će biti 117,3945 dinara, što je neznatna promena u odnosu na juče, objavila je Narodna banka Srbije (NBS).
U Srbiji će ujutru iznad većeg dela zemlje biti pretežno vedro, samo na istoku i jugu očekuje se mestimično niska oblačnost, navodi se u današnjoj prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda.
Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana za 10 osoba osumnjičenih za učešće u brutalnom ubistvu i prikrivanju likvidacije Aleksandra Nešovića Baje(48).
Donald Tramp ponovo je poslao poruku Teheranu u svom stilu - ako Iran ne prihvati dogovor koji Vašington traži, američki udari mogli bi da se vrate još većom snagom.
Glumac Milan Lane Gutović se jednom nije pojavio na snimanju serije "Bela lađa", a razlog nedolaska na set i danas se prepričava kao jedna od najvećih anegdota ove hit serije.
Vlastimir Đuza Stojiljković važi za jednog od najvećih glumaca srpske kinematografije, a za života je često pričao o svom teškom detinjstvu. Tokom jednog intervjua ispričao je da je išao bos, pešaka čak od Niša do Beograda.
Muzeje u Srbiji je tokom 2024. godine posetilo 2.125.437 ljudi, objavio je Republički zavod za statistiku povodom Međunarodnog dana muzeja koji se obeležava 18. maja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar