Benjamin je otkrio kako su mu doktori odsekli deo pluća i podigli dijafragmu, zbog čega stalno ima neprijatan osećaj.
Nekadašnji takmičar "Zvezda Granda", Benjamin Kličić je za vreme velike američke turneje završio u bolnici, gde su mu doktori odsekli čak deo pluća.
Kako je sam Benjamin istakao, on je dugo imao problem sa plućima, koji je uspešno rešavao i nije mogao ni da zamisli da će mu se tako strašna situacija desiti u Americi.
Foto: Youtube printscreen
- Upravo u Americi mi se desilo nešto sto sam imao kao mali, a to se zove pneumotoraks. U kratkim crtama to je kada se pluća u mladosti prebrzo šire, a prsa ne i tad dolazi do pucanja tih "stena" od grudnog koša, a onda vazduh prolazi i stiska pluća i ako se ona ne šire dovoljno, dolazi do kolapsa i dišeš pomoću aparata čitav život. Hvala Bogu da sam to svaki put rešavao na vreme - ispričao je Benjamin.
Pevač je istakao kako su mu doktori smanjili deo pluća i podigli dijafragmu, zbog čega sada ima neugodan osećaj.
Foto: Youtube printscreen
- Odrezali su mi pluća, tačnije smanjili deo pluća i podiligli mi dijafragmu i sad stalno imam neki neugodan osećaj, ali takav je njihov postupak u Americi. Kod nas u Sloveniji je bolji postupak operacije, ali nisam stigao do Slovenije da to rešim. Posle operacije su mi rekli mi da što manje letim avionom i da prestanem da pevam, ali ne hvala. Muzika je moj život, ja volim da pevam i dok mogu ja ću to da radim. Kad te sve sruši, kad učiš kako treba da se diše, onda vidiš koliko je zdravlje velika blagodet od Boga - zaključio je Kličić za "Grand".
Dragana je otkrila da je loše uspomene vezuju za film "Slatko od snova" jer je njen veliki prijatelj preminuo za vreme snimanja filma, zbog čega je Mirkovićka u jednom momentu pomislila da se više neće baviti muzikom.
Bivša zadrugarka Milica Veselinović sinoć je gostovala u studiju kod Dušice Jakovljević, a tom prilikom je ušla u sukob sa voditeljem "Elite" Darkom Tanasijevićem.
Pevačica Luna Đogani porodila se i na svet donela drugu ćerku kojoj je dala ime Lana, a sada se prvi put obratilo fanovima i otkrila kako se oseća nakon carskog reza.
Mnoge javne ličnosti su ujedno i idoli svojim fanovima koji bi učinili takoreći sve za njih. Mnogi od njih su i istetovirali svoje omiljene poznate zvezde.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dragana je otkrila da je loše uspomene vezuju za film "Slatko od snova" jer je njen veliki prijatelj preminuo za vreme snimanja filma, zbog čega je Mirkovićka u jednom momentu pomislila da se više neće baviti muzikom.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević objavio je tokom današnjeg prvog Kolegijuma naše televizije ekskluzivne informacije kako je Beograd spreman da uvede recipročne mere Crnoj Gori nakon što je on u toj zemlji stavljen na crnu listu.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić predstavio je javnosti najnoviji, sveobuhvatni paket državnih mera koje su direktno usmerene na podizanje životnog standarda i ekonomsko osnaživanje svih građana naše zemlje.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oštro je odgovorio na pitanje tajkunske novinarke Žane Bulajić sa N1, tokom obraćanja javnosti, na kojem je predstavio nove pakete državnih mera usmerenih na unapređenje životnog standarda i ekonomsko osnaživanje građana Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na pitanje novinarke Žane Bulajić sa tajkunske N1, o tome odakle će biti obezbeđena sredstva za najavljene mere i da li će novac biti izdvojen iz budžetske rezerve.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da studentska lista prvo treba da izađe zvanično sa imenima ljudi koji ih predstavljaju i dodao da će građani na izborima odlučiti o budućnosti Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, predstavio je nove ekonomske mere. On je obraćajući se iz Predsedništva kazao da je blokaderka na jučerašnjem skupu izgovorila nešto što ni premijer lažne države Aljbin Kurti nikada nije rekao.
Na predstavljanju novih mera, predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će država uložiti novac u nabavku novih lekova i omogućiti da pacijenti u Srbiji dobiju savremenije terapije za lečenje raka i drugih teških bolesti.
Ministarstvo odbrane saopštilo je danas da je u centrima za obuku Vojske Srbije u Somboru, Valjevu i Leskovcu u toku period intenzivnog osposobljavanja vojnika koji su služenje vojnog roka započeli početkom ovog meseca.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je novu podelu turističkih vaučera za odmor u Srbiji, ističući da će biti podeljeno 30.000 vaučera u vrednosti od po 10.000 dinara.
Energetsko povezivanje ključno je za energetsku sigurnost Balkana i jugoistočne Evrope, jer samo dobro povezane zemlje mogu biti energetski bezbedne i otporne na energetske šokove i turbulencije, poručila je danas ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović, koja je putem video linka učestvovala na ministarskom panelu regionalne konferencije „Energetski zaokret 2“ u Tuzli.
Putevi opojnih droga se ukrštaju u Srbiji jer se nalazi na geografskoj sponi Evrope u Azije, kaže za Informer Marko Nicović, advokat i član svetske Asocijacije šefova policija.
Šest osoba poginulo je u pucnjavi u domu za brigu o mladima u centru grada Štadea u nemačkoj pokrajini Donjoj Saksoniji, preneli su danas nemački mediji.
Vrhovni sud Sjedinjenih Američkih Država odbio je zahtev predsednika te zemlje Donalda Trampa da preispita presudu kojom je obavezan da plati pet miliona dolara u građanskoj parnici zbog optužbi za seksualno zlostavljanje i klevetu, u slučaju koji je pokrenula spisateljica Elizabet Džin Kerol, prenosi Njujork tajms.
Ormuski moreuz, kroz koji prolazi oko trećina svetskog izvoza nafte, ponovo se našao na ivici ozbiljne krize, a formalni povod je tumačenje člana 5 američko-iranskog memoranduma, ali je suština spora u potpuno različitom razumevanju prava na kontrolu plovidbe.
Glumac Predrag Miki Manojlović odbio je reditelja Stivena Spilberga, a francuskom predsedniku Emanuelu Makronu je u lice rekao istinu o Kosovu i Metohiji.
Plaža Glifoneri, koja se nalazi oko 7 kilometara od Limenasa na ostrvu Tasos, predstavlja odličan izbor za sve koji žele da uživaju u mirnom ambijentu i prirodnoj hladovini.
Ako zadobijete opekotine od sunca, važno je da što pre pružite koži odgovarajuću negu. Osim što treba da rashladite kožu i unosite dovoljno tečnosti, oporavak mogu da olakšaju i pojedini prirodni sastojci.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.