• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/M.B.

27.10.2023

13:15

Iznajmljuje vilu za 2.400 evra dnevno! Neda Ukraden zarađuje brdo para, evo kako izgleda luks nekretnina (FOTO)

Shutterstock/printscreen/public

Estrada

Iznajmljuje vilu za 2.400 evra dnevno! Neda Ukraden zarađuje brdo para, evo kako izgleda luks nekretnina (FOTO)

Podeli vest

Neda Ukraden je nedaleko od Imotskog u Hrvatskoj, na placu pored svoje rodne kuće, izgradila luksuznu vilu koju rentira za ovu vrtoglavu cifru na jednom sajtu za izdavanje nekretnina.

Naime, pevačica navodno izdaje vilu od 2.377 evra pa naviše, sve zavisi od toga koje je doba godine i na koliko se dana vila iznajmljuje.

Foto: ATAIMAGES

 

Kako navodi gorenavedeni list, turisti koji se odluče da odmor provedu u ovoj vili moraju da plate kaparu od čak 500 evra.

Na sajtu, preko kog se vila izdaje stoji da ima pet spavaćih soba, garažu, parking i besplatan internet.

U vili se nalazi opremljena kuhinja, dnevni boravci, terase, ali i mašine za pranje veša, mikrotalasne pećnice, aparata za kafu... Tu su i kupatila, neka s kadom, a neka s tušem.

Vila poseduje i kamin, televizore u sobama i slično.

Foto: printscreen

 

Na terasama su ležaljke, ljuljaške, baštenska kuhinja s roštiljem, a postoji i malo igralište za najmlađe, bazen, džakuzi, ali i velnes soba sa saunom.

Kako se dalje navodi, pevačica je u vili zabranila pušenje, zabave i kućne ljubimce.

Nedina kuća u kojoj su se njeni roditelji venčali i gde je ona odrastala nalazi se odmah pored ove vile, na svega 30 minuta od mora.

Foto: printscreen

 

Sudeći po slikama koje kači na svoje društvene mreže, Neda voli da provodi vreme u svojoj rodnoj kući.

Foto: printscreen

 

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin