Stravične tvrdnje! "Otac Milice Pavlović tukao pevačicinu majku, dinara nije videla, molila ga je i za uloške!"
Podeli vest
Majka Milice Pavlović, Mirjana Đorđević, nikada u javnost nije želela da izađe sa teškom životnom pričom, a od pevačicine rođake saznajemo da je sa Miličinim ocem i njegovom porodicom prošla kroz pakao.
Milica Pavlovićprvi put je u emisiji "Amidži šou" predstavila oca Dragoslava i njegovu suprugu. Ipak, emotivan televizijski prilog u kojem je pevačica u superlativima govorila o bližnjima podsetio je da javnost, sem onoga što je Pavlovićeva sama iznela, ne zna mnogo o njenoj majci, Mirjani Đorđević.
Pevačica Tea Tairović prokomentarisala je za Informer žestoke prozivke muzičke zvezde Jelene Karleuše.
10.10.2023
13:17
- Sve što Milica priča je laž. Iz inata danas u medijima ističe svoju ljubav prema maćehi, jer je zatrovana od strane porodice. Mirjani čak i ne smeta njen dobar odnos sa Dragoslavljevom ženom Persom. Sećam se, uvek je govorila: "Daj Bože da se Dragoslav oženi, samo da nju više ne dira!" - počinje za Informer priču rođaka.
Provokativan snimak pevačice Jelene Karleuše izazvao je lavinu komentara na društvenim mrežama.
08.10.2023
12:15
Kako saznajemo, pevačicini roditelji u Švajcarsku su otišli sami i planirali su da je dovedu kada za to budu stekli uslove, ali se kasnije tome protivio upravo Dragoslav.
- Mirjana i Dragoslav su sedam godina bili u braku. Milica je imala četiri godine kada su se njih dvoje rastali. Usledilo je suđenje koje je trajalo isto toliko. Milica je tada napunila osam godina. Njena priča da je majka ostavila s mesec, dva je farsa. Kada je bila mala, odluka njenih roditelja je bila da ostane sa babom i dedom jer su njih dvoje u Švajcarskoj još uvek živeli u hotelu. Rekao je Dragoslav tada Miri: "Neka bude Milica kod mojih godinu dana dok se ne snađemo". Posle više nije ni želeo da je dovede u Švajcarsku. Mirjana je pravila i vizu, ali on nije dozvoljavao. Kupovala je i avionske karte. On je odbijao i na aerodrom da je vozi. Rekao joj je tada: "Ako sada odeš, ne vraćaj se!".
Četiri godine, koliko su proveli u braku, za majku Milice Pavlović bile su pakao.
- Dragoslav je Mirjanu mučio. Tukao je! Ona više nije mogla da živi sa njim i ostavila ga je. Doživljavala je svakakva ponižavanja od strane njega. Svih sedam godina, koliko je provela sa njim u Švajcarskoj, Dragoslav je raspolagao njenom platom. Dinar jedan Mira nije videla. Kada dobije menstruaciju, on je išao da joj kupi uloške. Dragoslav je bio loš od prvog dana prema njoj. Žena nije stigla ni da ga upozna, venčali su se posle samo tri, četiri nedelje.
Foto: ATAIMAGES
Zanimalo nas je i zbog čega Miličina majka nikada nije progovorila o svim nedaćama koje su je snašle.
- Mira je Milici pisala mnogo puta, ona pročita, ali joj ne odgovori. Htela je i lično da ode na Novi Beograd gde Milica živi, rekla je išla bi od vrata od vrata kako bi je pronašla. Mnogo puta su hteli mediji da je snime, ali njoj to ne treba. Mirjanu ne zanima šta će reći narod, zanima je mišljenje deteta. Njeno zdravstveno stanje danas nije najbolje. Ima visok šećer i proradila joj je štitna žlezda. Sa setom posmatra ćerkin uspeh i ponosi se, ali izdaleka. Nada se da će Milica kada bude bila i sama majka, uvideti kolika je to ljubav - završava za Informer Miličina rođaka.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zamenica tužioca Međunarodnog krivičnog suda (MKS) u Hagu Nažat Šamim Kan izjavila je danas da istraga o ruskoj "invaziji" na Ukrajinu ne može biti obustavljena zbog mirovnih pregovora.
Istoričar i univerzitetski profesor Čedomir Antić u potpunosti je razotkrio na koji način su blokaderi planirali Majdan, ali je govorio i o nasilju koje svakodnevno sprovode kako njihovi lideri tako i same pristalice blokaderske opozicije.
Poslanik Srpske napredne stranke Nebojša Bakarec komentarisao je najavljene izbore u Srbiji i poručio da će "borba biti teška i neizvesna zbog toga što blokaderi i opozicija imaju ogromnu finansijsku pomoć iz inostranstva".
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je da je u Raški danas održao sastanak sa predstavnicima Srpske liste i čestitao gradonačelnicima na preuzimanju dužnosti.
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Prema najnovijim prognozama, jak ciklon čiji se centar trenutno nalazi iznad Grčke i dalje utiče na vreme u regionu. Zbog njegovog delovanja u Srbiji preovlađuje oblačno vreme, a mestimično se očekuju i padavine.
Sjedinjene Američke Države žele da Evropa preuzme većinu konvencionalnih odbrambenih kapaciteta NATO, od obaveštajnih podataka do raketa, do 2027. godine, rekli su zvaničnici Pentagona diplomatama u Vašingtonu ove nedelje, što je kratak rok koji neki evropski zvaničnici smatraju nerealnim, prenosi Rojters.
Ukrajinski antikorupcijski biro NABU i SBU saopštili su da su razbili kriminalnu grupu na čijem čelu je poslanica Ana Skorohod iz stranke „Za budućnost“.
Evropska komisija kaznila je platformu Iks novčanom kaznom od 120 miliona evra zbog kršenja Zakona o digitalnim uslugama, saopštio je na brifingu u Briselu zvanični predstavnik Evropske komisije Toma Renje, prenosi TASS.
Nemački ministar spoljnih poslova Johan Vadeful oštro je reagovao na nedavno objavljeni dokument administracije Donalda Trampa, u kojem se tvrdi da Evropa u naredne dve decenije rizikuje „civilizacijsko brisanje“ zbog migracija i integracije u EU.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Posna lenja pita na čaše je mekana, sočna i mirisna, a priprema je jednostavna i praktična. Idealan kolač kada želite brz i ukusan desert bez mnogo komplikacija
Dr Dmitrij Jaranov, poznati kardiolog je otkrio da više nikada ne treba da pijete dijetalna pića. Iako se mnogi kunu u njih, nova velika studija pokazuje da vas rizici mogu ozbiljno iznenaditi.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar