"Mama, bila sam na stubu srama": Tea Tairović se kroz suze obratila ženi koja ju je rodila
Podeli vest
Mlada pevačica Tea Tairović od kada je na javnoj sceni nije krila da su joj roditelji najveća podrška, a sinoć se na koncertu u Sarajevu obratila publici i posvetila emotivne reči upravo svojoj majci.
Tea nije mogla da savlada suze dok je govorila o majci Božici kojoj je ovom prilikim odala počast.
Vesna Vukelić Vendi već 22 godine u skladnom je braku sa Branimirom Banjcem, nekadašnjim fudbalerom OFK Beograd, a on je retko viđen u javnosti do sada.
Kako se približavaju praznici, tako poznati dele svoje fotografije sa porodicom, prazničnu trpezu, novogodišnje ukrase, okićenu jelku, ali od 2018. godine to nije slučaj porodice Đoković.
10.12.2023
06:20
Naime, pevačica je pre no što je izvela svoju najemotivniju pesmu koja je posvećena upravo majci, odlučila da joj se obrati.
Kako je i sama rekla, te reči izgovorila je zato što njena mama nije bila prisutna na koncertu, inače u drugim okolnostima, odnosno da je bila tu, ne bi imala hrabrosti da izusti ni reč.
- Inače, verovatno svi znate imam samo dva albuma, uskoro će i treći sledeće godine i nadam se da ćete ga propratiti sa pažnjom. Ovo je jedna od mojih omiljenih mojih pesama i ovo što ću da kažem mogu samo da kažem zato što moja majka nije tu, inače ne bih mogla da izgovorim nijednu reč.
Foto: printscreen
Tea se zatim i direktno obratila Božici, koja joj je oduvek bila najveća podrška, a zatim i zaplakala.
- Mama, ja nisam uvek bila idelana žena, nisam bila idealni saradnik, nisam bila idealna ćerka... Mnogo puta sam bila na vrhu, mnogo puta sam sijala, a nekada sam bila i na stubu srama. Kroz šta god da sam prolazila, i to Vama kažem, život me je tome učio kroz šta god da prolazim, da ste najgore na svetu uvek jedna žena stoji tu sa vaše strane, drži vašu stranu makar bila fizički tu ili vas gledala negde. Za naše majke, na naše heroje.. Volite vaše majke - rekla je emotivno, pevačica koja se rasplakala na koncertu.
Zatim je nastavila da peva baladu "Ne brini majko", i u jednom momentu mama Božici čestitala i rođendan.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Vesna Vukelić Vendi već 22 godine u skladnom je braku sa Branimirom Banjcem, nekadašnjim fudbalerom OFK Beograd, a on je retko viđen u javnosti do sada.
Ozbiljne nesuglasice između nemačkog kancelara Fridriha Merca i predsednika Francuske Emanuela Makrona ometaju EU da formuliše jedinstven stav po pitanju rata SAD protiv Irana, navodi Berliner cajtung.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je država poslala na lečenje u inostranstvu 5.873 ljudi u prethodnih 12 godina i istakao da se puno sredstava izdvaja za inovativne lekove za decu i da će država nastaviti to da radi.
Profesor dr Vojislav Šešelj, predsednik Srpske radikalne stranke (SRS), progovorio je o 29. martu, za kada su zakazani lokalni izbori u 10 opština i gradova u Srbiji, kao i o tome šta se sprema za taj dan.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas slave Prepodobnog Gerasima Jordanskog, svetitelja koji je sve do danas ostao primer hrišćanima zbog posvećenosti veri. Veruje se da molitva ovom svetitelju čini čuda.
D. S. (34), žena koja je u subotu brutalno pretučena na Kanarevom brdu u Rakovici, otkrila je potresne detalje nasilja koje je, kako tvrdi, godinama trpela od supruga A. S. (37).
Tragična smrt dvoje tinejdžera iz Batajnice koji su stradali u saobraćajnoj nesreći u Ugrinovcima potresla je njihove porodice, nastavnike i brojne prijatelje.
Američki avion za punjenje gorivom prinudno je sleteo u Tel Aviv nakon incidenta u vazdušnom prostoru Iraka, prenela je iranska agencija Tasnim, pozivajući se na iračke izvore.
Sedamnaesti je dan sukoba između Sjedinjenih Američkih Država i Izraela sa jedne, i Irana sa druge strane, uz međusobne udare na Izrael, američke baze i druge ciljeve širom Bliskog istoka. Najnovija dešavanja pratite uživo na Informer.rs.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da je pod pritiskom da popravi naftovod "Družba", kojim se transportuje ruska nafta, upozorivši da bi to bilo ravno ublažavanju sankcija protiv Moskve.
Poljski princ i kasniji kralj Stanislav II Avgust Ponjatovski ostao je u istoriji upamćen ne samo kao poslednji monarh Poljsko-litvanske države već i kao čovek čija je ljubavna veza sa ruskom vladarkom Katarinom Velikom imala duboke političke i lične posledice.
Čuveni američki voditelj Konan O'Brajen potkačio je vlast u SAD zbog Epstinovih dokumenata rekavši da Velika Britanija bar hapsi svoje pedofile, aludirajući na hapšenje princa Endrua.
U jeku borbe za svetsku dominaciju, Akademija je za najbolji dokumentarni film proglasila "Gospodin Niko protiv Putina" koji je izazvao lavinu komentara širom planete.
Prema najnovijim podacima koje je objavila kompanija Microsoft, sajber napadači širom sveta sve više koriste generativnu veštačku inteligenciju kako bi unapredili svoje digitalne napade.
Ako volite kombinaciju čokolade i kokosa, ove ledene kocke su pravi izbor. Ukusne su, tope se u ustima i što je najbitnije prave se lako, brzo i bez uključivanja rerne.
Klasični bolonjeze može se pripremiti i u posnoj verziji, a da pritom zadrži bogat ukus i aromu. Kombinacija crvenog sočiva, oraha i paradajz sosa daje jelu punoću i teksturu koja odlično ide uz testeninu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar