Htela sam da udavim čoveka, rekao mi je:"Sad ću da te silujem": Milena Ćeranić doživela užas na nastupu
Podeli vest
Milena Ćeranić mnogo radi, ali kako kaže nije joj se često dešavalo da ima neprijatnosti na nastupima. Međutim, jedno slavlje će zauvek pamtiti.
Pevačica je sada ispričala mnoge detalje iz svog detinjstva, odrastanja u Kragujevcu ali i početka svoje pevačke karijere, te nam je otkrila da je prve nastupe imala u jednom kafiću koji je bio u sklopu benzinske pumpe u selu Bare u okolini Kragujevca.
Pevačica Sandra Afrika godinama je na javnoj sceni i što se tiče posla ništa je ne može iznenaditi, ali joj je situacija s muškarcima i dalje nejasna i sada se požalila da nema dečka ni na vidiku.
Svetlana Ceca Ražnatović danas je doputovala iz Ljubljane, a u domu na Dedinju zatekla je novog člana porodice - psa rase srednjoazijski ovčar zbog čega se šokirala.
Poznati pevač Stevan Anđelković postao je tata juče, a večeras je za svoje prijatelje i rodbinu upriličio veliko slavlje koje je uveličala njegova kuma Milica Todorović.
Aleksandra Prijović zahvaljujući talentu svog supruga Filipa Živojinovića bogatija je za nekoliko hitova i na poslednjem, ali i na prethonom albumu. Međutim, neće dozvoliti da slušane pesme imaju i njene koleginice, bar ne da im hitove pravi njen muž.
17.12.2023
21:52
Malo ko zna da je upravo ona bila jedna od pevačica Tropiko benda, a iz ovog sastava je izašla jer je dobila poziv za takmičenje.
Ona je otvorila dušu i ispričala kako je izgledao period kada je sarađivala sa muzičarima iz popularnog sastava Tropiko.
- Ja njih mnogo volim, u jednom trenutku sam došla do toga da sam postala najtraženija anonimna pevačica, imala sam dobar angažman, bila sam ‘leteća’ – nisam imala svoj bend nego sam radila kako me ko pozove. Radilo se na Kopaoniku u jednom lokalu, zove me gazda i kaže mi da će Tropiko bend raditi i da ja dođem. Četiri dana u nedelji se radilo, dogovorimo se mi dva meseca unapred, tada oni nisu bili poznati - počinje priču Milenu, pa otkriva koliko je tada zarađivala.
- Mi krenemo da radimo samo Kopaonik i oni mene pitaju da im budem pevačica, a dugo nisu imali pevačicu, muški bendovi nikad ne vole pevačicu pošto uvek prave haos. Ja pristanem da radim sa njima i to za manji angažman nego što sam imala kao samostalna pevačica, ali to iskustvo i prelepo vreme koje sam provela sa njima ne može ništa da zameni. Naučila sam šta je gospodska svirka, lepota u poslu, šta je davanje na sceni, na bini i kada sam izašla iz benda jako mi je bilo žao, ali sam odmah otišla u ‘Zvezde Granda’.“
Foto: Privatna arhiva
Pevačica je ispričala i da je imala neprijatnost koju ni dan-danas ne može da zaboravi.
„Bila sam zaštićena kao beli medved, niko nije mogao da mi priđe. Sećam se da je na jednoj svadbi bila anegdota gde sam htela čoveka da udavim, ne volim starije ljude koji mi se nabacuju, matori perveznjak. Ja se sklanjam sve vreme, on meni prilazi, vidim da je popio i u jednom trenutku on dođe i meni kaže ‘Sad ću da te silujem’, ja sam ga uhvatila za kravatu, to su stotinke u pitanju, ja sam ga uhvatila i rekla ‘Ako se ne skloniš od mene, sve ću ti počupati, mrš’, mislim da se on otreznio u sekundi - priča Ćeranićeva i otkriva kako je pevač Tropiko benda, Saša, reagovao na ovu situaciju.
U tom trenutku Saša je došao do mene i pitao šta je bilo, ja kažem ništa. Kada sam na poslu, imam moć da se odmah prešaltam na ozbiljno, ljudi nisu zaslužili da trpe moju nervozu, ja se bavim poslom zabavnog karaktera i ne treba da mračim ljude, ali ako me iznervira neko odreagovaću. Zeznuto je kada se muškarci mešaju jer onda obično dođe do tuče“, ispričala je Milena, a šta je još rekla o saradnji sa Tropiko bendom i periodu pre nego što je postala poznata.
Posle Marije Šerifović koja je nedavno dobila sina posredstvom surogat majke, oglasio se i pevač i glumac Aleksa Jelić koji je istakao da će postati otac istom ovom metodom kojom se kao majka ostvarila pevačica.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevačica Sandra Afrika godinama je na javnoj sceni i što se tiče posla ništa je ne može iznenaditi, ali joj je situacija s muškarcima i dalje nejasna i sada se požalila da nema dečka ni na vidiku.
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Marko Parezanović, jedan od najuticajnijih načelnika u Bezbednosno-informativnoj agenciji (BIA), koji je obavljao poslove načelnika operative u agenciji, smenjen je sa te pozicije, a na njegovo mesto postavljen je Nikola Vasiljević, saznaje Republika.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Jedna od 10 najčešćih malignih bolesti jeste karcinom mokraćne bešike, dok se u Srbiji nalazi na četvrtom mestu. Na godišnjem nivou od ove bolesti oboli oko 2.500 stanovnika, dok gotovo 1.000 izgubi bitku.
Na severu Crne Gore otvoren je rekonstruisani put Mijakovići - Vrulja, zajedno sa dva nova mosta koja, po želji građana, nose imena srpskih kraljeva, simbolizujući istorijsko ujedinjenje Srbije i Crne Gore.
Stenfordski istraživači su otkrili da plinski šporeti izlažu Amerikance iznenađujuće visokim nivoima azot-dioksida, koji često premašuju nivoe zagađenosti na otvorenom.
Policija je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, raspisala potragu za Nenadom Alajbegovićem (44), zvanim Alibeg, koji je sinoć oko 21 sat bio u društvu N. K. (30) koji je ranjen sa osam metaka u poznatom novobeogradskom restoranu.
Dvostruko ubistvo i samoubistvo u Čačku, koje je juče potreslo javnost, prema nezvaničnim informacijama dogodilo se pre nekoliko dana, ali još nema informacija o tačnom datumu!
Rusija, suočena sa velikim gubicima u ratu, puni vojne redove uz pomoć mreže nezavisnih onlajn regrutera, što ohrabruje predsednika Vladimira Putina za pregovaračkim stolom, navodi Politiko.
Odlazeći izaslanik američkog predsednika Donalda Trampa za Ukrajinu Kit Kelog izjavio je da je sporazum o okončanju rata u Ukrajini "veoma blizu", i da sada zavisi od rešavanja dva glavna otvorena pitanja.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar